Şimdi Ara

SATILDI---COOLER MASTER COSMOS S [400 TL]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
1.763
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    SATILDI
    Kasa forumdan @Arisaka arkadaşımıza satılmıştır.
    Güzel günlerde, güle güle kullanmasını dilerim.

Boşta yatan efsane emektar kasamı satışa çıkarttım.
    Fiyatı 400 liradır.

Cooler Master Cosmos S-ATX Full Tower Siyah Kasa
    (RC-1100-KKN1-GP)https://www.amazon.com/dp/B0015NE1KG

temiz kullanılmıştır, sorunu yoktur
    ilave olarak ikinci hdd kutusu ve cougar kırmızı ledli 12 cm kasa fanları içerisindedir,
    evde boşta yatacağına modifiye yapan, sıvı soğutma ya da yüksek özellikli sistem kullanan arkadaşlar faydalanabilir
    kasanın içerisinde güç kaynağı ya da diğer bilgisayar bileşenleri yoktur.

İzmir içi elden ya da adresten teslim edebilirim
    şehir dışı için sizin seçeceğiniz kargo ile alıcı ödemeli gönderim sağlayabilirim
    detaylar için pm atabilirsiniz.

SATILDI---COOLER MASTER COSMOS S [400 TL]SATILDI---COOLER MASTER COSMOS S [400 TL]SATILDI---COOLER MASTER COSMOS S [400 TL]SATILDI---COOLER MASTER COSMOS S [400 TL]SATILDI---COOLER MASTER COSMOS S [400 TL]SATILDI---COOLER MASTER COSMOS S [400 TL]SATILDI---COOLER MASTER COSMOS S [400 TL]SATILDI---COOLER MASTER COSMOS S [400 TL]SATILDI---COOLER MASTER COSMOS S [400 TL]SATILDI---COOLER MASTER COSMOS S [400 TL]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi speedtest -- 29 Mart 2021; 15:50:54 >

• Çok temiz görünüyor.. Efsane kasaydı.. Üst kısma 360 radyatör koyma imkanı var gibi görünüyor ama , bağlantılar tam denk geliyor mu acaba..
  • radyatör işine bir ara niyetlenmiştim ama sonra vazgeçtim maliyetinden ötürü.
    onun yerine işlemciye corsair sıvı soğutma takıp arkaya egzos fanı yerine konumlandırmıştım.

bahsettiğin radyatörü takanlar vardı
    modifiye işiyle uğraşanlar yapıyordu görmüştüm birkaç foto

temiz olmasının bir sebebi de naylonlarını çıkartmadan kullanmış olmam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi speedtest -- 24 Aralık 2020; 14:54:2 >
  • Kasanın üst panelinde sıvı soğutma için 360'lık radyatör peteği kullanılabilir.
    altta uygulanmış bir modifiye örneği de mevcut

üst panele üç adet 12'lik fan takılabiliyor

• Silah gibi kasa bee hayırlı satışlar hocam.. SATILDI---COOLER MASTER COSMOS S [400 TL] 

• Vay arkadaş şu kasa zamanında haf seriaini bilw gölgede bırakıyordu. İyi satışlar valla modifiyeye en uygun kasalardan.
  • bende de stacker modeli var efsane kasalardan biriydi biraz modifiye ettim ama yarım kaldı bu kasa da geniş sanırım stacker dan sonra çıktı

• Bu ilan korkunç bir zehirli ok SATILDI---COOLER MASTER COSMOS S [400 TL] vallahi hiç ihtiyacım yok ama elim pm tuşuna gidiyor ısrarla . Gerçekten efsane kasa ve çok iyi muhafaza etmişsiniz . Çok temiz görünüyor . Cm storm sniper kullanıyorum buzdolabı gibi kasam ama cosmos içinde kalan bir ukte idi hep .

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.