Şimdi Ara

Control Türkçe Yama Ücretsiz -AWE DLC'si Dahil- Aura Çeviri (21. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
734
Cevap
21
Favori
15.098
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
137 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • o kaliteli çevirilerin içeriğinde mesela 2bin yıl önceki zamanda geçen diyalogda "...ben kaçar" ve ya başka bir oyunda ..ve bu cingöz recai de horatio... gibi tuhaf ve kaliteli espriler gördük. onlar kadar iyi yapamazsınız ama yaparsınız.
  • Gönüllülük vasfıyla yapılan çalışmaları her zaman takdir ederim.

teşekkürler.
  • Merhabalar,öncelikle gönüllü bir yama yapıyor olduğunuz için çok teşekkürler . Lakin utanarak söylüyorum ki korsan oyun kullanıyorum,umarım tahmin ettiğim gibi 1-2 yıla orjinal oyun kullanmaya ve yapımcılara destek olmaya başlayabilirim.Size sormak istediğim soru ise yamanın korsan oyun ile çalışıp çalışmayacağı.Bu yama işlerinden pek anlamıyorum orjinal ve korsan oyun arasında fark oluyor mu,o yüzden sorayım dedim.Kolay gelsin ve şimdiden elinize sağlık.
  • Oyuna yeni başladım. Böyle bir oyunu illa birileriş çeviriyordur derken iyi oldu
  • Takipteyiz, teşekkürler.
  • Beklemedeyim açıklamalarınız hoşuma gitti samimi heveslisiniz hevesiniz kırılmasın hiç. Umarım sizi başka oyunlara da Türkçe yama yapmaya teşvik eder. Ellerinize sağlık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dehşetülvahşet -- 7 Ekim 2019; 8:55:53 >
  • İlgili yamayı ben de bekliyorum kolay gelsin.
  • İyi çalışmalar , kolay gelsin
  • Para amacı gütmeden çeviri yaptığınız için sizi gerçekten takdir ediyorum. Türkçe yamayı merak ve heyecanla bekliyorum. Şimdiden ellerinize sağlık, teşekkürler.
  • 3 gün kaldı çıkmasına şuanda çoktan çevirinin bitmiş test aşamasına geçmiş olması gerekir. Çevirmenlerden bilgi verecek kimse var mı test nasıl gidiyor?
  • Adam tahmini olarak 13 Ekim' de çıkacağını söylemiş. Daha geç bir tarihte de gelebilir yama.
  • Ellerinize sağlık. Mottonuza tamamen katılıyorum ve destekliyorum. Başarılarınızın devamını dilerim.
  • 13 Ekim ile ilgili bir gelişme var mı? Bu konuda emek veren arkadaşlardan bir açıklama duyan oldu mu?
  • Tüm iyi dilekleriniz için teşekkür ederim, aynı mesajları atmamak için toplu şekilde cevap veriyorum.

@bloodstained34 Yama henüz test aşamasında değil.

Yamanın çıkışı tahminen 1 hafta daha geç olacak, tahminimizden öte farklı olumsuz durumlar oldu ve çeviriye günlerce hiç bakamadık. Verdiğimiz tarihi tutturamadığımız için üzgünüz, minimum gecikmeyle bu işi bitirmek adında, bizim için epey yoğun geçecek ilerleyen günler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emmanuel Goldstein

Tüm iyi dilekleriniz için teşekkür ederim, aynı mesajları atmamak için toplu şekilde cevap veriyorum.

@bloodstained34 Yama henüz test aşamasında değil.

Yamanın çıkışı tahminen 1 hafta daha geç olacak, tahminimizden öte farklı olumsuz durumlar oldu ve çeviriye günlerce hiç bakamadık. Verdiğimiz tarihi tutturamadığımız için üzgünüz, minimum gecikmeyle bu işi bitirmek adında, bizim için epey yoğun geçecek ilerleyen günler.
    bu işe girişmeniz bile takdire şayan gec olsun güç olmasın yaptıgınız bu hareket umarım herkese örnek olur takipteyiz.
  • Bahane bitmez, bu işi sonu yok bence. Emek gösterenlere teşekkürler, tabi gerçekten birileri bir şey yapıyor ise. "Üstümüze çok gelindi, çeviri yapan arkadaşta bunları görünce çok üzüldü ağladı, çalışmayı bıraktı, zaten kılı da dönmüştü hastanede pansuman yaptırdı, üzgünüz yapamadık" denecek gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi truva1975 -- 10 Ekim 2019; 13:49:22 >
  • Kolay gelsin, beklemedeyiz :)
  • Umarım sonunu görürüz, kolay gelsin.
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.