Şimdi Ara

' CONNECT KULLANANLAR ( ESKİ YENİ FARKETMEZ ) !!! ' BUYRUN (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
307
Cevap
0
Favori
124.631
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşım yeni alşdığı caddye ile benim connect arasında yakıt testi yaptık bizim ilçeden şehir merkezine 150km uzun yol 20km şehir içi yola çıkmadan depoları fullemiştik tekrar ilçeye geldiğimizde connect 30500ytl caddye ise 29.00ytl euro dizel yakıt aldı demek istediğim connect in yakıtı okadar abartıldığı kadar fazla yakıt harcamıyo ağırlığına göre bence çok normal
  • "Transit hoş sağlam, araç ancak; uzun yolda yoruyor ve yakıtı gerçekten fazla.."diye kullananlardan işittim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beyaztebeşir -- 25 Ekim 2006; 20:12:33 >
  • 100 km yolu gıttım bu hafta sonu 2000-2500 devır arasında kullandım 160 bın yaktı bende hayret ettım yaaaa cıkarken fulledık ılcede fulledık hAYRET ETTIM YAAA
    forumdakı arkadaslara tesekkurler sızın sayenızde daha ekonomık kullanıyoruz ıyı gunler
  • Yok be yav, ben connectle uzun yola çok gittim, yol tutuşu çok güzel çok zevkli insanı yormuyor.... Ama tabi doblo kadar atik ve hızlı değil...
  • connect ler onden cekıslımı?? arkadaslar
  • quote:

Orjinalden alıntı: murat335

connect ler onden cekıslımı?? arkadaslar

Evet kardeş.
  • tesekkurler :)
  • arkadaşlar,kimse connect'lerdeki tıkırtı olayından bahsetmiyor,sadece bende mi var bu tıkırtılar?araba daha 3000 km'de,ve çok yumuşak kullanırım arabayı,ki bozuk yolda falan da hiç kullanmadım...ama özellikle sağ ön-arka kapılardan ve kokpitin ön camın sağıyla kesiştiği noktadan sürekli tıkırtı geliyor...

kapılardan gelen tıkırtılar için birisi kapı kilitlerinden kaynaklandığından bahsetmişti ve BANT' yapıştırarak sorunu giderdiğini söylemişti,bu konuda bilgisi olan varsa bir çözüm önerebilir mi?serviste çare bulabilirler mi?teşekkürler...
  • quote:

Orjinalden alıntı: plateau

arkadaşlar,kimse connect'lerdeki tıkırtı olayından bahsetmiyor,sadece bende mi var bu tıkırtılar?araba daha 3000 km'de,ve çok yumuşak kullanırım arabayı,ki bozuk yolda falan da hiç kullanmadım...ama özellikle sağ ön-arka kapılardan ve kokpitin ön camın sağıyla kesiştiği noktadan sürekli tıkırtı geliyor...

kapılardan gelen tıkırtılar için birisi kapı kilitlerinden kaynaklandığından bahsetmişti ve BANT' yapıştırarak sorunu giderdiğini söylemişti,bu konuda bilgisi olan varsa bir çözüm önerebilir mi?serviste çare bulabilirler mi?teşekkürler...

GEÇEN GÜN 6 AYLIK BAKIM YAPTIRDIM ARKA KAPILARDA BİRBİRİNE GEÇEN PARÇALARI GARANTİDEN DEĞİŞTİRDİLER TIKIRTI MIKIRTI KALMADI.
  • yaw herkes şu tıkırtı olayından söz ediyo . benim araçtan neden ses gelmiyo....
  • quote:

Orjinalden alıntı: shadow35

yaw herkes şu tıkırtı olayından söz ediyo . benim araçtan neden ses gelmiyo....

