Şimdi Ara

Çook acil yazıcı tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
448
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Selamun Aleyküm ben bir yazıcı almayı planlıyorum lütfen tıklayıp geçmeyelim
    A) Hp gt5820
    B) Canon g3400
    C) Brother t500W
    D) Hp 5810

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpergenc18 -- 17 Mart 2018; 21:35:47 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• E) Epson L382, L386 yada L3050 yada ihtiyaca göre daha gelişmiş özellikleri barındıran diğer L serisi cihazlardan biri

tanklı yazıcı alınacaksa epson alınmalı çünkü; tanklı yazıcı işinde daha eski dolayısıyla daha tecrübeli, bence en sağlam yazdırma kafası, atık pad reset vs. gibi gelecekte karşılaşılacak sorunlarda daha pratik çözüm imkanı vs.
  • erdem baskı m. kullanıcısına yanıt
    Yorumun için sağol kardeşim benim MediaMarkt çalışanıda tam tersini söyledi epsonların kötü olduğunu iddea etti

• alpergenc18 A kullanıcısına yanıt
    Ben elimdeki 4 farklı model Epson yazıcımda toplam 300000 çıktıya ulaştım ve yazıcılar hiç arıza çıkarmadılar, açtığım konunun özellikle ilk sayfasına bakmanızı öneriyorum.
    https://forum.donanimhaber.com/epson-orijinal-tankli-yazici-kullananlar-kulubu--126686416

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murat3807 -- 19 Mart 2018; 18:1:31 >
  • alpergenc18 A kullanıcısına yanıt
    kimsenin günahını almayalım tabi ama satmayı hedefledikleri yahut satmaları tembihlenen ürünler olabiliyor bu arkadaşların herkes kendi kullandığını bilir tabi epsonda yaşadığı olumsuz tecrübelerde olabilir ama biraz incelediğinizde göreceksiniz ki genel kanı epson yazıcıların daha iyi olduğu yönündedir en azından orj. tank sistemli yazıcılar için diyelim.
  • erdem baskı m. kullanıcısına yanıt
    Selamun Aleyküm yeniden epson l3050 aldım kardeşim teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: erdem baskı m.

kimsenin günahını almayalım tabi ama satmayı hedefledikleri yahut satmaları tembihlenen ürünler olabiliyor bu arkadaşların herkes kendi kullandığını bilir tabi epsonda yaşadığı olumsuz tecrübelerde olabilir ama biraz incelediğinizde göreceksiniz ki genel kanı epson yazıcıların daha iyi olduğu yönündedir en azından orj. tank sistemli yazıcılar için diyelim.

Canon Pixma G3400 ve Epson L3060 arasından Canon'u almayı düşünüyorum. G3400'ün, L3060'a göre bir dezavantajı olur mu?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.