Şimdi Ara

CONTROL| PS4 ANA KONU|REMEDY|27 AĞUSTOS 2019

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı
184
Cevap
7
Favori
14.275
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> TPS >> CONTROL| PS4 ANA KONU|REMEDY|27 AĞUSTOS 2019
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    6107 Mesaj
    Ben bu oyundan baya bi ümitliyim... Zaten kaç aydır oyun oynamıyoruz, şahsen bu oyun bana ilaç gibi gelecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TaKo -- 26 Ağustos 2019; 17:19:44 >
    |
    |

iPhone X 64GB | PlayStation®4 PRO 1TB | Macbook Air 13" MID 2012
    | Samsung 49KS8500 |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    12 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: Source

Talha Aynacı da video yüklüyormuş oyunu Max Payne'den sonra en iyisi diyor. :)
    Talha nintendo özel oyunu falan sandı herhalde hayret.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Psn ve Live: kivanc1907
  • Yarbay
    4902 Mesaj

Alan Wake den bile daha çok sevdim demiş. Gece olsa da oynasak. :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Source kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Çok beğenmiş oyunu zaten dünyada genel olarak beğenilmiş kutulu olarak alabileceğimiz bir yer varmı arkadaşlar?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Persona_Non_Grata kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    20301 Mesaj

Yorumlardan sonra heyecanlanmamak elde değil :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Cngzhn20 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1088 Mesaj
    Ben kutulu alacağım sanırım hem çok fark yok fiyat olarak hem hoş duruyor kabı (Amazondan alacağım)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FourEight -- 26 Ağustos 2019; 18:32:35 >
    |
    |
  • Yarbay
    4024 Mesaj
    Gamespot ,80 vermiş..Remedy nin oyunlarını severim ama izlediğim videolardan hareketle bu oyunun Max Payne ve Alan Wake gibi kült bir oyun değil de Quantum Break tarzında olacağını düşünüyorum.İnşallah, güzel bir oyun olur da kaliteli oyınların çıkmadığı şu günlerde, bu oyun,oyunsuzluğumuzu giderir.

|
    |
    O koca kolon parçasını boş kutu gibi çekip fırlatması animasyonu üzerinde keşke birazcık daha çalışsalarmış. Güç kullanmıyor sanki hile yapıyor. Artık oyunlarda grafikten öte bu gerçekçi animasyonlar fark yaratıyor....

|
    |
    Vaktinde Epic Games 39tl'den satmasaydı muhtemelen uzun bir süre beklerdim almak için, bu açıdan yorumların iyi olması sevindirici oldu fakat yine de oyunun, PSI-Ops ile bu kadar benzerlik taşıması beni rahatsız ediyor. Oynayınca daha net anlaşılacak elbette ama özellikle Max Payne ve Alan Wake'deki yaratıcılık Control'de pek yok gibi gözüküyor.

Varlığım Türk varlığına armağan olsun, Ne mutlu Türküm diyene

Fenerbahçe/PS-XBOX-PC
  • Yarbay
    10145 Mesaj

Hocam pek çok kişi bilmez ama Psi Ops harika bir oyundu. Bu benzerlik bence kötü olamaz. Keza oyun bana Quantum Break'in aynısı gibi geliyor daha çok. Zaten Alan Wake'de dahil Remedy'nin diğer oyunları vasatın üzerine zor çıkabilmiş iyi yapımlar bana kalırsa. Max Payne hariç tabi ki. O cağının ötesinde bir oyun. Control başlı başına fazla beklentiye girilecek bir oyun gibi durmuyor. 39 liraya almadığıma pişmanım ben, ama 99 lira dahi olsa vermeyi düşünmüyorum. Nasıl olsa kısa sürede tekrar indirime girecektir.

