Şimdi Ara

Company of Heroes Serisi [CoH] S.S.S. & Taktik Paylaşım [ANA KONU] (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.622
Cevap
24
Favori
265.853
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    benden de birkaç ss

http://img397.imageshack.us/gal.php?g=relic00001.jpg

edit : sayfa başı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi end0plazmikretikulum -- 15 Ekim 2009; 18:53:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mikselina

arkadaşlar farklı COH modlarında oynamışsınız belli ki. çorba gibi yazılmış hepsi. panzer elite varsa bu ek pakettir.

ilk çıkan COH ile ilgili bir sorum olacak.

campaign'de bir görevin madalyasını alamadım. görevi anlamadım aslında. MISSION 14'te galiba. bir nazi karargahının etrafını çevreleme harekatında PROMOTE RANGERS diye bir görev var. promote organize etmek, rütbelendirmek anlamına geliyor. ben gelen rangerlara rütbe kazandırıyorum ama bu madalyayı alamıyorum. sebebi hikmeti ne ola ki?

mission 14 tiger tankını patlatmak. mission un adını veya sırasını kesin olarak verirsen yardımcı olabilirim. tüm medal lar vae bende

• Oyunu Cpu ya karşı oynayanlar bu oyunda ahkam kesmesin cpu taktikleri bi işe yaramaz onlinedaki arkadaşlara bi sözüm yok ranked maç atanlar işi bilir onların taktileri kapın derim bu arada oyundaki adım MAYKILCEKSIN
  • quote:

Orijinalden alıntı: çeçenlideri

Oyunu Cpu ya karşı oynayanlar bu oyunda ahkam kesmesin cpu taktikleri bi işe yaramaz onlinedaki arkadaşlara bi sözüm yok ranked maç atanlar işi bilir onların taktileri kapın derim bu arada oyundaki adım MAYKILCEKSIN

doğru demişsin online oynaması güzel oluyo stratejileri
    not : benim 2-3 ay kota fazla geldi coh u online oynamaktan diyim de.

• ilk mesajlarda dikkatimi çekenler; 2-3 manga rangers ın iyi kullanırsan king tiger ı imha edebileceğini yazmış. tamamen yalan. eğer bilgisayara karşı en kolayda oynarsan düşmana dezavantaj verilir. o zaman belki imha edebilirsin. standart olarak sniper bir jeep e ateş ettiğinde jeep e görülemeyecek kadar az hasar oluşur. fakat easy de sniper la jeep imha etmek mümkündür. bilmem anlatabildim mi. king tiger ı imha etmek için en etkili yol üç farklı noktadan anti tank topları ile üçü birden tanka atış yapmalı. mümkünse varsa tanklarınızı veya bazukalı piyadelerinizi tigerın arkasına gönderin.

bir arkadaşta orjinal oyun aldım ama her orduyu seçemiyorum demiş. şundan kaynaklanıyor; eğer classic coh u satın aldıysanız usa ve naziyi seçebilirsiniz. opposing fronts aldıysanız inglizller ve seçkin panzer ordusunu yönetibilirsiniz. tales of valor aldıysanız usa, ingiltere, nazi ve panzer ordularını yönetebilirsiniz. eğer elinizde normal coh ve coh opposing fronts ayrı ayrı varsa ikisinin key ini bir account a transfer ederek tales of valor satın almadan 4 orduyuda seçebilirsiniz. bunun tek bir dez avantajı vardır. operasyonlar modunda savaşamaz ve yeni axis ve allies birimlerini kullanamazsınız. hellcat tank veya kanguru taşıyıcısı gibi...

savaşı kazanmamınızın yolu deli gibi ordu oluşturup hepsini birden düşmana salmak değil, daha fazla kontrol noktasını ele geçirip düşmana geniş çapta organize olarak saldırmaktır. benim tavsiyemdir bu.. kişiden kişiye, oynayıştan oynayışa göre değişir..

