Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Control Türkçe Yama Çalışması -ÜCRETSİZ-

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: AnorieL Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 1 Misafir Kullanıcı
80
Cevap
19
Favori
55.471
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Türkçe Yamalar >> Yapımı Devam Eden Yamalar >> Control Türkçe Yama Çalışması -ÜCRETSİZ-
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1688 Mesaj
    Merhabalar,

Konudaki tartışmalar temizlenmiştir. Lütfen bundan sonraki mesajlarınızda bölüm kurallarının yedinci maddesini dikkate alınız. Konudaki fake üyeliklerin ve cezaların bildirimi yapılmıştır. Hakaret içeren mesajlara da gerekli işlemler yapılmıştır.

İyi forumlar.

Bölüm kuralları:https://forum.donanimhaber.com/turkce-yamalar-bolum-kurallari--138278825
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    1) 2011 Citroen C4 II 1.6 Confort Plus M/V2) 2013 Peugeot 208 1.4 HDi Urban Soul M/V3) 2010 Citroen DS3 1.6 156HP DSport M/V4) 2014 Peugeot 308 1.6 eHDi Allure M/V 5) 2014 Mercedes Benz CLA180d 1.5 Urban O/V 6) 2013 Peugeot RCZ 1.6 THP Evolution O/V7) 2017 Honda Civic HB 1.5 182HP Sport O/V

AMD Ryzen7 1700x 3.7@ ✦ MSI B350 Gaming Pro Carbon AM4 ✦ Akasa A10 Water Cooler ✦ G.Skill Trident Z 32GB(2x16) 3200Mhz RGB LED ✦ MSI GeForce RTX2080 Duke 8GB ✦ Corsair Spec Alpha Red Case ✦ WD Blue 1TB M.2 SSD ✦ WD 4TB Blue HDD ✦ Viewsonic VX3211/2K WQHD Monitör ✦ Alienware Elite RGB Gaming ✦ Gamepower RGB Mousepad
  • Yüzbaşı
    683 Mesaj
    Daha bir kaç gün önce bir kulp bulup uçururlar demiştim ahanda uçurmuşlar bile.
    |
    |

Orijinalden alıntı: ezicioyuncu

Konuyu açan arkadaş yanlış yapmış. Qnoops gibi yapacakti. Haber vermeden, yama tamamlanınca pat diye cikaracakti. böyle olunca ortalık mahşer yeri gibi oluyor.
    doğru diyorsun
    |
    |

Hocam @caneray ve konuyu açan arkadaş yasaklandı. @Qnoops da aynı şekilde forumdan yasaklandı. Bir tek ben yasak yemedim bende yasak yersem ciddi şekilde agressifleşeceğim. @Caneray çok saçma bir konudan dolayı hatta hakaret olarak yasak yemiş fakat yazdığı cümlede tek bir hakaret unsuru dahil yokken böyle bir yasak yemesi çok saçma olmuş. @Blackbeast te aynı şekilde yasaklanan kişilerden formun asırlık çınarı yasaklandı forumdan çok ilginç anlam veremiyorum bu olaylara demekki bazı kesimler bizi istemiyorlar. Bugün yeni oyun toolları paylaşacaktık, Unreal engine 4 için uexp editlemede bazı püff noktaları, Yeni bir çeviri tool üzerinde çalışmalar yaptık yazdığınız bir yazıyı 3 farklı platformda çevirisini yapıp aynı zamanda hex kodlarını çıkaran bir sistem yaratmıştık, Tensorflow sistemi ile yapay zeka destekli 4 farklı çeviri aracından aldığı çeviriler ile yazdığınız her hangi bir txt dosyasını 4 çeviri sisteminden aldığı çevirileri yazıp daha sonra bunları otomatik olarak bir txt dosyasına yazıp örnek "How are you?" 1. satırda ise hemen altında "google çeviri : Nasılsın?" onun altında bing onun altında yandex çeviri gibi çevirilerin olup bunları milletin kullanması için daha hızlı daha güzel bir şekilde sorunsuz bir çeviri sistemi ile uğraşıyorduk. Buralarda bizi sevenler yok galiba yada bize saygı gösterenler yok bakalım ben ne zaman yasaklanacağım..
    |
    |
    alex59 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    374 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    ero abacıı

Iptal olmaz.4 er gun ban yemisler heral.calismalarina devam eder herkez

|
    |

Orijinalden alıntı: Byramklc

Hocam @caneray ve konuyu açan arkadaş yasaklandı. @Qnoops da aynı şekilde forumdan yasaklandı. Bir tek ben yasak yemedim bende yasak yersem ciddi şekilde agressifleşeceğim. @Caneray çok saçma bir konudan dolayı hatta hakaret olarak yasak yemiş fakat yazdığı cümlede tek bir hakaret unsuru dahil yokken böyle bir yasak yemesi çok saçma olmuş. @Blackbeast te aynı şekilde yasaklanan kişilerden formun asırlık çınarı yasaklandı forumdan çok ilginç anlam veremiyorum bu olaylara demekki bazı kesimler bizi istemiyorlar. Bugün yeni oyun toolları paylaşacaktık, Unreal engine 4 için uexp editlemede bazı püff noktaları, Yeni bir çeviri tool üzerinde çalışmalar yaptık yazdığınız bir yazıyı 3 farklı platformda çevirisini yapıp aynı zamanda hex kodlarını çıkaran bir sistem yaratmıştık, Tensorflow sistemi ile yapay zeka destekli 4 farklı çeviri aracından aldığı çeviriler ile yazdığınız her hangi bir txt dosyasını 4 çeviri sisteminden aldığı çevirileri yazıp daha sonra bunları otomatik olarak bir txt dosyasına yazıp örnek "How are you?" 1. satırda ise hemen altında "google çeviri : Nasılsın?" onun altında bing onun altında yandex çeviri gibi çevirilerin olup bunları milletin kullanması için daha hızlı daha güzel bir şekilde sorunsuz bir çeviri sistemi ile uğraşıyorduk. Buralarda bizi sevenler yok galiba yada bize saygı gösterenler yok bakalım ben ne zaman yasaklanacağım..

Alıntıları Göster
    Seni ya yoğunluktan unuttular ya da sonraya saklıyorlar. Şaka bir yana asıl milleti kışkırtıp ortalığı alevlendirenler değil sükuneti sağlamaya çalışanlar tatile gönderiliyor genelde.
    |
    |

• Yarbay
    2075 Mesaj
    Elinize sağlık takipteyiz, ücretli yama görmek bile istemiyoruz

|
    |
Reklamlar
e-ticaret
google reklamları
haberler
SEO
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,230
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.