Şimdi Ara

Connect Sirkeleme 1.vites durkalk stop etme sorunu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
323
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, aracım 2008 Model Tourneo Connect 110 Hp Glx, 2 adet sorun yaşıyorum
    1. sorun : 4-5 . viteste 2000 devir cıvarı sabit hızda (80-90) seyir halindeyken anlık sirkeleme yapıyor sanki saliselik gaz yemiyor,
    bugün 100 km cıvarı yol yaptım 3 kez tekrarladı, onun dışında hızlanmada ani gaza abanmalarda hiç bir sıkıntı yok
    2. sorun: dur kalklarda bazen 1. viteste gaza bastığımda hiç gaz yemiyor stop ediyor (sanki araba çalışmıyorken gaza basıyor gibi hiçbir his yok) fakat stop ederken de hiç sirkeleme yapmıyor sanki durup kontağı kapatmış gibi stop ediyor. gaz yemediğini hissettiğim an hızlı davranıp debriyaja basarsam stop etmiyor gaz pedalına tekrar basınca sıkıntısız devam ediyor. Ayrıca bu durumu test etmek amacıyla 1.viteste ard arda dur-kalklar yapıyorum bir sıkıntı olmuyor.fakat yoğun trafikte vites küçülteler 3. - 2. vitesten 1. vitese düşüp dur kalk yaptığımda oluyor gibi.

Bu sorunlarım hakkında fikri olan lütfen yardımlarını eksik etmesin. şimdiden teşekkür ederim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.