Şimdi Ara

COOLER MASTER 600W RP600 PSU 80TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.311
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Ark yuksek bi psu alcam ıcın satıyorum her hangı bı sıkıntısı yok forumdan almıstım fiyat olarak 80 TL dusunuyorum takas sadece yuksek modellerle uygundur
    http://www.novabilgisayar.com/bilgi.asp?ID=5196

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coolad -- 5 Ocak 2011; 22:50:01 >

• Enermax 1000 W ile takas yapalım mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: meke

Enermax 1000 W ile takas yapalım mı?

cvpladım
  • Hehehe Bu psudan bendede vardı patladı , fazla zorlamaya gelmiyor
  • hocam gtx 470 ve amd phenom kullanıyorum bı sıkıntı yok
  • satılmadıysa görüşelim
  • Satilmadi duruyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: xdorukx

Hehehe Bu psudan bendede vardı patladı , fazla zorlamaya gelmiyor

Bende de var aynı PSU dan 3 senedir tıkır tıkır çalışıyor fazlasıylada zorladım.
    Tek kusuru azıcık gürültülü olmasıydı 12 lik sessiz fan ile değiştirdim hiç bir sorunu kalmadı.
    Kesinlikle tavsiye ederim fiyatıda cazip
  • quote:

Orijinalden alıntı: infra_dark

quote:

Orijinalden alıntı: xdorukx

Hehehe Bu psudan bendede vardı patladı , fazla zorlamaya gelmiyor

Bende de var aynı PSU dan 3 senedir tıkır tıkır çalışıyor fazlasıylada zorladım.
    Tek kusuru azıcık gürültülü olmasıydı 12 lik sessiz fan ile değiştirdim hiç bir sorunu kalmadı.
    Kesinlikle tavsiye ederim fiyatıda cazip

Eyw saolun yorumunuz icin cidden guzel psu benimde bi sıkıntim yok takir takir calisiyor o arkadasin sansizligiymis

• Fanı azcık seslidir yoksa sağlam psu 600w 80 lira sonuçta, fanı da değişilir düşük ayarda kabloları bağlanır vs çözülür yani bilmiyorum tabi bunun fan belki sesli de değildir ama genelde öyleydi cm ler
  • bu psunun ağırlığı 600 watt hiçbir psuda yok çok psu geçti elimden fan sesi dışında sağlam kaliteli bir psudur içindeki tüm soğutucu metaller bakırdır ses sorununu giderdinmi bir çok sisteme rahatlıkla yetecek güce ve kaliteye sahip kısacası bu fiyata bu psu alınır
  • quote:

Orijinalden alıntı: azimbilgisayar

bu psunun ağırlığı 600 watt hiçbir psuda yok çok psu geçti elimden fan sesi dışında sağlam kaliteli bir psudur içindeki tüm soğutucu metaller bakırdır ses sorununu giderdinmi bir çok sisteme rahatlıkla yetecek güce ve kaliteye sahip kısacası bu fiyata bu psu alınır

tskler hocam aynen oyle cok saglam bı psu malesef satıldı arkadaslsların sansına hayırlı olsun alan kısıye
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.