Şimdi Ara

## Computex 2008: Foxconn'un LanParty Sistemi Denube ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.222
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 12 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 18
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 55 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • mehmet328 (3 mesaj) AnseLmo82 (2 mesaj) SanalKabus (1 mesaj) Towarscke (1 mesaj) Mene (1 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> İşlemci >> ## Computex 2008: Foxconn'un LanParty Sistemi Denube ##
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    29186 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Quantum Force serisi yüksek performanslı anakartları ile gündeme gelen Foxconn ilk detaylarını geçtiğimiz günlerde sizler ile paylaştığımız özel prototipi Denube'yi fuarda tanıtıyor. Konsept basit 4 farklı sistemi tek bir güç kayanğından beslenen bir kasa içerisinde toplamak ve 4 kişinin aktif olarak dahil olduğu küçük ölçekle LanParty'lere tek bir sistem ile olanak tanıyabilmek. Denube üzerinde Intel'in Core 2 Duo E8500 işlemcisinden 4 adet, Foxconn enerji verimliliği ile dikkat çeken Green serisi G31 çipsetli anakartından 4 adet, toplam 16GB bellek ve 4 adet GeForce 8800GT yer alıyor. Belirttiğimiz gibi tek bir güç kaynağından beslenen sistem henüz prototip aşamasında ve seri üretime geçip geçmeyeceği veya ne zaman geçeceği henüz netleşmiş değil. Fakat Foxconn'un ürünü geliştirebilmek için Feedback yani geri bildirimler topladığı da biliniyor. Zira özellikle açıkta kalan ethernet kutusuna çözüm arandığı söyleniyor.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

|
    |

• Yarbay
    2747 Mesaj
    beğendim internet cafeler için olabilir
    |
    |
    |
    |

İfrat tefritsiz olmaz.
  • Yarbay
    3672 Mesaj
    Anakart hoşuma gitmedi. Sadece entegre grafik işlemci olanlara niye böyle uATX muamelesi yapıyorlar anlamıyorum.
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    Cafe ve turnwalar iç.in ideal
    |
    |
    Şekil olmuş
    |
    |
    |
    |
    MSI GT75 Titan 8SG Gaming Laptop / Intel Core i7 8750H (2.2GHz, 6 Core, 9MB L3 Cache) / G.Skill 64GB DDR4-3200MHz Ram / 8GB nVidia GeForce RTX 2080 / 17.3" FullHD 144Hz G-Sync IPS Panel LED Monitor / 500 GB Samsung 970 Evo Plus SSD / 2 TB Intel 760P SSD / 1.92 TB Corsair MP510 SSD / 1 TB Intel 660P SSD / 500 GB Samsung 960 Evo SSD / 2 TB Seagate Firecuda SSHD / Razer Naga Trinity / Razer Mamba Chroma + Razer Firefly
  • Yarbay
    2519 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: max975

iyide bu bir server değeil ama ne işe yarar anlamadım

Lan Party'lerde işe yarayacaktır , örneğin 4 kişilik takımın ihtiyacını 1 seferde halletmiş oluyorsunuz.
    |
    |
    |
    |

Orjinalden alıntı: AnseLmo82

beğendim internet cafeler için olabilir

cafelere ozel mobilyaların yapılması gerekir heralde
    bu pc 28.4 ses sistemi destekliyo güzel club işletilebilir de yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jnrgndz_798 -- 7 Haziran 2008; 10:53:44 >
    |
    |
    Creative Inspire M5300 5.1 75W || Intel Core 2 Quad Q9400 Coolermaster CPU Fan || Asus P5Q Deluxe || Samsung 2x2GB 1066MHZ || MSI 9600GT OC V127 Red Cool || Coolermaster Real Power M520 || LG Flatron W2234S-BN 22'' || Seagate 320GB SATA2 16MB NCQ || Kingston 240GB HyperX Savage SHSS37A || Seagate 400GB SATA2 16MB NCQ Samsung 160GB SATA2 8MB || Windows 7 Ultimate 64bit Sp1|| Iphone 6 Plus 64GB
  • Binbaşı
    1315 Mesaj
    Bende internet kafeler için ideal olduğunu düşünmüştüm.
    |
    |

Orjinalden alıntı: St Batuhan

1200 watt bu sisteme yetiyormus masallah

+1 aynısını dedim valla hayret ii yetiyormuş :S
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Yeri dar mekanlar için güzel çözümler gibi.
    |
    |
    |
    |
    quote:

Orjinalden alıntı: AnseLmo82

4 kişi ortak bi sistem alırız her hafta birimize taşır orda lanparty yaparız

süper fikir
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    4888 Mesaj
    siz bana sistemi verin ben cozum ureteyim... sistemin kendisini de istemiyorum...

%90 alan kaplama konusunda 3 tane tezim var..elektronik bilgim var.. sogutma konusunda bilgim var... bir kasa icinde kac tane sistem istersiniz siz bana onu soyleyin... normal ATX High Tower'a bir adet Dedicated server; ve bir adet Oyun bilgisayari yerlestirmek cok zor sayilmaz benim icin... eger siz hala o koca kutunun icine bitane "Switch"'i sigdiramiyorsaniz; ben sizin cozum yaratma konusunda basarisiz oldugunuzu zannediyorum...

ben yaptigim bir kasanin icine bir hub ve ADSL modem koydum. ve bir tane U tipi server anakarti ile 3 adet harddisk daha takabiliyordum...

fikir guzel; cozum cirkin...
    |
    |

Sistem: AMD Phenom II x4 940 3,0ghz defult; Sapphire AM2RX780; Kingston HyperX 2x2kit 5CL 1066mhz; Sapphire HD5770 1gbx2 Crossfire ; 80gb Samsung Sata2 NCQ+ 1TB Samsung Sata2; Cooler Master HAF 912 Plus; Tagan 600w Dualforce 2......
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Canlı Tv izle
Sohbet
Radyo Dinle
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,016
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.