Şimdi Ara

Silinsin

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
1
Favori
741
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Conan Exiles, oyunda hayatınızı geçirmiş olduğunuz yuvanızdan sürgün edilecek, dışlanacak ve ezileceksiniz. Oyunda yalnızca güçlülerin yaşayıp hayatta kalacağı barbar bir arazide hapse mahkum edildiniz. Eski medeniyetlerin yıkıntılarının bulunduğu bölgede gücünüze güç katarak müttefike elde etmeye çalışacaksınız. Hem kendi dünyanızda hemde online dünyada oynayacağınız bu oyunda çıplak ellerinizle basit araçlar üretecek ve zamanla kendinize ve müttefiklerinize silahlar oluşturacaksınız. Zamanı geldiğinde sizi haksız yere sürgün edenlerden intikamınız almak için büyük bir savaşa girecek ve dev yaratıkların bulunduğu inanılmaz savaşta adaleti sağlayarak kendi yaşadığınız toprakları yöneteceksiniz.

Çeviri Yüzdesi: %30
    Başlangıç Tarihi: 9.Ekim.2019
    Tahmini Bitiş Tarihi: TEST AŞAMASINDA AÇIKLANACAK

Yama ücretsiz olup, hem PS4 hem de PC ile uyumlu olacaktır.

Proje Yöneticisi
    Scarface@35

Çevirmenler
    Scarface@35
    𝕋ℙ★𝔻𝕒𝕟𝕚𝕖𝕝 ℂ𝕣𝕠𝕤𝕤

BİLGİLER

- Yama Türkçe karakterleri desteklemektedir

- Her hafta bu konuyu güncelleyeceğiz.

Resimler Çok Yakında

Oynanış Çok Yakında

Özel Teşekkürler
    exTRme
    Discord Kanalımız
    https://discord.com/invite/txfb3fR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S-Rey Studios -- 26 Temmuz 2020; 22:2:24 >

• Elinize sağlık takipçisiyim konunun:) pek bir duyulmadı sanki oyun türk oyuncuları bulmak baya zor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kolay gelsin hikaye var mı bu oyunda single oynayabiliyor muyuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Singleplayer Vardır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S-Rey Studios -- 21 Ekim 2019; 7:3:54 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kolay gelsin
  • takipteyiz.
  • her türlü takipteyiz kolay gelsin
  • Oyun indirimdeyken alıyorum. Sizden de güzel haberleri bekliyorum. Kolay gelsin.
  • hocam oyuna resmi olaram altyazı ve dublaj desteği gelicek sanırım ?

Silinsin

• Birseysoylicem kullanıcısına yanıt
    Bayram değil seyran değil Funcom bizi niye öptü?
  • FORZAFATHER F kullanıcısına yanıt
    fuara katılmışlar ama bende anlamadım 😀😀

• Merhaba, heyecanla bekliyorum yama ne durumda? Bir de resmi Türkçe yok galiba.
  • bu oyuna resmi türkçe yama yapıldığını biliyorum bir yayında çeviren kişi söylemişti resmi çeviri yaptığını. bu arkadaş mıdır onu bilmiyorum ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: r0ket

bu oyuna resmi türkçe yama yapıldığını biliyorum bir yayında çeviren kişi söylemişti resmi çeviri yaptığını. bu arkadaş mıdır onu bilmiyorum ama
    resmi olup olmayacağı belli değil bir oyun fuarında Türkçe Conan Exiles yazıyormuş şimdi haberin içeriğini hatırlayamıyorum çıkarsa mest eder oyun zevkliydi hatırladığım kadarı ile 100 saat oynama sürem vardı bırakmıştım yüzde yüz bitirmek tüm bossları vs kesmek teknolojinin en üstüne çıkmak için 150 saat gerekli o da pve de :D
  • Merhaba.Çeviri iptal mi oldu ? Olmadı ise ne durumda.Bilgilendirir misin?
  • aslında çok türkçe gerektirmese de craft sisteminde bazen gerekli olabiliyor keşke çevirisi olsa da hikayesini ona göre oynasak sanırım bu çalışma başlamadan bitmiş.
  • Çeviri iptal mi oldu? Epic Games oyunu bedava verecek. Türkçe oynayabilsek iyi olurdu.
  • Son durum ne? En son Şubatta Resmi çeviri denmiş üzerinden 5 ay geçmiş. İptal mi oldu?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.