Şimdi Ara

Control (2019) [PC ANA KONU] (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
238
Cevap
6
Favori
18.975
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar motion bluru kaldıran dll linkleri aşağıdadır. ben de kullanıyorum.

ayrıca cs.rin.ru sitesi güncel durumlarla ilgili çok iyi bilgi paylaşan bir site. oradan aldım. bütün oyunlarda gerek güncelleme olsun gerekse diğer durumlar olsun bu siteyi takip etmekteyim. içine girince anlarsınız zaten.

dx11 için
    https://www.mediafire.com/file/1zh609s1h8o097h/CTRL_MBDx11.7z/file

dx12 için
    https://www.mediafire.com/file/1mz2wc9eqigi9uv/CTRL_MBDx12.7z/file

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rambetiko -- 1 Eylül 2019; 11:48:46 >

• Uzun yıllardır bu kadar berbat bir save-checkpoint sistemi görmemiştim Control sağolsun gösterdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şimdi oyunun sonunda ne oldu?

cidden anlamadığım için soruyorum

bu oyuna new game plus gelse de tüm yetenekleri fullesek
  • Bende dx12 deki anlık takılmaların sebebi display mode full-screen olduğu içinmiş. Borderless yapınca düzeldi. Takılma yaşayan varsa ayarı kotrol etsin.

• Ulan bi an 2005 den konu okuyorum sandim. Takilma, dll dosyalari, rapidshare mediafire felan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fero01 -- 2 Eylül 2019; 11:27:21 >
  • Sonunda bitirdim. Hikayenin anlaşılması zor olsa da genel olarak oyunu başarılı buldum. The lost room dizi benzerlikleri güzel olmuş. Fizik efektleri ve vuruş hissi başarılı. Eksi olarak grafikler daha iyi olmalıydı. Çok ruhsuz karakterlere sahip. Ayrıca rtx demosu yapacağız diye yapay olarak uygulanabilecek yansımaları da ortadan kaldırmaları hoş olmamış. Sanki rtx ten önce yansıma yokmuş havası yaratılmaya çalışılmış.

• Oyun için patch geldi mi? bu motion blur kapatabildiğimiz falan...
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasskabal

Oyun için patch geldi mi? bu motion blur kapatabildiğimiz falan...
    Dün geceye kadar gelmemişti. Bugün henüz kontrol etme şansım olmadı.

• hasskabal kullanıcısına yanıt
    arkadaşlar motion bluru kaldıran dll linkleri aşağıdadır. ben de kullanıyorum.

ayrıca cs.rin.ru sitesi güncel durumlarla ilgili çok iyi bilgi paylaşan bir site. oradan aldım. bütün oyunlarda gerek güncelleme olsun gerekse diğer durumlar olsun bu siteyi takip etmekteyim. içine girince anlarsınız zaten.

dx11 içinhttps://www.mediafire.com/file/1zh609s1h8o097h/CTRL_MBDx11.7z/file

dx12 içinhttps://www.mediafire.com/file/1mz2wc9eqigi9uv/CTRL_MBDx12.7z/file

İşinize yarar mı? bilmiyorum ama gerçekten işe yarıyor. Oyun bir anda kaymak mod oldu. Birde nvidia experience'yi tavsiye ederim. Oradan bir optimum ayar çekin, daha sonra yine siz istediğiniz ayarları ayarlayabilirsiniz.

Neden? Niçin? bilmiyorum ama bende Nvidia Experience acayip fark ettiriyor. Hiçte kullanmak istemiyorum ama despot nvidia sanki kasti böyle bir şey yapıyor gibime de gelmiyor değil.

Nvidia exp. kurup optimum ayar çektirdiğim de (sonra ben yine istedğim gibi ayarlıyorum fark etmiyor) deli fark ediyor. Akıcılık olsun, fps değerleri olsun.

Anlamadım gitti?

• Beklentim çok yoktu. 40Tl ye AAA oyun ne kadar kötü olabilir ki deyip oynayıp bitirdim. Oyun mekanikleri şahane. Half Life 2 den bilenler bilir Gravity Gun kullanmanın keyfini. Elinize geçen herşeyi fırlatabildiğiniz sağı solu kırabildiğiniz bir mekanik oluşturmuş adamlar. Herkes optimizasyonun sıkıntılı olduğundan bahsetmiş ve evet genel olarak doğru bu ama Nvidia Physx kullanıp da sistemin boğazını sıkmayan nadir oyunlardan biri bu. Tam mekanikler sıkıcı hale geldiği anda oyun bitiyor zaten. Hikaye ilgi çekici başlıyor, ne oluyor burada arkadaş diyorsunuz. Bir ton detaylı dokümanlar vs. The Board denen oluşumdan, eski Director ın Hotline üzerinden yolladığı mesajlar gizem unsurunu destekliyor. AMA bu nasıl bir final Remedy. Sanki herşey havalı göründüğü için konulmuş. Açıklama amacı asla yok hikayede. Hikaye başında belli etseniz bunu da boş boş doküman okumasaydık. Düşman çeşitliliği de neredeyse yok. Oyun başı canınıza okuyan elemanlar sonlara doğru boş boş bakıyorlar suratınıza. Potansiyel çöpe gitmiş.

