Şimdi Ara

Contipremiumcontact 5 kullananlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
289
Cevap
11
Favori
97.719
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Kullanan arkadaşlar Continental Contipremiumcontact 2 yerine, yeni olarak çıkan bu lastikle ilgili tecrübelerini paylaşırlarsa sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soğutucu -- 2 Temmuz 2012; 9:54:39 >

• quote:

Orijinalden alıntı: vipmail123

Merhaba arkadaşlar;

Kullanan arkadaşlar Continental Contipremiumcontact 2 yerine, yeni olarak çıkan bu lastikle ilgili tecrübelerini paylaşırlarsa sevinirim.

Ben yeni yeni kullanıyorum bu lastiği. Eski bir cpc 2 sahibi olarak, gerek yol tutuşu gerekse konforu açısından oldukça geliştirilmiş cpc 2 ye göre. Fiyatıda cpc 2 ile aynı şua aralar. Mutlaka değerlendirmeye alınmalı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: vipmail123

Merhaba arkadaşlar;

Ben de 7000 km dir kullanıyorum. Gayet memnunum. 205 55 16 91V 4 adet 870 tl ye aldım. Tavsiye ederim.
  • Arkadaşlar merhaba şu an Focus 2010 dizel aracımda 60000km 205/55/R16 Michelin primacy hp takılı. Fena değil kolay patlaması dışında pek bi kusurunu görmedim

ContiPremiumContact 5 marka lastik kullanmak istiyorum lastik hakkındaki yorumlar gayet güzel ama aklımda bir de NOKİAN Z G2 var. İzmirde yaşıyorum havalar uzun süre kurak sıcak gidiyor Nokian Z G2'nin ıslak yolda mükemmel ama kuru yolda tutuşunun biraz zayıfladığı şeklinde yorumlar okuyorum. Yorumlarınızı dikkate alarak lastik seçimimi yapacağım
  • Yapılan testlerde lastiklerin başarısı ortada zaten onu tartışmaya çok gerek yok; ancak benim asıl merak ettiğim son kullanıcı gözüyle sessizlik ve konfor konusunda lastiklerin nasıl olduğu. Bu konuda yardımcı olabilecek kullanıcı var mı?
  • yaklaşık 1000kmdir megane 1 aracımda kullanıyorrum almadan önce 1 ay gibi süreyle pek çok marka araştırması yaptım...içlerinden en cazib olanı cpc 5 idi iyiki almışım ses olayı yok orta yumuşaklıkta konforlu iyi bi lastik kuru ve ıslak zeminde çok iyi.yüksek hızlarda adeta yola yapışıyosunuz , tavsiye ederim.satış fiyatı 228 imiş peşin 195 olur dediler bosch çalışanlarının anlaşmalı oldugu bosch car serviceten 182 tlye aldım 195.60.15 ..mıchelinden dayanıklılık yönündede bir adım önde
  • Eski aracımızda Premium Contact vardı. Bitince Premium Contact 2 aldık. Çok memnun kaldık
    Şimdi yeni aracımız sport contact 3 ile geldi. Bu bitince premium contact 5 düşünüyorum
    Conti bence harika bir lastik.
  • Contipremiumcontact 5 2 ay oldu alalı....4 tanesini 660 tl aldım 195*60*15 ölçülerinde...
    ,
    Opel astra 2004 arabam...yol tutuş çok iyi...aracın içeri giren sesini keser demişlerdi ama ben sesin değişiminde pek değişiklik farketmedim...
  • Civicimde Contipremiumcontact 2 vardı.Dün değiştiridim lastikler 20bin de idi ve ancak dayanabildim.Sağ ön lastikte yanakta kesik vardı bahanem oldu 4 ünüde değiştirdim.Aracı 13 bin km civarında aldım 20 bine kadar kullandım ve bu süre zarfında anormal derecede rahatsız etti beni lastik.Conti 5 nasıldır bilmem ama ben contiye bulaşmam bundan sonra.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lord66

Civicimde Contipremiumcontact 2 vardı.Dün değiştiridim lastikler 20bin de idi ve ancak dayanabildim.Sağ ön lastikte yanakta kesik vardı bahanem oldu 4 ünüde değiştirdim.Aracı 13 bin km civarında aldım 20 bine kadar kullandım ve bu süre zarfında anormal derecede rahatsız etti beni lastik.Conti 5 nasıldır bilmem ama ben contiye bulaşmam bundan sonra.

Ustad 20bin cok az bir km degil mi bir lastik icin.

