Şimdi Ara

Continuum (2012 - 2015) (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
498
Cevap
7
Favori
19.952
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • son bölümü bir anlatın, ne oldu anlamadım. 14üncü bölümde bugün diye gösteriyor ama çıkmadı, sezon bitti mi şimdi yoksa 14 çıkacakmı?
  • Sezon finaliydi 13. bölüm

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok iyiydi bu sezon ve finali de iyi bitirdiler..3.sezon onayına sevindim..
  • Sezon finali harikaydı ama hiç birşey anlamadım kim kimin babası kim kimin oğlu aynı zamanda baba olan oğul mu ilginç bi paradoks oldu dizide Ayrıca Travis nasıl bir insan azmanı arkadaş öyle ya

• Travisin ölümünü izlerken aldığım hazzı anlatamam öncelikle Bu arada Jason Alec'in oğlu, oda geçmişe gitti yanlışlıkla 2077 alt kattayken.Escher gerçek babası yani Mark Sadler.Yalnız en sonunda alec hangi zamana gitti merak ediyorum ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi O KC -- 6 Ağustos 2013; 22:14:31 >
  • Arkadaşlar 2.sezonu komple torrentten hangi siteden indirebilirim
  • kat.ph

her bölümü indirebilirsin..şimdilik paket halinde yüklememişler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bcan402 -- 8 Ağustos 2013; 0:42:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: O KC

Travisin ölümünü izlerken aldığım hazzı anlatamam öncelikle Bu arada Jason Alec'in oğlu, oda geçmişe gitti yanlışlıkla 2077 alt kattayken.Escher gerçek babası yani Mark Sadler.Yalnız en sonunda alec hangi zamana gitti merak ediyorum ya

iide alec in babası .. o nereden geldi.

ayda hep dünyadamıydı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusufziya

quote:

Travisin ölümünü izlerken aldığım hazzı anlatamam öncelikle Bu arada Jason Alec'in oğlu, oda geçmişe gitti yanlışlıkla 2077 alt kattayken.Escher gerçek babası yani Mark Sadler.Yalnız en sonunda alec hangi zamana gitti merak ediyorum ya

iide alec in babası .. o nereden geldi.

ayda hep dünyadamıydı.

escher yani mark sadler anladigim kadariyla hic zamanda yolculuk yapmadi sadece makineyi icat etti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sezon finali çok iyiydi biraz karışıktı dediğiniz gibi.
  • quote:

Travisin öldüğünü hiç sanmıyorum adam o kadar kurşun yedi genede bişeyler yaptılar dirilttiler ki bu sefer kıyafeti de vardı özellikle kursunlardan etkilenmiyordu Kafasına bile gelse üstelik yakın mesafeden (Saçma bişeyde son sahnede Esher Kieraya silah doğrultuğunda neden durdu anlamadım Travisin kıyafeti gibi oda kafaya isabet alınan kurşundan etkilenmemesi lazımki mantıklı düşünürsek Emily'i korurkende arkasını dönmüştü her yerine kurşunlar isabet etmişdi ve etkilenmemişdi o sahnede durup bişey yapmaması saçma olmuş ki silah farkıda olamaz çünkü aynı silahla Travise o kadar ateş etmişdi adam hiç etkilenmedi bile ) o yüzden o kadar düşmeyle ölüceğini sanmıyorumki o karekter şuan dizide önemli bi yerde senaristlerin onu kesip atıcağını sanmıyorum ki yoksa Liber8 yok olur Julian daha hiç bişey bilmiyo büyük eylemleri binlerce kişinin katledildiği olayları gerçekleştirebilmesi için çok şey öğrenmesi gerekiyor.O yüzden Travis fiziksel olarakda ölse bile ki bence olmaz o iş Japon adam gibi bişekilde irtibatta olucak eylemlerin gerçekleşmesinde yardımcı olucaktır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aegon Targaryen -- 11 Ağustos 2013; 1:52:42 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Aegon Targaryen

quote:

Travisin öldüğünü hiç sanmıyorum adam o kadar kurşun yedi genede bişeyler yaptılar dirilttiler ki bu sefer kıyafeti de vardı özellikle kursunlardan etkilenmiyordu Kafasına bile gelse üstelik yakın mesafeden (Saçma bişeyde son sahnede Esher Kieraya silah doğrultuğunda neden durdu anlamadım Travisin kıyafeti gibi oda kafaya isabet alınan kurşundan etkilenmemesi lazımki mantıklı düşünürsek Emily'i korurkende arkasını dönmüştü her yerine kurşunlar isabet etmişdi ve etkilenmemişdi o sahnede durup bişey yapmaması saçma olmuş ki silah farkıda olamaz çünkü aynı silahla Travise o kadar ateş etmişdi adam hiç etkilenmedi bile ) o yüzden o kadar düşmeyle ölüceğini sanmıyorumki o karekter şuan dizide önemli bi yerde senaristlerin onu kesip atıcağını sanmıyorum ki yoksa Liber8 yok olur Julian daha hiç bişey bilmiyo büyük eylemleri binlerce kişinin katledildiği olayları gerçekleştirebilmesi için çok şey öğrenmesi gerekiyor.O yüzden Travis fiziksel olarakda ölse bile ki bence olmaz o iş Japon adam gibi bişekilde irtibatta olucak eylemlerin gerçekleşmesinde yardımcı olucaktır

Hocam bu ne yorumdur vallahi senarist görse seni direk baş senarist yapardı ya sonra imzana bakıp anladım neden olduğunu

• Dizi inanılmaz sardı. Tek günde bitirdim sezonu.
  • 2.sezonu gerçekten müthiş. 11. Bölümüde izledim. Sezon finaline doğru gidiyoruz. Prison Break'den sonra tek saran dizi oldu beni. Birde The Walking Dead.
  • 2. sezon çok sağlamdı gerçekten ama çoğu şeyin havada kaldığını düşünüyorum çok daha toparlayıcı bir 3. sezon lazım

- bir kere yaşlı Sandler tüm bunları gençliğinde yaşadığına dair emareler gördük yani bir döngü söz konusu ama bu sefer Cameron un bildiği çoğu şey değişti , Kellog un gelecekten silimesi lazım mesela büyük annesini öldürdüler yani paradokslara açık bir döngü var ortada , farklı zaman çizgileri oluşması pek mümkun gözükmüyor zaten

- diğer taraftan Sandler ın ne istediği de belli değil acaba sadece döngüyü tamamlamak için mi yaptı bunları yada bu sefer döngüye faklı bir aktör soktu yani Cameron , ondan bir şeyler umdu sonuç olarak daha önce Kageme yi gönderdiğini biliyoruz zaten yaşlı hali o geçmişteki konuşmayı yaptıklarını söylemişti

• Kagame adamım ya

• Fonnegra niye thesusun elini sikmaya gitti anlamadim :(((

• 1. Sezonun ortasında bırakmıştım yorumlar iyi devam etsem mi acaba

• 3.sezon 2014'de gelicekmiş.
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.