Özetle 9/10 başlayıp 6/10 puanla bitiren bir oyun.

• Oyunun yarısına geldim ve hiç oynayasım yok acaip derecede sıkıldım. Özellikle hikaye tarafında içine birtürlü çekemedi beni. Halbuki remedy hikayeyi en iyi yapan firmalardan.

• Oyunun içinde bulduğunuz dokümanları okuyun , dahice hazırlanmış bir oyunla karşı karşıya olduğunuzu farkedeceksiniz .Ayrıca ,sanırım , oyun ; alan wake ile aynı evrende geçiyor .

Oyun dinamikleri harika , oyunun tek bir binada geçmesi ilk başlarda "ne bu" dedirtiyor ,ancak sözkonusu bina tam bir labirent gibi , gizli mekanlar var ,bina oyunda ilerleyişe göre değişiyor gibi ...Kısaca oyun şahane olmuş.
  • Kuantum mekaniği üzerine oturan bir oyun aslında. Beni kendine çeken tarafı oyun mekanikleri ve şu RTX nanesi. RTX deneyimi için iyi bir başlangıç yapımı.
  • Gye_Baek kullanıcısına yanıt
    Ana görevlerden önce yan görevleri yapıyorsanız sıkılmanız normal, ben de sıkılmıştım. Ama sonlara doğru açılıyor oyun.
  • Oyunu 2 gündür oynuyorum Remedy harika bir iş çıkarmış 10 saat oynamışım toplam da daha oyunun yarısına bile gelmedim keşfedilecek çok yer var oyun oldukça uzun olmuş tür olarak da yine muazzam iş çıkarmış adamlar konusu herkese hitap etmeyebilir ama benim ilgimi çok çekiyor bu tarz konular ayıla bayıla oynuyorum fakat bir yandan da gelen diziler de var şimdilik biraz ara verdim. Remedy'nin kötü oyunu yok adamlar yapıyor.

RX 570 ile Orta ayarlarda 60fps de sabit alıyorum yağ gibi akıyor Gamepad'e geçtiğim zaman yüksek ayara çekiyorum 30fps kilitliyorum. Bu arada çok fazla oyunda dosya var mutlaka okuyun hem hikaye için hem de günümüze ait şeylerin konuşulması da hoşuma gitti.
  • Oyunu 25 saatte bitirdim oldukça beğendim Remedy iyi oyun yapmış. Ayrıca oyunda Darling karakterini canlandıran kişi Alan Wake. Trench adlı kişiyi de Max Payne 3 de ki kişi. Sam Lake ile araları baya iyi umarım Alan Wake 2 gelir de oynarız.

• Oyun mükemmel bir deneyim sundu benim için. Tr yama ile her şeyi didik didik edip okumak, ses kayıtlarını dinlemek oyunu daha iyi anlamanıza yardımcı oluyor. İnce düşünülmüş bir hikaye merak hissi uyandırıyor. Çatışma dinamikleri zevk verme açısından alanının en iyileri arasında. Alın oynayın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar biri konuyu özetlerse spoiler kısmını altına alıp çok güzel olur ya lütfen çözemedim bir türlü oyunu oyun bitti hala anlayamadım kısımlar var hademenin ne görevi var hademe değil gibi slayt projokteri kim bulmuş çöplüge koymuş feden ve kardeşi oynarken orda bulmaları rastlantısal mı yoksa kardeşlerin geçmişinde bu olayla ilgili bir bağlantı mı var

• quote:

Orijinalden alıntı: rambetiko

arkadaşlar motion bluru kaldıran dll linkleri aşağıdadır. ben de kullanıyorum.

dx11 için
    https://www.mediafire.com/file/1zh609s1h8o097h/CTRL_MBDx11.7z/file

dx12 için
    https://www.mediafire.com/file/1mz2wc9eqigi9uv/CTRL_MBDx12.7z/file
    ee nereye atıcaz bu dosyayı?

• Son yılların en iyi oyunlarından biriydi. Sevdiğim bir çok türü aynı çatı altında toplamış harika bir yapım. Aksiyon, gerilim, gizem, suç, korku, fantastik doğa üstü. Oynanış ve senaryo iyiydi bir an bile sıkılmadım oyundan. Sesler ve müzikler de harikaydı. Karakteri geliştirdikçe nesne fırlattıktan sonra düşmanın patlamasında çıkan ses enfes. Sabaha karşı kulaklıkla oynayınca baya geriyor gece sessiz karanlık bir ortamda kulaklık ile oynayın daha fazla zevk alacaksınız. Oyunun yapımcısını bilmesem bu oyunu quantic dream yapmış derim onların tarzına yakın bir oyun olmuş. Oyun oynamayı seven herkesin kendine oyuncuyum diyen herkesin oynaması gereken bir oyun. Jesse'ye de vurulmadık değil hani gerçekte seslendiren Courtney Hope'da fena bir şey zaten. Bu oyun kıtlığında ilaç gibi geldi.

Bu bölüm harikaydı zevkin doruklarına çıkarıyor oyuncuyu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sen Aydınlatırsın Geceyi -- 15 Aralık 2019; 17:56:42 >

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.