Şimdi Ara

Control (2019) [PC ANA KONU] (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
238
Cevap
6
Favori
18.983
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Terminator T-800

Oyunun daha önce açıklanan sistem gereksinimleri yeniden güncellendi.

Önceki sistem gereksinimleri

Yeni sistem gereksinimleri

Bir kaç haftada ne değiştirdilerde daha düşük sistem gereksinimleri açıkladılarki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Pizza Steve kullanıcısına yanıt
    Oyunun önceki sistem gereksinimleri oldukça yüksekti özellikle önerilenlerde ekran kartı tarafında 1080 Tİ,Radeon VII ve RTX 2080 gibi kartları istemesi oyuncuların tepkisini çekmiş olmalı ki bu gereksinimleri daha uygun olacak şekilde güncellemişler.Bu gereksinimlerin hangi çözünürlük ve oyuniçi ayarlar için paylaşıldığı ise belirtilmemiş bu durumda aslında oyunun optimizasyon konusunda tam olarak hazır olmadığını gösteriyor.Oyunun çıkışınada az bir süre kaldığı için bu sürede ne oranda iyileştirme yaptıklarını oyun çıktıktan sonra görme fırsatımız olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Terminator T-800

Oyunun önceki sistem gereksinimleri oldukça yüksekti özellikle önerilenlerde ekran kartı tarafında 1080 Tİ,Radeon VII ve RTX 2080 gibi kartları istemesi oyuncuların tepkisini çekmiş olmalı ki bu gereksinimleri daha uygun olacak şekilde güncellemişler.Bu gereksinimlerin hangi çözünürlük ve oyuniçi ayarlar için paylaşıldığı ise belirtilmemiş bu durumda aslında oyunun optimizasyon konusunda tam olarak hazır olmadığını gösteriyor.Oyunun çıkışınada az bir süre kaldığı için bu sürede ne oranda iyileştirme yaptıklarını oyun çıktıktan sonra görme fırsatımız olacak.
    Downgrade yaptılar herhalde. Oyuncuların tepkisinden çok oyuncuların elindeki sisteme bakmak lazım. Önerilen 1080ti olan oyunu kimse almaz.

• Oyun, ne zaman Epic Games'ten indirmeye açılacak?
  • Asetil Co A kullanıcısına yanıt
    Büyük ihtimal açılmayacak. Twitter üzerindeki bütün preload sorularını yanıtsız bırakmışlar. Millet PS4'te preload yapmış, oynayanlar bile var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FORZAFATHER

Büyük ihtimal açılmayacak. Twitter üzerindeki bütün preload sorularını yanıtsız bırakmışlar. Millet PS4'te preload yapmış, oynayanlar bile var.
    Sinking City'de de preload yapamamıştık. Bu sefer preload açmışlardır diyordum da yine yapamamışlar. Pre-order yapan preload yapamayacaksa ne anlamı kaldı?
  • Epic Store 'da ayın 27 olarak çıkış tarihi gözüküyor.Benim Kütüphanemde Epic Launcher ' da 28 olarak gözüküyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Prometheus- -- 26 Ağustos 2019; 16:6:8 >
  • Asetil Co A kullanıcısına yanıt
    Ama onda 2 gün önce oynayabildiğimiz için indirdiğimiz gibi girebilmiştik. Bilmiyorum, herhalde çözemediler pre-load olayını. Pre-order yapanlar hepsi uygun fiyata geldiği için yapmıştır, birde Remedy yaptığı için. Ben almadım, pişman olacağım gibi de durmuyor.

@PEGASUSS...,

Gece yarısından sonra açacaklar büyük ihtimal oyunu, o yüzden öyle görünüyordur. Sabaha karşı 2-3 gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FORZAFATHER -- 26 Ağustos 2019; 16:24:10 >
  • Bu oyunda 1080ti gerektirecek ne grafik var yahu. Benim gözlerim falan mı bozuldu. Quantum Break'in yandan yemişi. Hem grafik hem oynanış olarak.

• Oyunun incelemeleri iyi geldi. Optimizasyon olarakta iyiyse almayı düşünüyorum, oynayan arkadaşlar yorum yazacaktır zaten bu konuda

• incelemeler gayet iyi

OpenCritic - 85 | 94% Recommended [Cross-Platform]
    MetaCritic - 85 [PC]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 26 Ağustos 2019; 17:2:50 >
  • yarın 13:00'da açılacak bizim saate göre.
    https://twitter.com/remedygames/status/1165936967772774400
  • GTX 1070 ile 60 fps almak için lowda oynanıyorsa biz hiç GTX980 ile topa girmeyelim. Bugün izlediğim 1-2 video ile biraz hype olmuştum ama optimizasyon sıkıntılıysa almaya gerek yok hiç. Oynayan arkadaşların yorumlarını merak ediyorum.
  • Aynen TALHA AYNACI low da takılmış 60 fps için. Bende RTX2060 VAR.Sistemimi Eylül ayı içerisinde amd 3600x Corsair 16GB(2x8GB) DDR4 3200MHz ve x570 anakart ile test edicem.60 fps yakalayamazsam o zaman Pek olumlu konuşacağımı düşünmüyorum.
  • Düşünsene MSI Sponsor olmuş, kasa göndermiş. Oyun anca low ayarlarda 60 fps oluyor.
  • Oyunda sıkıntı var orası belli.Sebebide RTX muhabbetindne olduğunu düşünüyorum.Neyse yarın eski sistemimle test edicem bakalım neler yaşıcam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Prometheus- -- 26 Ağustos 2019; 21:35:41 >
  • optimizasyon sıkıntısı olmayabilir. çünkü oyun minimum gtx 1060 istiyor.:)
  • değişti onlar min gtx 780, önerilen 1660/1060.
    1070 high 60fps alınması lazım aslında bunlara göre

Control (2019) [PC ANA KONU]
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    anladım. o zaman optimizasyon sıkıntısı var. sistemler değişmemiş olabilir. sırf insanlar tepki göstermesin diye, sallama bir gereksinim tablosu paylaşmış olabilirler :D
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.