Şimdi Ara

Cooler Master CM Stacker isteyenler...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
551
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben bugün (23.04.07) Bimeksten CM Stacker rc-810 kasa aldım. 22-23-24 Nisan'da kdv almadıkları için kasa 252 ytl'ye geldi. Ellerinde 2 adet vardı birini aldım. 1 tane daha kaldı. bu fiyata 2. eli zor bulunurken Sıfırını almak büyük zevk
    Kasa Siyah. Son ürünü almak isteyen bence acele etsin. şu kdv'siz günlerde kaçmayacak fiyat.
    Bimeks Teknoportta var sadece. o da İstanbul - Dünya Ticaret Merkezi'nde. yani CNR Expo'nun orda.
    Alacak olan arkadaşa şimdiden hayırlı olsun.
    Ayrıca Thermaltake Eureka da var. onun da fiyatı kdv hariç 250 ytl ve dediğim gibi bugün ve yarın kdv almıyorlar.

Not: Bu kampanyadan faydalanmak için öğrenci kimlğinizi götürmeniz gerekiyor. Öğrenci kimliksiz kdv alıyorlar.

Not2: ben reklam olsun diye yazmıyorum o yüzden sıcak fırsatlara yazmadım. ben son kullanıcıyım zaten burdaki çoğunluk gibi o yüzden isteyen varsa alsın diye yazdım.

• herşeyden mi KDV alınmıyor
  • evet dün bugün ve yarın bimeks'te hiçbir üründen kdv alınmıyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mithgor

evet dün bugün ve yarın bimeks'te hiçbir üründen kdv alınmıyor.

lütfen rica ediyorum tam adres verin bana allah rızası için.......
  • arkadaşım ilk mesajda yazdım ama bir daha yazayım. dur hatta ben sana link vereyim.

http://www.cnr-istanbulfashionweek.com/tr/cnr_hakkinda.asp = burda cnr expo'ya nasıl gidileceği var sayfanın en altında link var. oranın yanında zaten Bimeks Teknoport.

http://www.bimeks.com.tr/stores.jsp?storeId=22 = burda da bimeks'in sayfasından. orda da kroki linki var.

son olarak ben sana nasıl gittiğimi anlatayım. Mecidiyeköyde oturuyorum ben. ordan metroyla taksime geçtim. ordan finüküler hatla kabataşa geçtim. ordan hafif metro sistemi ile aksaraydan bi sonraki durağa kadar gittim. ordan da havaalanına giden hafif metroya binip hava alanından bi önceki durakta indim ki zaten bu son bindiğim metroda tepede duraklarda dtm - cnr expo yazıyo. hadi herşeyi geçtim orda kime sorsan yardım ediyo. ben de hiç bilmeden gittim cm stacker aşkıyla aldım geldim :D hatta aldıktan sonra orda çalışanlardan biri beni mağaza önünden metroya kadar bıraktı o tarafa gidiyomuş sağolsun.

umarım yardımcı olabilmişimdir.

edit: bu arada bu yazdığım bimeks teknoport. sadece burada cm stacker var o yüzden buranın adresini verdim. ama bunun dışında bimeksin bikaç tane daha mağazası var ve bunlarda da hiçbir üründen kdv alınmıyor bugün ve yarın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mithgor -- 23 Nisan 2007; 19:53:15 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.