Şimdi Ara

CONTROL (27 Ağustos 2019) [PS4 ANA KONU] (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
376
Cevap
7
Favori
25.158
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yön bulma konusundan dolayı yarım bırakmıştım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Return Zuha

Oyunu 17 saat içerisinde DLC leriyle beraber Platin kupasını alarak bitirdim Ps5 te....Özellikle ;Az da olsa Boss kapışmalarında zevk aldım , çok zor diyemem .en fazla 2-3 ölüşte geçtiğim bir boss olmuştu....Oyunun aksiyonu bölümü çok güçlü olsa bile ; bir süre sonra aksiyonuna doydum ve sıkıldım....Awe Dlc sinde Surge silahını açınca açıkçası oyundan biraz daha keyif aldım.....Platin almama rağmen ; arada Arcade makinesindeki oyuna girip çıkıyorum :)

AWE DLC’sinin konusu ne? Alan WAKE oynamadım. Pek bir şey anlayamadım.YouTube da sinematiklerin çevirisi var oyun ve ilk dlc için ama awe için yok.

• bu oyunda Jessie abla ile nedir mevzumuz,neyin pesindeyiz kisaca soylermisiniz,video vs izlemek istemiyorum..

• Şu oyundaki launch mekaniği kadar oyun dünyasında tatmin edici bir mekanik yok. Aç oyunu etrafı kur dök parçala yeter.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • pek tahammul edilecek bir oyun değil sanirim..

• Plus ile vermesinden 2 ay önce filan bitirmiştim pc de gayet güzel oyun ama hikayeyi anlamak dert baya

• legacy of kain kullanıcısına yanıt

Aksine çok iyi bir oyun ama hani ya sev ya nefret et tarzı oyunlardan.Kimi çok seviyor , kimi aynı ortamlardan dolayı aşırı sıkıcı buluyor.Oyun derin hikaye alt yapısı ile tamamlanıyor aslında.Ama anlat desen anlatamam bir çırpıda.Çok karışık bir hikaye anlatımı var oyunun.Baktım beyin yakıyor bıraktım hikayeyi bir yerden sonra , aksiyona verdim kendimi.

• max payne i hatirlatti bu oyun bana nedense

• wither kullanıcısına yanıt

hikayesi pek umrumda degil,ingilize olunca ugrasasim gelmiyor,ezbere gidiş..CONTROL (27 Ağustos 2019) [PS4 ANA KONU] 

• Arkadaşlar slim ps4te oyuna başladim.Oyunda aşırı fps düşmesi sorunu var.Oyundan soğuttu resmen sizde var mı böyle sorun ?

• kajmer_55 kullanıcısına yanıt

Pro da oynadim ben. Oyun 30 fps alti calisiyor. Ana menuden oyuna girdiginizde yada skills kismindan direk resume yaptiginizda 2 saniyeligine garip bir donma yapiyor.

fps dusuklugu bende de oluyordu ama her zaman degil

• 30 mermi sık vs ama o cins tipler roket gbi bisey atip tek seferde paketliyor,amma geberik canı varmıs jesse nin.

• İlk 40dkyi oynadım aşırı sıkıcı uzerine salak gibi zombi gibi gelen botlari öldürme oyunu mu yoksa sonradan açılıyor mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oynamayı beceremeyen de hemen çamur atmaya çalışıyor oyunlara. Aynısı Bloodborne ve Souls oyunları için geçerli Controlde de öyle.

Biraz hardcore oyunlara alışın ki Control sayılmaz bile. 10 tane sıkıyorlarsa 1 tanesi denk geliyor onu da yemeyin bir zahmet

• hamza5806 kullanıcısına yanıt
    Sonlara doğru bir bölüm var ki Hard Rock şarkı eşliğinde, vay ki ne vay, plus hediye etmese sırf orası için bile alınırmış oyun kendi fikrim
  • kajmer_55 kullanıcısına yanıt
    CONTROL (27 Ağustos 2019) [PS4 ANA KONU]
  • Oyun kesinlikle optimizasyon özürlü oynamadan sildiğim ilk oyun olucak.Grafikleride öyle aman aman bişe değil.

• Böyle olduğu belli zaten oyunda hissediliyor.13 fpsde rezalet valla.

• old boys club find marshall da merdivenden inip roket atan havada ucan kaçan tiplerin okdugu yerde defalarca patladim..nedir bu kadinin oynanis stili ne olmali peki,sinerek olmuyor,kacarak olmuyor, kosarak olmuyor sıçarken mi öldürüyo yoksa haberimiz yok

neyse uzaktan paket yollaya yollaya,yaklasani da silahla indiragandi yaparak gectik orayida..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legacy of kain -- 7 Mart 2021; 0:18:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: legacy of kain

old boys club find marshall da merdivenden inip roket atan havada ucan kaçan tiplerin okdugu yerde defalarca patladim..nedir bu kadinin oynanis stili ne olmali peki,sinerek olmuyor,kacarak olmuyor, kosarak olmuyor sıçarken mi öldürüyo yoksa haberimiz yok

neyse uzaktan paket yollaya yollaya,yaklasani da silahla indiragandi yaparak gectik orayida..

Launch özelliklerinde roketi tutup gerii fırlatabiliyorsunuz onu açın. Evade özelliği için Janitor Office'e gitmeniz lazım. Oralarda bir yerlerde açılıyor o özellik. Oyun için önemli yer tutuyor

Oyunda genel olarak ilk önce health, energy ve launch'a yüklenin. İlk puanları hep health ve energy'e ondan sonra lauch damage'e basın. Silahları ve karakterinizi de upgrade etmeyi unutmayın. Oyunda npcler genel olarak isabetsiz ateş ediyor ama etti mi de çok hasar alıyorsunuz o yüzden dikkatli oynamakta ve kendi stilinizi bulmakta fayda var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DDF6E77A0 -- 8 Mart 2021; 18:8:23 >

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.