Şimdi Ara

Computex 09: Avermedia Standı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
8.639
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Computex 09: Avermedia Standı
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    7942 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Bilgisayarında TV izlemek isteyen herkesin yakından tanıdığı Avermedia, dahili GPS'e sahip, çift Tunerli, Windows 7 uyumlu enteresan TV kartı modelleriyle Computex 09'daydı!

[wvp=678]

|
    |
  • Yüzbaşı
    603 Mesaj
    Computex fuarından haberler taşımanız çok güzel. Emeklerinize sağlık arkadaşlar.

GPS sistemli TV kartı güzelmiş. Fiyatı 100-110 $ 'ı geçmiyorsa iyi. Yalnız o cihazın araç tipi uydu anteni olmadan görüntü verebileceğini ya da GPS ile yer bildireceğini hiç sanmıyorum. Videodan şu anlaşılıyor: "Al bu cihazı, usb porttan tak laptopa. TV izle ve GPS keyfi yaşa." Peki gerçekte böyle mi? Sanmam.

Ya bir de şu telaffuz problemlerini bir halletsek. Biriniz "Evırmedya" diyorsunuz, diğeriniz "evırmidya" diyor. Başta "evırmidya" diyen stand görevlisi videonun ortasında bir yerde bu sefer "avermedya" diyor. Nasıl telaffuz edildiği konusunda bir karar versek diyorum.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    904 Mesaj
    hasan bey standımıza hoşgeldiniz diyip devam edecekken mesut bey direk tıkıyor :D
    |
    |
  • Binbaşı
    1380 Mesaj
    Cevap verme süresi o kadar. Yeterlihttps://forum.donanimhaber.com/images//image/s1.gif
    |
    |
  • Binbaşı
    1145 Mesaj
    benim de adım hasan ben hep avermedya derim
    |
    |
  • Emekli Yönetici
    2871 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: cgdincer

hasan bey standımıza hoşgeldiniz diyip devam edecekken mesut bey direk tıkıyor :D

Gerçekten öyle sonradan dikkatimi çekti benimde
    |
    |
  • Binbaşı
    1571 Mesaj
    tanıtıcı cok heyecanlı eller kollar felaket
    |
    |
  • Binbaşı
    1925 Mesaj
    sonu biraz absürt bitmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DemirAtlı -- 8 Haziran 2009; 17:40:26 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    749 Mesaj
    yahu ürünlerlemi ilgilieniyosunuz yoksa eğlencemi arıyosunuz anlamadım.heyecanlı yada değil anlatmış mevzuları ama acaba GPS'li modelin adı nedir model adı nedir mesut beyede izin vermedi doğru düzgün sorsun onu öğrenemedik.
    |
    |
  • Binbaşı
    1386 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: BREATH

yahu ürünlerlemi ilgilieniyosunuz yoksa eğlencemi arıyosunuz anlamadım.heyecanlı yada değil anlatmış mevzuları ama acaba GPS'li modelin adı nedir model adı nedir mesut beyede izin vermedi doğru düzgün sorsun onu öğrenemedik.

evet bende merak ettim
    |
    |
  • Binbaşı
    1403 Mesaj
    tanıtım iyi ama acayip bişi
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Masal Oku
En ucuz kedi maması fiyatları
kripto para haberleri
Radyo Dinle
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,312
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.