Şimdi Ara

Cooler Master Megaflow 200mm fan 17,67

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
103
Cevap
7
Favori
7.796
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Bilgisayar >> Cooler Master Megaflow 200mm fan 17,67
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    92 Mesaj
    Az önce vatanbilgisayar magazasindan mavi ledlisini aldım. Fiyatı daha ucuz 17.00tl bilginize. Hata degil bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

|
    |

Benim power supply nin fani asiri ses yapiyor. Degistiriyorum baslarda iyi ama sonradan o da ses yapmaya basliyor. Bunun nedeni nedir nasil cozulur bir bilginiz var mi?

Calistirinca bikac dk sonra susuyor yada hafif darbe ile vurmak gerekiyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Mağazadan 18tl ye aldım, haber veren arkadaşa teşekkürler tekrardan.

http://www.bilisimport.com/urun/xigmatek-xaf-f1453-140-140-25mm-isikli-kasa-fani?ref=akakce&source=mobil&v=1.61

• Binbaşı
    1231 Mesaj
    bugün vatan dan 8 tane aldım. 4 kırmızı 4 mavi. ben bunların tanesini en az 40 tl den satarım. müşterileri bile hazır. çok iyi oldu bu. erken gitseydim belki daha fazla bulabilirdim, neyse kısmet. teşekkür ederim haber veren arkadaşa.

don't cry....
    soldier of fortune...
    ..but why why why can't it be oh can't it be mine..
    ...and I still wonder if you ever wonder the same and I still wonder...
  • Yüzbaşı
    873 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ByBaterist

bugün vatan dan 8 tane aldım. 4 kırmızı 4 mavi. ben bunların tanesini en az 40 tl den satarım. müşterileri bile hazır. çok iyi oldu bu. erken gitseydim belki daha fazla bulabilirdim, neyse kısmet. teşekkür ederim haber veren arkadaşa.

Fiyat artar mı sonra ?
    |
    |
    Intel i7 4790K, Corsair Hydro Serisi H100i ,G1.Sniper Z97, 16 GB DDR3 1600 Mhz,GeForce® GTX 1070 Mini , Cooler Master RC-690 II , 250 GB 850 EVO SSD , Seagate 1 TB 7200RPM Sata 3 32 MB , FSP AURUM PRO 80PLUS GOLD 1200W , A4 tech bloody v7 , LOGITECH G103 , Logitech z623 , Samsung UHD 28” Monitor (U28D590D)

• Binbaşı
    1107 Mesaj
    haber veren arkadaşa teşekkürler; haf x kasamda 4 adet vardı, yedeklerini de almış olduk

bu fiyata bir daha denk gelmez; amazonda bile ledliler 13 dolar, düz olanları 16 dolardan gidiyor...

sebebine gelince; büyük ihtimal yüklü miktarda coolermaster ürünü alındı, fanlar yanında ya çok ucuza veya bedavaya geldi... başka mantıklı açıklaması yok
    |
    |
    Intel i5-4670K / Msi Z87-GD65 Gaming / 16 GB (4GBx4) GSkill Ripjaws DDR3-1600Mhz / Zotac 8GB Gtx1070 Amp! Edition / 256GB Samsung 840 Pro SSD / 500GB Samsung 850 Evo SSD / 2TB WD Caviar Black 7200rpm / 2TB WD Caviar Green Intellipower / 4TB WD Caviar Blue Intellipower / Seasonic Platinium 860 watt / CoolerMaster Haf-X / CoolerMaster Hyper212 Evo / Logitech K800 Wireless Illuminated / Logitech M705 / Logitech Wireless Gamepad F710
  • Çavuş
    92 Mesaj
    Benim aldığım magaza da hepsinin üzeri toz içindeydi depo/stok vs. diycem vatan icin mantıksız geliyo

|
    |

Orijinalden alıntı: ByBaterist

aferim hangi arkadaşlarını kazıklıycan. yani şuan satıldıgını söylemiyipte kazıklamaya hazırlanıyon.
    |
    |

• Yüzbaşı
    400 Mesaj
    Hiçbir bilgim yok fanla ilgili, kasamda eski. (Donanım iyide dış kasa alcam ilerde)

Ona yatırım ne alayım 2-3tane max 20tl lik

quote:

Orijinalden alıntı: Amcui

Hiçbir bilgim yok fanla ilgili, kasamda eski. (Donanım iyide dış kasa alcam ilerde)

Ona yatırım ne alayım 2-3tane max 20tl lik

Hacı genelde eve göre perde alınır. Sen perdeye göre ev alıyon 😂 yani 120 liği var 140lığı car 200 lüğü var varda var .

|
    |
    Eyw reis kaptim 4 tane red :))

|
    |
    Eski Kullanıcı Adı:
    Xefion

valla zalman ZM-DF12 2 tane kaptım eğer yollarlarsa mükemmel olur 17tl'ydi fanın tanesi halbuki piyasada 75'ten aşağıya yok.
    Intel i7 6700k 4.4 GHz/ MSI Z270M Mortar/ Corsair Vengeance LED 16GB (2x8GB) 3200MHz Ram CMU16GX4M2C3200C16/ Evga GTX 1080Ti FTW3 / 250GB Samsung Evo 850, Samsung Evo 860, Crucial BX500 SSD/Seagate Barracuda 2TB / Cooler Master MasterCase Pro 3/ FSP Hydro G 750W 80 Gold/ Samsung LC27FG73
  • Yüzbaşı
    591 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Serdar3121

Mağazadan 18tl ye aldım, haber veren arkadaşa teşekkürler tekrardan.

http://www.bilisimport.com/urun/xigmatek-xaf-f1453-140-140-25mm-isikli-kasa-fani?ref=akakce&source=mobil&v=1.61

120 liği yokmu bunun benim kasaya uyarmı acaba 120 uyuyor ama bilemedim şimdi bu 140 mış

• Yarbay
    4326 Mesaj
    Bugun bakayim ben de.

|
    |

Orijinalden alıntı: Xefion

valla zalman ZM-DF12 2 tane kaptım eğer yollarlarsa mükemmel olur 17tl'ydi fanın tanesi halbuki piyasada 75'ten aşağıya yok.

Stokta kalmamış. Niyetlenmiştik bizde.

Xefion

valla gonderiyorlar hocam bende 3 tane ekleyecektim ama yok stok yok dedi fani bilen herkes almis demekki son 2 taneyi kaptim bende. :)

|
    |
    vadamama kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Intel i7 6700k 4.4 GHz/ MSI Z270M Mortar/ Corsair Vengeance LED 16GB (2x8GB) 3200MHz Ram CMU16GX4M2C3200C16/ Evga GTX 1080Ti FTW3 / 250GB Samsung Evo 850, Samsung Evo 860, Crucial BX500 SSD/Seagate Barracuda 2TB / Cooler Master MasterCase Pro 3/ FSP Hydro G 750W 80 Gold/ Samsung LC27FG73
  • Yüzbaşı
    494 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Xefion

valla gonderiyorlar hocam bende 3 tane ekleyecektim ama yok stok yok dedi fani bilen herkes almis demekki son 2 taneyi kaptim bende. :)

Başka fanlar aldım ama buna yetişemediğime üzüldüm.

Xefion

valla ben hyper evo işlemci soğutucum için aldım ikili kullanım için tabi ileriy yatırım :D
    |
    |
    vadamama kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    242 Mesaj
    |
    |
    KORKMAZ60 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Mobilya Takımları
Bey Azura
emek server
Canlı Tv izle
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,922
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.