Şimdi Ara

Computex 09: Avermedia Standı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
8.652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bilgisayarında TV izlemek isteyen herkesin yakından tanıdığı Avermedia, dahili GPS'e sahip, çift Tunerli, Windows 7 uyumlu enteresan TV kartı modelleriyle Computex 09'daydı!

[wvp=678]

• Computex fuarından haberler taşımanız çok güzel. Emeklerinize sağlık arkadaşlar.

GPS sistemli TV kartı güzelmiş. Fiyatı 100-110 $ 'ı geçmiyorsa iyi. Yalnız o cihazın araç tipi uydu anteni olmadan görüntü verebileceğini ya da GPS ile yer bildireceğini hiç sanmıyorum. Videodan şu anlaşılıyor: "Al bu cihazı, usb porttan tak laptopa. TV izle ve GPS keyfi yaşa." Peki gerçekte böyle mi? Sanmam.

Ya bir de şu telaffuz problemlerini bir halletsek. Biriniz "Evırmedya" diyorsunuz, diğeriniz "evırmidya" diyor. Başta "evırmidya" diyen stand görevlisi videonun ortasında bir yerde bu sefer "avermedya" diyor. Nasıl telaffuz edildiği konusunda bir karar versek diyorum.
  • hasan bey standımıza hoşgeldiniz diyip devam edecekken mesut bey direk tıkıyor :D
  • Cevap verme süresi o kadar. Yeterlihttps://forum.donanimhaber.com/images//image/s1.gif
  • benim de adım hasan ben hep avermedya derim
  • quote:

Orjinalden alıntı: cgdincer

hasan bey standımıza hoşgeldiniz diyip devam edecekken mesut bey direk tıkıyor :D

Gerçekten öyle sonradan dikkatimi çekti benimde
  • tanıtıcı cok heyecanlı eller kollar felaket
  • sonu biraz absürt bitmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DemirAtlı -- 8 Haziran 2009; 17:40:26 >
  • yahu ürünlerlemi ilgilieniyosunuz yoksa eğlencemi arıyosunuz anlamadım.heyecanlı yada değil anlatmış mevzuları ama acaba GPS'li modelin adı nedir model adı nedir mesut beyede izin vermedi doğru düzgün sorsun onu öğrenemedik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BREATH

yahu ürünlerlemi ilgilieniyosunuz yoksa eğlencemi arıyosunuz anlamadım.heyecanlı yada değil anlatmış mevzuları ama acaba GPS'li modelin adı nedir model adı nedir mesut beyede izin vermedi doğru düzgün sorsun onu öğrenemedik.

evet bende merak ettim
  • tanıtım iyi ama acayip bişi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.