Allaha şükür bizde tıkırtı mıkırtı yok. bence bi servisine göster.
  • MERHABA SAYIN FORD CONNECT KULLANICISI
    TRANSİT CONNECT'İN PERFORMANSI COK İYİ YAKITI WOLSWAGEN CADY'E VE OPEL COMBOYA GÖRE DAHA DÜŞÜK..
    BUNUN YANI SIRA CONNECTİN DEPARI ÇOK İYİ 75PS VE 90PS OLARAK MOTOR SEÇENEKLERİ VAR BUNLARDA BİR TEK YAKIŞ FARKI VAR BİRDE GÜÇ FARKI MUHAKKAK...
    SAĞLAMLIK AÇISINDANDA İYİ KONFORU VE DİZAYNI KALİTESİNİ GÖSTERİYOR..
    TORPİDONUN GENİŞLİĞİ BÜYÜK Bİ HAVA VERİYOR AYRICA DIŞ DİZAYNDA ARACIN EN ÖNEMLİ OLAN ÇİZGİLERİN YAPISIDIR..
    OVAL BİR YAPIDAN COK KARE VE OTURAKLI BİR YAPIYLA GÖZ DOLDURUYOR...
    AYRICA BU ARACIN PARÇALARI ÇOK YAYGIN VE DİĞER CONNECT SINIFINDAKİ ARAÇLARDAN DAHA UCUZ...
    SAYGILARIMLA.
  • ön ve arka korumalıkların ruhsata işletilmesi zorunlumu? Bi fikri olan varsa cok sevinirim
  • arkadaslar butun yazıları okumaya usendım sole acıklıyım

connectın 75 lık 90 lık surdum gecmıs salı gunu 110lık glx connect aldık arkadaslşar connectın 75 lik ölü motor aracı tasımıyo arac yokusda hemen bayılıyo vıtes dusultmenız gerekıyo konfor ve donanım sıfır sadece tek dobloya gore avantajı vırajlardakı donusu daha ıyı araba saga solaq yatmıyo kolay kolay

connect in 90 lık ıse bence fena deıl ama tabı gıne motor bakımından doblo 1.9 ıle cadyy ye gore zayıf kalıo gınede denge bakımından doblodan ıyı bu arada connect kullanıcısı olarak bu dosemenın koku yaptıgı soylentılerı tamamen yalan

110 luk connect ıse motor donanım denge konfor her yonden caddy ve dobloyu sollamıs durumda ıtıraz edecek arkadaslar lutfen aracı ıncelemeden kotulemeyın araba cok seri ve asla donuslerde savrulma gıbı bı olanak yok ancak doblo ole deıl 1.3multıjet kullandım araba tuy gıobı hemen yatıyo bayılıyo motor donanım dıe bıse yok konfor sıfır ancak 1.9 jtd motorlu dobloyu bıraz agır yapıp dengeleyebılse fıat belkı gusel olacak tabı bırazda şasıyı saglamlastırmalı

cadyy ya gorede arac bıraz daha ayrıntılı donanımlar var connecte ornegın gövde rengi tanpon gıbı ıcerdekı mekanın hertarafını doseme rengı kaplama gıbı tavandakı esya gozu gıbı motor olarakta hersey ortada connect 110hp 280nm tork uretıyor 0-100 12.5 caddy tdı 0-100 13.5 250nm tork uretıyor ve bagajdakı donanımlarıda gusel olmus connectin esya goslerı fılelı ortusu cekmelı ve doseme rengı bagaj ortusu gıbı ve aracın ıcınde heryer doseme rengı kaplanmıs şasi gorunmuyor daha cok ınce ayrıntıları var krom ön panjur gibi

ve en onemlısı caddy ye gore parcaları daha kolay bulunup daha ucuza temin edılıyor fiyat olarakta daha ıyı 36.000 ya aldık caddy noın full u ıse 42.000 dusunun farkı

herkesın agzında bi tıkırtıdır gıdıyor 75lik 90 lı 110 luktada tıkırtı mıkırtı yok kesınlıkle yalan veya suren sahıs aracı hor suruyodur ondan sonrada tıkırtı var dıodur bole bı durumdada tıkırtı olması gayet dogal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi black/white -- 2 Kasım 2006; 16:11:57 >

• quote:

Orjinalden alıntı: black/white

arkadaslar butun yazıları okumaya usendım sole acıklıyım

connectın 75 lık 90 lık surdum gecmıs salı gunu 110lık glx connect aldık arkadaslşar connectın 75 lik ölü motor aracı tasımıyo arac yokusda hemen bayılıyo vıtes dusultmenız gerekıyo konfor ve donanım sıfır sadece tek dobloya gore avantajı vırajlardakı donusu daha ıyı araba saga solaq yatmıyo kolay kolay

connect in 90 lık ıse bence fena deıl ama tabı gıne motor bakımından doblo 1.9 ıle cadyy ye gore zayıf kalıo gınede denge bakımından doblodan ıyı bu arada connect kullanıcısı olarak bu dosemenın koku yaptıgı soylentılerı tamamen yalan

