Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

CONNECT Mİ?DOBLO MU?İKİSİNİN ARASINDA KALDIM.ÖNERİLERİNİZİ BEKLİYORUM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
18
Cevap
0
Favori
579
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Markalar >> Ford >> CONNECT Mİ?DOBLO MU?İKİSİNİN ARASINDA KALDIM.ÖNERİLERİNİZİ BEKLİYORUM
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      7 Mesaj
      20 Aralık 2006 12:21:05 Konu Sahibi
      HAYIRLI GÜNLER ARKADAŞLAR..TİCARİ VE RAHAT Bİ ARABA ALMAK İSTİYORUM.SİZCE FORD CONNECT Mİ?FİAT DOBLO MU? YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM

|
      |
      20 Aralık 2006 13:04:44
      kardeş kaç tane topik açıldı bilmiyorum ama çok tartışıldı bu konu.bence connect
      en iyisi.en belirgin hafif ticari olmasıyla beraber kat ve kat daha üstün bi şaseye sahip.yol tutuşu mükemmel parçası yaygın.şuan aklıma bunlar geldi. yorumlar oldukça yazarım.diğer topiklerede bi göz at istersen
      |
      |
      20 Aralık 2006 13:21:02 Konu Sahibi
      ÇOK TŞKR KARDEŞ..ASLINDA BEN DE CONNECT ALMA TARAFTRIYIM.AMA DOBLONUN MOTORGÜCÜNÜ ÇOK ABARTIYOLAR.KAFAM KARIŞTI YANİ.AYRICA DOBLONUN İÇ DİZAYNI HOŞUMA GİTMİYOR.BÜYÜK Bİ İHTİMAL CONNECTİ TERCİH EDİCEM.
      |
      |
      20 Aralık 2006 13:25:04
      bizde gecen hafta bu konuyu cok tartışyık sonuçta connect aldık

ayrıca connectin motoru güçlü doblo az yakıyor
      |
      |

PSN ID: FernandoTorresTR
      DH Since:2004
    • Yüzbaşı
      606 Mesaj
      20 Aralık 2006 14:06:58
      Doblo uçacakmış gibi duruyor, connect de kutu gibi duruyor

doblo ekonomik / connect müsrif
      doblo rahatsız / connect daha rahat
      doblonun bakımı ucuz / connect pahalı

Bunlara bakarak doblo gözüküyor, ama çok tipsiz, gerçi connectinde ondan aşağı kalır yanı yok ve yolda küp gibi gözüküyor ama bütün olumsuzluklara rağmen ikisinin arasında bri tercih yapacaksan connect daha doğru olur gibi dobloya göre daha kaliteli
      |
      |
      20 Aralık 2006 14:55:33 Konu Sahibi
      TAMAM SHADOW KIZMA.KARARIMI VERDİM ZATEN.SINIFININ EN KARİZMA ARABASI BENCE..YA DA CONNECT İ ÇOK SEVDİĞİM İÇİN BANA ÖYLE GELİYOR..NESE..YORUMUN İÇİN TEŞKRR.GERÇİ AYDINLATICI OLMADI AMA YİNE DE TŞKKR..
      |
      |
      20 Aralık 2006 15:18:38
      şimdiden hayırlı olsun diyelim
      |
      |
      20 Aralık 2006 15:27:20 Konu Sahibi
      TEŞEKKÜR EDERİM KARDEŞİM SAĞOL
      |
      |
      20 Aralık 2006 16:05:13
      bencede connect connect daha saglam bu arada doblonun motoru tork bakımından ticarilerın en zayıfı+++güçlü felanda deıl arac hafif oldugundan seri gıdıyo motoru guclu oldugundan deyıl yanı işte karsılastırma

doblo 1.9jtd 105hp 205nm tork

connect 1.8tdci110hp 280 nm tork

+doblonun connecten tek ustunlugu yol bılgısayarı var connect alcaksan ama glx i onerırım bunun dısında full combivan doblo 1.9 al daha ıyı derım cunku gorunujm olarak bence hos deıl 90 lık ve 75 lıkler hertarafı plastik aracın ön arka tanponlar jant desen ticari dogan jantı gıbı duruo

