Şimdi Ara

Control'ün Bütçesi 30 Milyon Euro'nun Altındaymış

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
4
Cevap
0
Favori
23
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyun Haber, İnceleme, Ekran Görüntüleri >> Oyun Haberleri >> Control'ün Bütçesi 30 Milyon Euro'nun Altındaymış
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    2254 Mesaj

Bu yılın önemli yapımlarından olan Remedy Entertaintment'ın yeni IP'si Control, yılın en iyi oyunlarından biriydi. Gamesindustry.biz adlı sitenin yayınladığı bir makaleye göre oyunun bütçesini öğrenmiş olduk.  

Control'ün bütçesi 30 milyon Euro'nun altındaymış ve bu sayı bu tarz diğer yapımlara göre düşük bir bütçe. Remedy'nin başındaki isim Tero Virtala, "Control'den para kazanmamız için diğer büyük oyunlar kadar fazla satmamıza gerek yok. En çok satan listelerinde belki bulunmadık ancak gayet iyi satıldı oyunumuz, Hala da satılmaya devam ediyor." dedi.

Ayrıca Remedy, 2020 yılında oyuna, 2 yeni hikaye DLC'si getirmeyi planlıyormuş. Her ne kadar bazı küçük sorunlar ile çıkmış olsa da bu tarz hikaye odaklı yapımların başarılı olması gayet güzel bir haber.  

|
    |

• Misafir Üyelik
    161716 Mesaj
    Gears 5'in yarısı kadar kaliteli grafikleri olmasa da çok ciddi optimizasyon sorunları vardı.En sonunda iade ettim.
    |
    |
    161716 Mesaj
    Milyon ürosunu bilmem ama kötüydü aga.. Yani o yüz animasyonları falan leşti. Hikaye de açmadı.. Ama aynı zamanda Sinking'i de pre order ile almıştım onun kadar vasat değildi :)
    |
    |
    6157 Mesaj
    100 milyon dolar olsa şaşırırdım asıl
    |
    |
Sayfa:
1
Reklamlar
Media Sözlük
Sohbet
emek server
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.