110 luk connect ıse motor donanım denge konfor her yonden caddy ve dobloyu sollamıs durumda ıtıraz edecek arkadaslar lutfen aracı ıncelemeden kotulemeyın araba cok seri ve asla donuslerde savrulma gıbı bı olanak yok ancak doblo ole deıl 1.3multıjet kullandım araba tuy gıobı hemen yatıyo bayılıyo motor donanım dıe bıse yok konfor sıfır ancak 1.9 jtd motorlu dobloyu bıraz agır yapıp dengeleyebılse fıat belkı gusel olacak tabı bırazda şasıyı saglamlastırmalı

cadyy ya gorede arac bıraz daha ayrıntılı donanımlar var connecte ornegın gövde rengi tanpon gıbı ıcerdekı mekanın hertarafını doseme rengı kaplama gıbı tavandakı esya gozu gıbı motor olarakta hersey ortada connect 110hp 280nm tork uretıyor 0-100 12.5 caddy tdı 0-100 13.5 250nm tork uretıyor ve bagajdakı donanımlarıda gusel olmus connectin esya goslerı fılelı ortusu cekmelı ve doseme rengı bagaj ortusu gıbı ve aracın ıcınde heryer doseme rengı kaplanmıs şasi gorunmuyor daha cok ınce ayrıntıları var krom ön panjur gibi

ve en onemlısı caddy ye gore parcaları daha kolay bulunup daha ucuza temin edılıyor fiyat olarakta daha ıyı 36.000 ya aldık caddy noın full u ıse 42.000 dusunun farkı

herkesın agzında bi tıkırtıdır gıdıyor 75lik 90 lı 110 luktada tıkırtı mıkırtı yok kesınlıkle yalan veya suren sahıs aracı hor suruyodur ondan sonrada tıkırtı var dıodur bole bı durumdada tıkırtı olması gayet dogal

Teşekkür edriz sana

• arkadaslar yakıtta test ettık km de 150 yaktı glx 110hp connect (tabi deviri düzgün kullandıgınız taktırde devri 4000 cevırırsenız 300de yakar 500 de yakar)
  • Walla babam kullanıyo 2500 3000 arası kullanıyo. ben ise 3500 4700 arası kullanıyom

tabi o zamanki morelime baglı
  • Arkadaşlar servisten memnunmusunuz?....
    ben 15.000 km bakımını İstinye otoKOÇ ta yaptırdım, yazdırdığım şikayetlerin hiçbiri yapılmadan bana sadece yağ,filitre vs. değiştirerek verdiler bi de 285 YTL fatura kestiler sesler vs. ile ilgili hiç bir şikayetim çözülmedi fatura detaylarıda işin cabası uğraşmak istemedim , ama arka kapıdan ve arkadan alttan gelen sesleri bir arkadasım var cam-kilitçi onun işyerinde çözdük çok şükür çocuklara 20YTL bahşiş attım , ayrıca arabamın fazla yakma meselesini konuşurken arkadaş yedek bi hava filitresi al dedi hem arada değişim km sine kadar değişir ve hava tutarsan daha performanslı olur dedi bende gittim parçacıdan orjinal hava filitresini 7,5YTL ye aldım,, eskiyi 19000 km de yani 4000 km sonra söktüm birde bakarım hava filitresi yan sanayi fomoco diye bir marka , benim parçacıdan aldığım ford otosan markalı orjinali idi.... bunlar başıma gelince acaba arabaya kullandıkları yağ ne marka vs.... diye şüphelerim arttı benim şu an ön ve arkadan bir takım sesler geliyor tamam belki normaldir ama servise gitmeye korkuyorum hiçbirşey yapmayıp bi de kafa koparıyorlar , birde randevu veriyorlar ve biz sizi ararız gelip aracınızı alırsınız diyorlar yani arabayı bir kapıda teslim edip sonra faturayı ödeyip arabayı alıyoruz.... bunlar bizi ford dan soğutuyor... ben arabayı severek ve begenerek aldım ama bizi sömürmeleri ve KOÇ lar gibi büyümeleri hoşuma gitmiyor doğrusu dürüstlük ve Türk ahlakına uygun bir esnaflık bekliyorum....

• haklısın kardes bazı servısler bole yapıyor ustune bıde baska yerlerıde bozanlara sahıt oldum bızzat calısanın agzından baska bı ford servısıne gotur belkı bulursun saglam bırı
  • Geçenlerde 6 aylık bakım yaptırdım.Yağ,hava ve yağ filtre değişimi,cam suyu,kapılarda birbirine geçen parçaların değişimi rot ayarı ıvır zıvır kontroller yapıldı 105 ytl araba 90 lık dlüx connect.Bana pahalı gelmedi.Servis Nevşehir BEPA
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.