Şimdi Ara

Company of Heroes Serisi [CoH] S.S.S. & Taktik Paylaşım [ANA KONU] (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.622
Cevap
24
Favori
265.860
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bakım olduğundan haberim yoktu :S. O.F DVD'sini indirebileceğim sağlıklı bir adres varmı bildiğiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: pplhntr

quote:

Orijinalden alıntı: borealatis

Bu aralar Steam de fena indirimler var.. coh tov şuanda 24 TL sanırım..

steamden kredi kartı ile mi satın alınıyor. bende zaten tales of valor dvdsi var. olmazsa 24 liraya bi key daha alayım. 24 lira hiçbişey

evet kredi kartıyla alabilrisin... dvd si var ise key i de vardır oyunun , keyi varsa oyununun steame tanıtabilirsin.. Tabi istersen ekstradan da alabilirsin..

indirimi bitmeden alabilen alsın derim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eşsiz3Hilal

Bakım olduğundan haberim yoktu :S. O.F DVD'sini indirebileceğim sağlıklı bir adres varmı bildiğiniz?

bildiğim bir adres yok ama ben torrent sitelerinde araştırmıştım. bi kaç torrent sitesinden aynı torrenti çalıştırmıştım. gayet hızlı indirmişti. torrentin ismi şu;

Company of heroes opposing fronts [PC-DVD] [English]

eğer böyle arayıp bir kaç siteden torrenti bulursan hem hızlı indirirsin hemde ben kullandığımdan ötürü sorunsuz olduğunu söyleyebilirm
  • Torrent sitelerin de iki çeşit COH: O.F var biri 2.2 gb diğeri 7.5 gb, hangisi doğru olan acaba ?
  • Oyun gerçekten mükemmel ama çok iyi bir strateji istiyor oynamak için.Öyle saldım mevlam çayıra taktiği yok bunda Ufak birliklerin bile önemi çok büyük.Defans bölümü vardı oyunda onu bi türlü geçemediğim için sildim oyunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Impavide -- 26 Aralık 2009; 16:22:54 >
  • quote:

Torrent sitelerin de iki çeşit COH: O.F var biri 2.2 gb diğeri 7.5 gb, hangisi doğru olan acaba ?

bendekinin boyutu 7,75 GB.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Impavide

Oyun gerçekten mükemmel ama çok iyi bir strateji istiyor oynamak için.Öyle saldım mevlam çayıra taktiği yok bunda Ufak birliklerin bile önemi çok büyük.Defans bölümü vardı oyunda onu bi türlü geçemediğim için sildim oyunu

tabi ki. işin güzelliği burda bence. "birlik üret sal çayıra" olunca stratejik açıdan kısır oyunlar oluşuyor. bir mangayı bile kaybedince epeyce üzüldüğün, deneyim kazandığı tankın için epeyce sevindiğin, düşmanla çarpışırken bölgedeki tahta veya otları siper almak yerine betonları veya kalın gövdeli ağaçları seçmeye çalıştığın bir oyun. oyun dinamilkleri çok fazla. bir antitank topunun duruş açısını seçmek bile düşman tankının ölüm veya kalım çizgisinin neresinde kalacağına etki eden durumlar.. daha ne olsun. strateji ise strateji, bazende şans.. mükemmel grafikler. daha ne istenirki gerçekçi olması için XD

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pplhntr -- 26 Aralık 2009; 17:31:51 >

• quote:

quote:

Oyun gerçekten mükemmel ama çok iyi bir strateji istiyor oynamak için.Öyle saldım mevlam çayıra taktiği yok bunda Ufak birliklerin bile önemi çok büyük.Defans bölümü vardı oyunda onu bi türlü geçemediğim için sildim oyunu

tabi ki. işin güzelliği burda bence. "birlik üret sal çayıra" olunca stratejik açıdan kısır oyunlar oluşuyor. bir mangayı bile kaybedince epeyce üzüldüğün, deneyim kazandığı tankın için epeyce sevindiğin, düşmanla çarpışırken bölgedeki tahta veya otları siper almak yerine betonları veya kalın gövdeli ağaçları seçmeye çalıştığın bir oyun. oyun dinamilkleri çok fazla. bir antitank topunun duruş açısını seçmek bile düşman tankının ölüm veya kalım çizgisinin neresinde kalacağına etki eden durumlar.. daha ne olsun. strateji ise strateji, bazende şans.. mükemmel grafikler. daha ne istenirki gerçekçi olması için XD

