Şimdi Ara

Cooler Master Elite 110 incelemesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
1
Favori
3.139
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: positroN

her 7850 sigmayabilir. 21 cm`den kucukse sorun yok

Kartı sığdırdım fakat usb 3 leri aktif edemedim.Kasanın usb soketini anakarta takıyorum çalışmıyor acaba başka bir parçası mı var bilginiz var mı?
  • usb soketinde hem usb 2.0 hem de 3.0 destegi var ancak sadece tek biri icin kablo takiliyor. yani kasanin kablosunu hem usb 2.0 portuna hem de 3.0`a takamazsiniz.
    anakart amd islemci destekliyorsa veya eski intel anakartiysa asus`un asmedia kontrolcusunden usb3.0 destegi vardir ve surucu sorunu yasiyor olabilir.
    bios ayarlarindaki usb xhci secenekleriyle alakali olabilir. mesela usb xhci handoff ayarini auto yapmazsam mac os uzerinde on portlar calismiyor.
    bunlarin disinda olsa olsa ariza olabilir.
  • Üstat merhaba,

Elite 100 incelemesi için çok teşekkür ederim. Ç
    Benim anakartım ecs matx formatında ebatları 190mm x 170mm
    şeklindedir matx anakartı sıkıştırma sizce mantıklı mı ve ya sıkışır mı? Fazladan bir performans kaybı yaşatıyor mu?

Şidmiden çok teşekkür ederim.
  • fotrsapka kullanıcısına yanıt
    anakart rahatlikla sigar. performans acisindan da sikinti olmaz.
    eger pci express 1x yuvasi yukarida 16x asagida ise cift slotlu ekran karti takmada sikinti olur.
  • Size yazdıktan sonra bende dikkat ettim ekran kartı çift slot ise problem yaratacak gibi duruyor. GT 740 Gelecek haftaya hatırladığım kadarıyla tek slot. Problem yararatağını sanmıyorum.

Böyle bir kasa bende yapmak istiyorum.
  • dusunen varsa arkadaslar elimde cooler master elite 120 var, turkiyede olmayan model 125 lira son fiyattan satiyorum kutusu kolisi vidasi herseyi eksiksiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim için bu kasa işi tamamen hüsranla bitti. kasanın suçu yok aslında tamamen benim kullandığım parçalarla alakalı.

2 anakart kasa içinde büküldüğü için bozuldu. sıvı soğutma pompası sıkışıklık nedeniyle çok zorlandığından bozuldu ya da zaten kronik arızası varken bozulması kolaylaştı.mekanik hdd sıcaklıktan bozuldu. ekran kartı da sıcaklıktan bozuldu.

bence buna güzel bir mini itx anakart, m2 ssd, tdp değeri 65 watt'ı geçmeyen cpu, serin çalışan orta seviye gpu ve modüler sfx psu şart(mış).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi positroN -- 28 Mayıs 2017; 0:14:6 >
  • Hocam kasayi satarmisin satarsan 05050308670 numara whatsapp tan mesaj atarsan sevinirim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.