Psi-Ops Mindgate Conspiracy oyununun metasını da şuraya bırakayım. Bilmeyenler mutlaka baksın. Harika oyundur.

https://www.metacritic.com/game/playstation-2/psi-ops-the-mindgate-conspiracy

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evo_4 -- 26 Ağustos 2019; 19:53:44 >
    |
    |
    melkor23 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    4256 Mesaj
    Şimdi bu oyun uk psn de 49,99£ yani 360-370 arası ama TR psn 259 TL ancak call of duty modern warfere 469 TL ben bu işi anlamadım hangi kura göre baz alınıyor saçma sapan işler

az satan oyunlarda düşük kur çok satanlarda yüksek kur uyguluyor tr psn.
    |
    |
    gamer-x kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

PSN | Steam | Spotify | TV Time
    AMD Ryzen 7 2700X | MSI X470 Gaming Plus | SAPPHIRE RX 5700 XT NITRO+ | G.SKILL Trident Z RGB 16GB | Intel 660p M.2 512GB SSD | Corsair 400R
    HyperX Cloud II | Logitech G910 | Logitech G900 | EVGA 750GQ 80+ GOLD | ViewSonic VX2758-2KP-MHD 27" 144Hz QHD IPS
    PS4 PRO 1TB | Samsung 50MU7000 | Xiaomi Mi 8 Lite 128GB
  • Yarbay
    4902 Mesaj
    Sec hak isteyen varsa bana ulaşabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |

Pardon hocam, senin bu yorumu erkenden görseydim almazdım. Şuan müşteri hizmetleriyle görüşüyorum iade için. Ayrıca oyunun demosu var çok haklısın deneyimleyip almak lazım. Yorumunuz baştan aşağı tutarsızca, çıkmış oyunun konusuna gelip almayın tütü kaka demek çok hoş. Biz aldık, çokta memnunuz. Sen begenmediysen almazsın olur biter. Ayrıca oyun kültürüm çok geniş diyip de Alan Wake'e kötü demek de güzel bir yorum olmuş. Tüketici hastalığına gelince, madem bu hastalıktan muzdarip değilsen sat gitsin Ps4'ü belli ki senede üç beş oyun için elde tutuyorsun. İnsanlar oyuna güveniyordu ön sipariş geçti puanlar da bu siparişleri taçlandırdı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cngzhn20 -- 26 Ağustos 2019; 21:55:55 >
    |
    |
    Playstation5 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5437 Mesaj
    Yüksek kalite senaryolu prodüksiyon yapan üç, beş firma varsa biri Remedy. Sekiz sene microsoft sömürgesinde kalınca köreldiler biraz ama Control toparlanma oyunları olacak. Geceyi bekleyenlerdenim. Yeterince oynarsam karalarım bir şeyler.
    |
    |
    |

Kalite ilk sizin yorum yapmanızla düşmüştü zaten, bende hata ki böyle üslubu olan birine cevap vermişim. Yeni çıkmış oyun konusuna gelip, almayın kaka tütü vs demek çok mantıklı bir yorum olmuş. İndie'sinden tut Jrpg'sine kadar her türden oyun oynamış biri olarak sizden oyun bilinci veya tüketim kültürünü öğrenmeme gerek yok. Anladık bu oyun kötü vs almazsınız olur biter. Ama alanlara da saldırmanızın arkadasında ki sebebi de az çok anlayabiliyoruz. Tüketici kültürü, bilinç vs diye yorum kasmanız bittiyse sizi bloklayabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cngzhn20 -- 26 Ağustos 2019; 23:17:35 >
    |
    |
    Playstation5 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gamer-x -- 26 Ağustos 2019; 22:18:47 >

• Yüzbaşı
    338 Mesaj
    Oyundaki souls mantığı gibi bonfire yakıp oralardan tekrar geri gelmek biraz kötü olmuş gerçi düşmanlar canlanıp birşey kaybetmiyoruz yinede aksiyonu yerinde oynanabilir oyun olmuş.

|
    |
Sayfa:
Reklamlar
Mobilya Takımları
haberler
Bey Azura
son dakika
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.