Şimdi Ara

Cool'n Quite Neden Çalışmaz Ki??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bende amd 64 2800+,epox 8kda3i,1gb ram var.Biosta cool'n quiet seçeneği yok.Tak ram takınca seçenek geliyor.Epoxun sitesine sordum orada birisi cool'n quiet i çalıştırmak için tek ram olması lazım dedi.Neden böyle? Diğer kartlarda da durum bu mu?

• Yok mu arkadaşlar aydınlatıcı bir şey?
  • Aslında forumun bu bölümündeki arkadaşlar daha çok overclock için uğraşıyor Cool'n Quite ise biraz tersi yaklaşım. Neyse S754' te böyle bir durum vardı. Ya 2 slot kullanılınca iptal ya da 2 tane Double Side ram kullanınca iptal oluyordu. S754 kullanırken 2*256 Single Side ile aktif ettiğimi hatırlıyorum. Kullandığınız ramlerin markasını modelini bilmiyorum ama Double Side olabilirler. Kısaca S754 için böyle bir konu vardı. İlla aktif edeceğim diyorsanız 2*512' yi satıp tek 1GB alabilirsiniz. S754 Dual DDR desteklemediği için farketmeyecektir.
  • İsmini yanlış yazdığın için olmasın "Cool'n'Quiet"

Bütün slotlarda dene RAM'leri.

Bir de şu S754'lerin Dual desteklememesini anlayamıyorum bir türlü. Yaw Sempronlarla bile Dual çalışıyor
  • quote:

Orijinalinden alıntı: sturmovik

İsmini yanlış yazdığın için olmasın "Cool'n'Quiet"

Bir de şu S754'lerin Dual desteklememesini anlayamıyorum bir türlü. Yaw Sempronlarla bile Dual çalışıyor

üstüne gitme herkes klavye hatası yapabilir... bak sende yanlış yazmışın yüzüne vuruyozmu doğrusu bu..Cool & Quiet ok...

• quote:

Orijinalinden alıntı: KRALL

quote:

Orijinalinden alıntı: sturmovik

İsmini yanlış yazdığın için olmasın "Cool'n'Quiet"

üstüne gitme herkes klavye hatası yapabilir... bak sende yanlış yazmışın yüzüne vuruyozmu doğrusu bu..Cool & Quiet ok...

Herkes yapar ama ben yapmam "Cool'n'Quiet"

http://www.amd.com/us-en/Processors/ProductInformation/0,,30_118_9485_9487%5E10272,00.html

Benle iddialaşmayın

• Sturmovik yine dağıtmışsın konuyu
    Şaka bir yana da slotlarda denedim ya.Zaten ramler sanırım double side (iki tarafında da çip var).Birisini çıkarınca çalışıyor Cool'n'Quiet (doğrusu böyleymiş).
    Bilgisayarı downloada bıraktığımda falan bu uygulamanın çalışması iyi olurdu gayet serin oluyor.Neyse yapamayacağız sanırım bu durumda
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.