Şimdi Ara

## Computex 2008: Asus'un nForce 790i SLI Sürprizi ROG Pinot Noir ## (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
2.613
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yorum yapmazsam çatlarım heralde nası birsey bu bölee asus napmış böle valla çok güsel olmuş tasarım harikaa yani aşık oldum ben bu karta arkadaşında dediği gibi ram desteği çok ii olmuş ama işte çok pahalı olacağı kesin bisi
  • çok cool
  • quote:

Orjinalden alıntı: buraoca2

Kuzey köprüsündeki soğutucu bloğu V8 motora benzettim

soğutucu süper duruyor
  • Oradaki devasa soğutucu Fiat 640 traktöre benziyor. rengi de aynı. Soğutma ve Ram desteği çok iyi olmuş.
  • Nedense renkler falan sarmadı ama manyak bir tasarım fiyatını belirlemeseler daha iyi olur hatta modern sanat galerilerine yada Koc Sanayi Müzesine falan götürsünler hatta nasıl calısır bölümüne koysunlarda renklensin bölge
  • 70 model chevrolet arabaların motoruna benzemiş performansı bilmem ama bu kadar karizmatik bir anakart görmedim:)
  • hasssiiii........ bu ne bea kendi anakartıma baktım sadece ağlamak istiyorum
  • x48 den ii olsa bile x48 bunu fiyat/performansta ezecektir
  • vaşş o ne bee
  • çok şekil bi anakart olmuş fiyatı da öyle olmaz inş
  • ABOOOOOOOOO
  • Full katı kapasitör ve simsiyah bir anakart hmmmmm çok şık bir ikili örnek alınmalı özellikle beni sürekli hayal kırıklığına uğratan Asus için :)
  • asus gerçekten bu işi öğreniyor bazılarına göre bana göre süper
  • bırrrrrrrr
  • quote:

Orjinalden alıntı: dennjS

Bu anakart değil.Başka birşey.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B-veritas -- 5 Haziran 2008; 0:42:48 >
  • Bıtane ıstıyom bundan kart cok sekıl yaaww özellikleride süper Haber ıcın saol fx.
  • Kart şekilde içeriye koyulduktan sonra nekdr şekilliği kalacak ki mesela Msı p35 platinumda güzel bir mobo fakat üstünde 9700led önündede armor+'ın 22lik fanı olunca görünmez oluyor Asus gerçekten tasarımla kullanıcıları özelliklerinden daha çok etkiliyor helal olsun gerçekten. Benim tercihim ucuzundan tek pciex2.0 slotlu soğutmasına chipsetten çok para harcanmamış (ki soğutma işini çok aşırı abartıyorlar) bir asus,msı,gigabyte olabilir geriye sağlam para kalacaktır hatta kartın tipi kötü olursa benim gibi yapın görmek istemezseniz artan para armor+'a yetecektir mutlaka
  • quote:

Orjinalden alıntı: cavroatesh

Artık LN2'yi standart yapacaklar

oooo sen cok ileriye gitmişsin birden dostum once bir su sogutmalar standartlassın bir kere degil mi
  • Kapanınca Transformer mı oluyor. Niye üzüm adı koymuşlar, ne alaka anakartta üzüm adı
  • Tasarım harikası olmuş
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.