Çok iyi yorumlamışsın

• quote:

quote:

Cuk diye oturdu içime.

• geçen yenildiğim oyundan "o an" :D

Company of Heroes Serisi [CoH] S.S.S. & Taktik Paylaşım [ANA KONU]
  • bir oyun bukadarmı guzel olur ya benım ıcın bu oyun bır efsanedır ve nadir aldığım orjinal oyunlardan biridir. Daha oyun başlar başlamaz sesler ortam hemen koşarak pointleri kapma telaşı aman düşman gelicek diye guvenlıgı saglamak. Stratejik bölgeleri seçmek. kum torbası siper kazmak dizmek ki bence ilk başlarda çok faydalı başlı başına bir efsane bence bu oyun
  • Oyun da hala screenshot çekemiyorum :/

alt + ptrscn

ctrl + prtscn denedim.
  • quote:

Oyun da hala screenshot çekemiyorum :/

alt + ptrscn

ctrl + prtscn denedim.

Fraps la çeksene güzel kardeşim :))
  • quote:

alt + ptrscn

ctrl + prtscn denedim.

vala oyunun tuşları böyle. ben her seferinde alt + prntscrn ve ctrl + prntscrn ikisinide yapıyorum. ikisinden biri mutlaka çekiyor.

belgelerim/my games/company of heroes/screenshots klasörüne baktın mı? çekmiş olması gerek
  • quote:

quote:

alt + ptrscn

ctrl + prtscn denedim.

vala oyunun tuşları böyle. ben her seferinde alt + prntscrn ve ctrl + prntscrn ikisinide yapıyorum. ikisinden biri mutlaka çekiyor.

belgelerim/my games/company of heroes/screenshots klasörüne baktın mı? çekmiş olması gerek

Evet, biliyorum o klasörü yok gelmiyor :S

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mehmet YILDIRIM -- 5 Ocak 2010; 1:36:27 >

• acaba ctrl veya alt tuşun mu bozuk XD ne olabilir ki başka :)
  • Steam'da Tales of Valor'un fiyatı yeniden yükselmiş galiba :(. Buradan oyunu satın aldığımız da direk product code'u alıyoruz değil mi ? Kargoyla filan uğraşmamak için.

Güncelleme : Az önce bir şey denedim, Belgelerimden screenshots klasörünü sildim, oyuna girdim fotoğraf çektim Belgelerime geldim screenshots klasörü yeniden oluşmuş yalnız içi boş! ve bu sadece PrtScn tuşuna basınca bile oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mehmet YILDIRIM -- 6 Ocak 2010; 23:56:29 >
  • yapacak tek bir şey var oda costumer support a mail atmak.

steam dan sadece cd key alabiliyorsun. steam dan bir acoount oluşturuyorsun. o account ile oyuna girip online oynuyorsun diye biliyorum. dvd filan göndermiyorlar
  • Ya bu oyunda ki bağlantı hatasının nedeni ve çözümü nedir? Daha dün oyun oynadığım adama bugün bağlanamıyorum veya o bana bağlanamıyor. Neyden kaynaklanır nasıl çözülür? Bağlanamadığınız adamın ping değeri yerinde X işareti oluyor.
  • @Eşsiz3Hilal

Modem den port ayarları yapmalısınız.Aksi takdirde dediğin sorunlara karşılaşabilirsin.

Portlar : 6112,30260,9100

Tabi birde modem markası ne ona göre ayarlanması lazım.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.