Şimdi Ara

Cooler Master MasterCase Maker 5'ten Temper Glass cam çıkıyor mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar inceleme videolarında çıkıyor görünüyor ama sitesinde ve amazondaki fotoğraflarında temper glass camı göremedim. Bu temper glass standart olarak kasayla birlikte geliyor mu yoksa ayrı olarak mı alıyoruz?

• Tavsiyem, kıl mistir alma.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yilmaz976 kullanıcısına yanıt
    Niye hocam?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hayrikoc61 kullanıcısına yanıt
    Müşteri memnuniyeti yönünden çok zayıf, Corsair varken alınmaz.

Kalitesiz materyaller ve işçilik, örnek haf 932 ve haf x 942

İleriye dönük uyumsuzluk, örnek cosmos.

Ben kıl mistirin hiç bir ürününü tavsiye etmem, uyarımı yaparım, alanada Allah sabır versin derim.

Bir yaşıma daha girdim haf serisi demek tank serisi demek cooler masteri kötüleyen bir tek sen varsın sanırım.
  • ULTRASLAN_06 kullanıcısına yanıt
    Tank olması onu kaliteli yapmıyor ayrıca sadece ben değilim kötüleyen, biraz araştırma yaparsan ne demek istediğimi anlarsın.

Ben cooler masterla ilgili hiçbir sorun yaşamadım bu kişiye göre kullandığı kasaya göre değişir ben 15 seneden fazla pc içindeyim gelip buraya 100 200 tl lik kasa alıp kullanıp kötülemesini herkes bilir.
  • Biri de soruma cevap verseymiş iyiymiş ama çıkmıyor içinden sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jacques Reverdi -- 30 Ocak 2017; 0:8:57 >
  • ULTRASLAN_06 kullanıcısına yanıt
    Senin sorun yaşamamış olman onu sorunsuz yapmıyor, kişiye göre değişir doğru ancak markayı savunarak o markayı kaliteli yapamazsın, bende 23 yıldır pc içindeyim ve en dandiğinden en kalitelisine kadar bir çok marka ve model kasayıda bizzat test ettim-kullandım, sözün özü kıl mastır bir çok yönden zayıftır.
  • Jacques Reverdi kullanıcısına yanıt
    Al işte en basit örnek, daha kendi sitesinde Package contents yani almayı düşündüğün kasanın kutu içeriği ile ilgili bilgi yok :)
    250 euroluk maker 5t'yi alsan öyle demezsin kardeş de konuyla alakasız şeyler yazma lütfen.
  • Jacques Reverdi kullanıcısına yanıt
    Daha kasayı almamışsın, bu ne marka savunuculuğu böyle ?

Çok bir şey yazmama gerek yok, bakınız bir önceki mesajım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ULTRASLAN_06

Ben cooler masterla ilgili hiçbir sorun yaşamadım bu kişiye göre kullandığı kasaya göre değişir ben 15 seneden fazla pc içindeyim gelip buraya 100 200 tl lik kasa alıp kullanıp kötülemesini herkes bilir.

Bu yılmaz76 nikli arkadaşın yazdıklarını ciddiye almayın, zaten markamızın adını da garip bir şekilde yazarak aklınca dalga geçtiğini sanıyor.

Temper glass cam sadece Maker 5T kasamız ile birlikte geliyor veya extradan satın alınabiliyor.
  • Hocam kafanızda maker varsa alın derim bende temper glass bekleyenlerdenim ve cm yi karalayanlara itibar etmeyin. Kral şöyle böyle deyip yere göğe sığdırmadıkları corsair bile denedim malzeme kalitesi yok 2 3 mm sac yav.gerek malzeme kalitesi veya tasarımı kullanılırlığı müşteriye cevap vermesi bile bu markanın ve ülkemizde müşterisine sahip çıkması yeterli cm almak için. İyi günler

• HAF-X modelinde, kalitesiz işçilik ve materyal için bir örnek verir misiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lbyibo

Hocam kafanızda maker varsa alın derim bende temper glass bekleyenlerdenim ve cm yi karalayanlara itibar etmeyin. Kral şöyle böyle deyip yere göğe sığdırmadıkları corsair bile denedim malzeme kalitesi yok 2 3 mm sac yav.gerek malzeme kalitesi veya tasarımı kullanılırlığı müşteriye cevap vermesi bile bu markanın ve ülkemizde müşterisine sahip çıkması yeterli cm almak için. İyi günler

Teşekkürler...

Şuan itopya.com da bazı aksesuarlar satılıyor, temper glass gibi şuan olmayan parçalar ise Mart başı itopya da satılacak.
  • LEON-X kullanıcısına yanıt
    Seve seve :)

Kasaya dokunduğunuzda ve görüntüsünde bir kalite hissi veriyor mu size ?
    Kasaya dokunmadığına eminim.

• Bgrn7 kullanıcısına yanıt
    HAF 932 - HAF 932 Red - HAF X 942 kasalarını bizzat test ettim ve dokundum güzel kardeşim.
  • Corsair kasalar da dahil, Haf-x zaten kullanıyorum, montaj yaptım, birbirinden üstünlükleri sadece kablo yönetimi, filtre vs. gibi farklılıkları olabiliyor zira Haf-x üretim tarihine bakınca Corsair'lerin bazı farklara sahip olması normal sonuçta daha yeni üretimliler, onun dışında sac kalitesi vs aynı abartmayın lütfen
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.