• quote:

Orijinalden alıntı: pplhntr

ilk mesajlarda dikkatimi çekenler; 2-3 manga rangers ın iyi kullanırsan king tiger ı imha edebileceğini yazmış. tamamen yalan. eğer bilgisayara karşı en kolayda oynarsan düşmana dezavantaj verilir. o zaman belki imha edebilirsin. standart olarak sniper bir jeep e ateş ettiğinde jeep e görülemeyecek kadar az hasar oluşur. fakat easy de sniper la jeep imha etmek mümkündür. bilmem anlatabildim mi. king tiger ı imha etmek için en etkili yol üç farklı noktadan anti tank topları ile üçü birden tanka atış yapmalı. mümkünse varsa tanklarınızı veya bazukalı piyadelerinizi tigerın arkasına gönderin.

bir arkadaşta orjinal oyun aldım ama her orduyu seçemiyorum demiş. şundan kaynaklanıyor; eğer classic coh u satın aldıysanız usa ve naziyi seçebilirsiniz. opposing fronts aldıysanız inglizller ve seçkin panzer ordusunu yönetibilirsiniz. tales of valor aldıysanız usa, ingiltere, nazi ve panzer ordularını yönetebilirsiniz. eğer elinizde normal coh ve coh opposing fronts ayrı ayrı varsa ikisinin key ini bir account a transfer ederek tales of valor satın almadan 4 orduyuda seçebilirsiniz. bunun tek bir dez avantajı vardır. operasyonlar modunda savaşamaz ve yeni axis ve allies birimlerini kullanamazsınız. hellcat tank veya kanguru taşıyıcısı gibi...

savaşı kazanmamınızın yolu deli gibi ordu oluşturup hepsini birden düşmana salmak değil, daha fazla kontrol noktasını ele geçirip düşmana geniş çapta organize olarak saldırmaktır. benim tavsiyemdir bu.. kişiden kişiye, oynayıştan oynayışa göre değişir..

Bu oyunda tecrübeli biri olarak şunu diye bilirim. 2-3 mangaya karşı tek başına KT varsa eğer ranger kullanmayı bilen kişi çok rahat alır KT yi..KT bildindiği üzere ağır hareket eder ve namlusuda ağır döner 3 ranger a 1 KT oyunu bilen kişi için çok profesyonel bir şekilde alınır....Bu kadar büyütmeyin...

• king tiger diğer tiger ların aksine taretin üstünde otomatik silahla geliyor. zaten piyadeye karşı 9 olan vuruş gücü 9+3 oluyor. king in tek atış ile 5 kişilik mangayı gözlerimin önünde kol bacak paramparça ettiğini bilirim. bahsettiğimiz birimlerden başka kimse etrafta olmazsa dediğin gibi profesyonel bi oyuncu king i imha etme şansına sahip olabilir. ancak king tigerı iyi oyuncular tek başına yollamazlar. çok ağır hareket eden bir tank sonuçta. mutlaka piyade ile desteklerler. rangerslar king in namlusundan kaçmak için etrafında dolaşırken düşman piyadeleri için keklik durumuna düşerler. ama atler ile durdurmaya çalışırsanız, düşman piyadeleri ilk hedef at leri alacakdır. atlerinizin üstüne giden piyadeleri avlamakta sizin piyadelerinize düşecektir. bu oyun öyle bir oyun ki çok fazla dinamik var. bazen 6 at ile yapamadığınız işi bazen bi at ile de yapabilirsiniz. biraz şansa birazda iyi konuşlandırmaya bakar :)

