Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Control Türkçe Yama Çalışması -ÜCRETSİZ-

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Emmanuel Goldstein Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 2 Misafir Kullanıcı
80
Cevap
19
Favori
55.427
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Türkçe Yamalar >> Yapımı Devam Eden Yamalar >> Control Türkçe Yama Çalışması -ÜCRETSİZ-
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    114 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Balthier

Amaç ne olursa olsun çevrilen oyuna çeviri yapmayı etik bulmuyorum ama isteyen istediğini yapmakta özgürdür nasıl emek verip emeğini belirli ücrette bunu bizlere sunan çeviri grupları gibi.

Yinede keşke bu tarz 2 tane çeviri ile uğraşılacağına yakında çıkacak GreedFall tarzı ciddi sükse yapma ihtimali olan bir oyuna el atacak cesaretiniz olsa ama sanırım bir inatlaşma yada amacı ne ise bu tarz çift çift çeviriler görmeye devam edilecek.

Ve bakalım çeviriniz sadece orijinal oyunda mı çalışacak bunu takip edeceğim kolay gelsin.
    Okuduğunuzu anlamıyorsunuz ve konuyu okumadınız. Ben nerede bu yama sadece orijinalde çalışacak diye bir şey dedim? Biz korsana özel destek vermeyeceğiz, şu sürümde çalışır, şöyle böyle yükleyin diye destekte bulunmayacağız dedim. Konuda da orijinal alınması hakkında bir ricam var.

Korsan oyuna destek verenler üzerine hiç etik kasamayacağım maalesef. Etik bulmayanlar bu yamayı kullanmayabilirler.
    |
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
e-ticaret
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
son dakika
google reklamları
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,141
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.