Esprituel bir yanitla neredeyse don lastigi taksaniz daha cok gider desek yanlis olmaz heralde :)

Ne gibi bir problem yasadiniz acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Onur__

quote:

Orijinalden alıntı: lord66

Civicimde Contipremiumcontact 2 vardı.Dün değiştiridim lastikler 20bin de idi ve ancak dayanabildim.Sağ ön lastikte yanakta kesik vardı bahanem oldu 4 ünüde değiştirdim.Aracı 13 bin km civarında aldım 20 bine kadar kullandım ve bu süre zarfında anormal derecede rahatsız etti beni lastik.Conti 5 nasıldır bilmem ama ben contiye bulaşmam bundan sonra.

Ustad 20bin cok az bir km degil mi bir lastik icin.

Esprituel bir yanitla neredeyse don lastigi taksaniz daha cok gider desek yanlis olmaz heralde :)

Ne gibi bir problem yasadiniz acaba

Hiç olmaması gereken durumda kızaklaması beni benden alırdı.Yağmurda inanılmaz kötü,sert lastik falan bunlarda var tabi ama en önemli değiştirme sebebim kızaklaması.

• Ne aldiniz peki hocam suanda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dün aracıma 205 55 16 ebatında conti premimum contack5 aldım,yanakları gayet yumuşak gibiydi,fiyatıda uygun geldi hiç düşünmeden aldım,pişman olucağımı hiç zannetmiyorum,800 lira on ay taksit yaptı artı dört ay ödemesiz,dört yada beş yıllığına lastik olayını kapatmış bulunuyorum böylece
  • Hayırlı olsun CPC5 iniz.

Premium Contact 2 bizi 60.000km-7 yıl sorunsuzca götürdü. Herhangi bir sıkıntı yaşatmadı şükür.Sonra aracı sattık zaten..
    Şimdi sport contact 3 başarıyla görev yapıyor :)
    Bundan sonra da kesinlikle CPC5 alınacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cnsuff

Hayırlı olsun CPC5 iniz.

Premium Contact 2 bizi 60.000km-7 yıl sorunsuzca götürdü. Herhangi bir sıkıntı yaşatmadı şükür.Sonra aracı sattık zaten..
    Şimdi sport contact 3 başarıyla görev yapıyor :)
    Bundan sonra da kesinlikle CPC5 alınacak.

Aman hocam lastiğin ömrü 5 yıldır, naptınız siz 7 yıl
  • quote:

Orijinalden alıntı: bkayara

dün aracıma 205 55 16 ebatında conti premimum contack5 aldım,yanakları gayet yumuşak gibiydi,fiyatıda uygun geldi hiç düşünmeden aldım,pişman olucağımı hiç zannetmiyorum,800 lira on ay taksit yaptı artı dört ay ödemesiz,dört yada beş yıllığına lastik olayını kapatmış bulunuyorum böylece

hangi karta 4 ay ertelemeli ödemesiz yaptılar.
  • bonus karta 4 ay ertelemeli 10 taksit
  • istanbulda, bu lastikleri ucuza satan bir adres varmi?
  • Bu lastikten bende düşünüyorum. Açıkcası Primacy 3 ile bunun arasında kalmıştım ama sanırım bu lastiği tercih edeceğim.
  • Michelin Energy Saver lastiklerimi 59bin km kullandıktan sonra lastik arayışına girmiştim, benim için ilk önemli olan konfordu çünkü citroen c4 aracım ses yapan bir araç o yüzden yumuşak lastik bakıyordum, michelin primacy hp düşünüyordum ama babamın aracında o lastiği test etme imkanım oldu, gayet konforlu yumuşak bir lastik ama hızlandıkça virajlarda falan hiç güven vermedi bana (araç citroen c5) o yüzden primacy 3 yada cpc5 arasında kalmıştım ve tercihimi cpc 5'den yana kullandım. Daha yeni lastikler malum, kabaklaşmış michelin energy saver'den sonra çok iyi geldi, 140ı geçemedim yol durumundan dolayı ama bu hıza kadar bana oldukça güven verdi, virajlarda yola yapıştı resmen ayrıca primcy hp kadar da konforlu bir lastik. Zaten adac testlerinde de en kısa fren mesafesine sahip. Düşünen arkadaşlar gönül rahatlığı ile alabilirler. Ben 4 lastiği; montaj+nitrojen+subap kapakları ile beraber 800 tl'ye aldım worldcard'a 7 taksit, ölçüleride 205 55 r16 91v.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.