• quote:

king tiger diğer tiger ların aksine taretin üstünde otomatik silahla geliyor. zaten piyadeye karşı 9 olan vuruş gücü 9+3 oluyor. king in tek atış ile 5 kişilik mangayı gözlerimin önünde kol bacak paramparça ettiğini bilirim. bahsettiğimiz birimlerden başka kimse etrafta olmazsa dediğin gibi profesyonel bi oyuncu king i imha etme şansına sahip olabilir. ancak king tigerı iyi oyuncular tek başına yollamazlar. çok ağır hareket eden bir tank sonuçta. mutlaka piyade ile desteklerler. rangerslar king in namlusundan kaçmak için etrafında dolaşırken düşman piyadeleri için keklik durumuna düşerler. ama atler ile durdurmaya çalışırsanız, düşman piyadeleri ilk hedef at leri alacakdır. atlerinizin üstüne giden piyadeleri avlamakta sizin piyadelerinize düşecektir. bu oyun öyle bir oyun ki çok fazla dinamik var. bazen 6 at ile yapamadığınız işi bazen bi at ile de yapabilirsiniz. biraz şansa birazda iyi konuşlandırmaya bakar :)

e tabi orası öyle dediğin doğru , bu oyunda 5-10 saniye erken çıkarılan bir armored car oyunun seyrini tamamen değiştirebiliyor... KT nin yanında destek olduğu sürece zaten avlanması zor ve dediğin gibi hiçbir tecrübeli oyuncu KT yi tek bırakmaz:) bırakırsa zaten bazen 2-3 ranger a bazen bir kaç AT'a bazen de bir kaç tane tank a kurban olur...

• bizzat yaşadım. king i tek başına düşman hattına yolladım. king bu sonuçta diye düşündüm. nede olsa bişi olmaz :D ama iki tane antitank topunun menziline girmişim. bunuda biraz geç fark ettim. o sırada başka tarafa bakıyordum. fark edince geri çekmeye başladım. tabi hantal olduğundan atlerin menzilinden güç bela çıktı atleri adam biraz ileri aldı tekrar çıkarken imha oldu. oyun hayatım boyunca bu kadar salak hissetmedim kendimi XD gerçi o zamanlar biraz amatördüm almanlar ile.
  • quote:

bizzat yaşadım. king i tek başına düşman hattına yolladım. king bu sonuçta diye düşündüm. nede olsa bişi olmaz :D ama iki tane antitank topunun menziline girmişim. bunuda biraz geç fark ettim. o sırada başka tarafa bakıyordum. fark edince geri çekmeye başladım. tabi hantal olduğundan atlerin menzilinden güç bela çıktı atleri adam biraz ileri aldı tekrar çıkarken imha oldu. oyun hayatım boyunca bu kadar salak hissetmedim kendimi XD gerçi o zamanlar biraz amatördüm almanlar ile.

:):) hele damage engine oldu mu o king daha hareket etmez neredeyse:) Herkesin amatörken yaşadığı böyle olaylar olmuştur:) birde köprüden geçerken köprünün uçmasıyla imha olan kingler var:) en çok da onları seviyorum ben:)

• köprülü bölümlerden nefret ediyorum. hep köprüden ötesi bi tarafın diğer kısmı bi tarafın elinde oyun sonu bi türlü gelmez. bi taraf paso stuka roketleri atar diğer taraf paso howitzer atar. amatörlük dönemimde köprülü haritalarda oynuyordum artık tahammül edemiyorum. çok sıkıcı bir hal alıyor savaş. noobmap XD nick in ne senin? belki görmüş olabilirim seni. ben "eomar" veya "hunterlik" ile oynuyorum

birde benim çektiğim bir screenshot ile konuyu renklendireyim :)

Company of Heroes Serisi [CoH] S.S.S. & Taktik Paylaşım [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pplhntr -- 11 Aralık 2009; 0:32:58 >

• Yahu oyun oynamayı özellikle de bu oyunu oynamayı o kadar özledim ki vakit sıkıntısı var oynayamıyorum yoksa gireceğim multiplayer maçlara biraz kapışma fena olmaz.
  • köprülü maplar öyle..köprülü map de oynayacağımız zaman anlaşma yapıyoruz karşı tarafla bazen, no stuka no arty gibi :) yeni başlayanlar için sadece köptü değil normal maplarde de alıştırması lazım kendin.. .

