Şimdi Ara

Control %100 Türkçe Yama The Foundation DLC ÇEVİRİSİ ÇIKTI (Anonymous Çeviri) (17. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
433
Cevap
22
Favori
9.195
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Troller bir bitmedi gitti. Beğenmiyorsan alma. Oyunu oynamak istiyorum, ingilizcem yok, gönüllü çeviren de yok, bu adamlar çevirmiş ne yapacağım? Sen oynamıyorsan oynama, ben tabiki alıp oynayacağım. Üstelik teşekkür de edeceğim. Neden dağıldı ücretsiz yama yapan gruplar? Bu işlerden çok anlıyorsan düşün. Nereye kadar gönüllülük, üstelik bir sürü hakaretler edildi. Bu çevirileri kaç ayda/yılda, hangi kalitede kimler yapardı? İnşallah böyle gruplar çoğalır diyorum. Devam eden çevirilerde başarılar diliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba, Control, DX11'e göre uyarlanmıştır. DX12 istekleri bize özelden yazabilir. Yama DX12'e de uyumludur yani :)
  • Türkçeye çevirilen bir güzel oyun daha. Oynayacağımdan değil sadece çevirdiğin için teşekkür etmek için geldim dostum. Teşekkürler...
  • Daha hala serverlar kapalı sanırım.
  • Hem Wd2 hem control güncellendi arkadaşlar bilginize eski versiyonlar çalışmamakta. Yamanızı güncelleyiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-CCC610F8A

Hem Wd2 hem control güncellendi arkadaşlar bilginize eski versiyonlar çalışmamakta. Yamanızı güncelleyiniz.
    hocam ben hala oyun kapatıldı mesajı alıyorum maalesef bu oyunu türkçe oynamak bize nasip olmayacak herhalde
  • quote:

Orijinalden alıntı: digi_boy2006

hocam ben hala oyun kapatıldı mesajı alıyorum maalesef bu oyunu türkçe oynamak bize nasip olmayacak herhalde

Alıntıları Göster
    Bu akşam sizinle ilgilenelim hocam. Bugün bir güncelleme daha yolda zaten. Sistemi geliştirmeye devam ediyoruz. En stabil ve en güvenli sistemi yakalamaya çalışıyoruz.

• Program açılır açılmaz yeni güncelleme kontrolü yapıp, varsa otomatik olarak güncellense daha kullanışlı olur ciğerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: byflash

Program açılır açılmaz yeni güncelleme kontrolü yapıp, varsa otomatik olarak güncellense daha kullanışlı olur ciğerim.
    Mantıklı fikir abi ama sıkıntı şurada. Sistemde köklü değişiklikler yaptığımız için güncelleme merkezi de değişiyor. Sistemi oturttuğumuzda dediğiniz gibi olacak.

• korsanda deneyen var mı uyumlu mu korsana??
  • quote:

Orijinalden alıntı: madsea53

korsanda deneyen var mı uyumlu mu korsana??
    uyumlu hocam
  • Bende siyah ekranda Hata 007 deyip yama kendini kapatıyor, çalıştıramadığımdan dolayı ingilizce oynamaya başladım ben.
  • Bende şu an 007 hatası alıyorum.
  • KanKoKan kullanıcısına yanıt
    oboynukisa O kullanıcısına yanıt
    Son güncellemeyi yaptınız mı? Discord üzerinden bana ulaşırsanız yardımcı olayım.

• Güncellemeyi yapınca oldu. Teşekkür ederim.
  • Yaptım teşekkür ederim, değişen bişey olmadı, Hata 007 verip kapanıyor.
  • KanKoKan kullanıcısına yanıt
    Discord kanalından daha hızlı yardımcı olabiliriz.

• Yamayı dün akşam satın aldım. İlgili adımları izleyerek kurdum. Bir, iki konuda arkadaşlar Discord dan yardımcı oldu. Sorunsuz tamamlayarak oyuna başladım. Menü ve alt yazılarda sorun yok. Teşekkürler Anonymous çeviri. Devam eden çalışmalarda başarılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-CCC610F8A

Discord kanalından daha hızlı yardımcı olabiliriz.
    Discord kullanmıyorum, çalışmayan yamalarda genelde hata 007 mesajı çıkıyor, çözümü buraya yazsanız daha pratik olmazmı.
  • ferhatezio kullanıcısına yanıt
    İlk başta 99 liraydı. Biara epic games bir kampanya yaptı 70 lira üstü oyunlara 60 lira indirim. Bu indirimde ben gibi alanlar 39 tlye aldı.

Düzeltme: Şuan fiyatı yine 99 liramış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenah2007 -- 4 Ekim 2019; 13:51:34 >
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.