dıer connecti onermememin sebebi sunun gaRANtısını verımkı doblo nun full u ıle yaklasık aynı fıyata gelıo 90 lıklar ancak o 90 lık doblodan cok dusuk kalıo her yonden sadece yol tutusu ve saglamlıgı ustun kalıo +doblodan daha fazla yakar ama onun gıbı performansı vermez bosa fazladan benzin parası vermıs olursun

glx de dıer tıcarılerden bıraz olsun fazla yakar ama hakeder cunku yaktıgı yakıta oranla performansı cok ıyı donanım özellik olarak saten glx ın yanında dıoblo '''KÜTÜK''' kalır guvenlıgıde cok iyi 4hava yastıgı abs ebd ebdl her turlu guvenlık donanımı mevcut saten şase nın saglaMLIGI SINIFINDA TARTISILMA BİR 1INCILIGE SAHİP AYRICA ARACIN AGIRLIGIDA insana güven verıyo yüksek hızda bı kamyonun vb...aracların yanından gectıgınde aracta mm oynama yok

http://www.ford.com.tr/transitconnectkombi/ burdanda inceleyebılırsın bence glx alırsan connect ama glx olmaz dersen 1.9full doblo daha iyi olur derim
      |
      |

• Yarbay
      3858 Mesaj
      20 Aralık 2006 17:28:15
      90 lık full al

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SentemenT@L -- 20 Aralık 2006; 17:34:55 >
      |
      |

PSN ID: FernandoTorresTR
      DH Since:2004
    • Binbaşı
      1770 Mesaj
      20 Aralık 2006 18:35:05
      connect
      |
      |
      Pentax K10d
      Pahalı Benzine Hayır
      Benimki kaç santim öğrendim:http://****/e1joLo, seninki kaç santim?
      Renkler Herkes İçindir...Lütfen izleyin!
    • Er
      7 Mesaj
      20 Aralık 2006 18:51:23 Konu Sahibi
      THNX
      |
      |
      20 Aralık 2006 19:39:37
      arkadasım bence concet al derim dablo'dan cevremdeki kişiler hiç memnun degil....
      |
      |
      20 Aralık 2006 19:57:42 Konu Sahibi
      METİN KARDEŞİM ÖNERİN İÇİN TEŞŞKR EDERİM.ZATEN ALMAYI DÜŞÜNDÜĞÜM ARABA CONNECT.SADECE ÇEVREMDEKİLER MOTORGÜCÜ VE EKONOMİKLİLİK BAKIMINDAN DOBLOYU TAVSİYE ETTİLER.BUARADA SENİN ARABAN DA ÇOK GÜZELMİŞ MAŞALLAH.HAYIRLI OLSUN.KAZASIZ BELASIZ İNŞALLAH..
      [
      |
      |
      20 Aralık 2006 20:14:56
      quote:

Orjinalden alıntı: ilayza

METİN KARDEŞİM ÖNERİN İÇİN TEŞŞKR EDERİM.ZATEN ALMAYI DÜŞÜNDÜĞÜM ARABA CONNECT.SADECE ÇEVREMDEKİLER MOTORGÜCÜ VE EKONOMİKLİLİK BAKIMINDAN DOBLOYU TAVSİYE ETTİLER.BUARADA SENİN ARABAN DA ÇOK GÜZELMİŞ MAŞALLAH.HAYIRLI OLSUN.KAZASIZ BELASIZ İNŞALLAH..
      [

tsk ederim kardesim eyvallah........senın alacagın arabada simdiden hayırlı olsun....
      |
      |

• Yüzbaşı
      461 Mesaj
      19 Ocak 2007 00:21:54
      Ben connect derim.
      |
      |
      19 Ocak 2007 21:52:32
      ikisinide alma daha önce bu tip araba kullanmadıysan hiç alma ticari kullanacaksan alabilirsin connecti yalnız yakıt hesabı yapma yanarsın.doblonun yanına bile yakallaşma.
      paran varsa caddy ancak yine yazıyorum ticari kullanırsan bu tip arabalardan al.
      |
      |
      401 Mesaj
      20 Ocak 2007 10:02:25
      tekrar soyluyorumkı ben olsam glx alırsan connect ama onun dısında doblo en ıyı kararın olur
      |
      |
      20 Ocak 2007 15:55:01
      Üfff bu kaçıncı topiç, arama motorunu kullanalım,tartışılmış konuyu geri çağırıp sorunuzu sorabilirsiniz,tekrar konu açmasak diyorum...
      |
      |
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Blogio
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.