Bu aralar automatch atıyoruz biz arkadaşla genelde.. nickim : "borealatis" bu ana hesabım.. 2. hesabım : coronacb

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi borealatis -- 11 Aralık 2009; 9:08:56 >
  • Arkadaşlar oyun da takım kurma gibi bir aktiviteler yok muı? En kötü birbirimizi friend'e ekleyelim Online oynayanlar, ben her akşam 2 - 3 saat multiplayer takılıyorum. Nick'im Essiz3Hilal
  • borealatis coronacb Essiz3Hilal profillerine oyuna girince arkadaşlık teklifi yollarım. kabul ederseniz beraber oynar burada yorumlar yaparız. bakarsınız başkalarının ilgisini çeker daha fazla kişiye ulaşır belki aramızda turnuva bile düzenleyebiliriz :) eomar ve hunterlik olarak teklif yollayacağım
  • quote:

borealatis coronacb Essiz3Hilal profillerine oyuna girince arkadaşlık teklifi yollarım. kabul ederseniz beraber oynar burada yorumlar yaparız. bakarsınız başkalarının ilgisini çeker daha fazla kişiye ulaşır belki aramızda turnuva bile düzenleyebiliriz :) eomar ve hunterlik olarak teklif yollayacağım

2 ayrı hesabın mı var yoksa iki ayrı profilin mi var? 2 ayrı profilin var ise sebebi nedir?

Edit: Bu arada sizde ki oyun versiyonu şuan da kaç?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mehmet YILDIRIM -- 11 Aralık 2009; 16:45:18 >
  • 2. hesabı yeni açtık arkadaşla... bu aralar bazı testler ypaıyoruz çünkü profile kötü ana prfile kötü yansımasın diye fakat tam aksine yeni açtığım profil daha iyi oldu:) tabi yine de test ediyoruz bazı şeyleri onunla;) yeni acount açmanın bir çok nedeni olabiliyor... tmmm davet gelirse kabul ederim buluşuruz hep beraber..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi borealatis -- 11 Aralık 2009; 19:21:49 >
  • @borealatis

Özellikle Allies çok çabuk yükseldik.Axis de durumum çok kötü.Yalnız oyunda drop hack yapılıyor.Relic'in bu konuda acilen bişiler yapması lazım.Bazı oyunları drop hack yapıp alıyorlar kurnazlar.

Edit: Nick : Matrix0007 ve matrix07

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Penryn -- 11 Aralık 2009; 19:54:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eşsiz3Hilal

2 ayrı hesabın mı var yoksa iki ayrı profilin mi var? 2 ayrı profilin var ise sebebi nedir?

Edit: Bu arada sizde ki oyun versiyonu şuan da kaç?

iki ayrı hesabım var. bir arkadaşımla beraber oynuyoruz. senin benim yok aramızda. hangisinden isterse o hesaptan giriyor. bende aynı şekilde. bu 2 hesaptada 6-7 tane profilimiz var. bi profil ile sadece ranked maç yapıyoruz. bi profil ile sadece 2vs2 AT yapıyoruz. bi profille deneme amaçlı oyunlar oynuyoruz. bu profil genelde maç kaybedeceğinden sürekli silip tekrar yeni açıyoruz. bunun gibi çeşitli nedenlerle birçok profilimiz var.

bazı kişiler profilini silip yeniden açıyor. level ini düşük gösterip deneyimsiz oyuncularla oynayarak yüksek galibiyet düşük malubiyet istatistiklerine ulaşmaya çalışıyor. biz bu oyunculara smurf diyoruz. gerçekten yeni başladığından dolayı lvl i düşük olan oyunculara noob diyoruz. deneyimli olmasına karşın sürekli yenilen malubiyetleri galibiyetlerini aşmış hatta katlamış oyuncularada loser diyoruz. :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pplhntr -- 11 Aralık 2009; 20:23:46 >

• Demin Matrix07 ile attığımız ve yendiğimiz automatch den bizde bir kaç "ss" ekleyelim:) allies kuvvetler biziz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi borealatis -- 11 Aralık 2009; 20:54:08 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.