Şimdi Ara

Company of Heroes Serisi [CoH] S.S.S. & Taktik Paylaşım [ANA KONU] (280. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.621
Cevap
24
Favori
265.860
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 278279280281282
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DeViLsGuNs

shaman79 sen misin yani ?

Burak1337 bnm nickim eskisi OverLordTR

• bir oyun tekrarı dosyasında gördüm 95 kill sniper yazıyordu..adam tek tek saymış olamaz dedim ama daha önce benim dikkatimi hiç çekmemişti,bi snipin ya da bi manganın hatta bi tankın kaç leşi olduğunu gösteren bir rakam..ben mi gözden kaçırmışım ? oyun içinde böyle birşeyi nereden görebiliriz?
  • DeViLsGuNs D kullanıcısına yanıt
    birimleri seçtiğinizde minimapin sağındaki birim resminin altında piyade, araç vs gibi simgeler var. O simgelerin solundaki rakamlar o birimden kaç tane imha ettiğini gösteriyor.
  • peki birimlerin lvl atlamasının koşulu sadece leş sayıları mı ? eğer öyleyse ulaşılması gereken rakamları görebileceğim bi link felan var mı elinizde ?
  • DeViLsGuNs D kullanıcısına yanıt
    her birimin değeri farklıdır. Bir mühendis ölderen mangadan aldığı puanla bi keskin nişancı öldürdüğünde aldığı puan bir değildir. Bu yüzden imha sayısının bir önemi yok. Önemli olan ne kadar çok değerli birim imha ettiği. Bahsettiğim değer ise XP denilen şeyle ölçülüyor. Hangi birim kaç XP'de uzmanlık kazanıyor diye bilgiler nette mevcuttur mutlaka. Araştırırsanız bulabilirsiniz sanıyorum.
  • snip +19 verirken yaralıları toplayan sıhhiye +3 veriyordu..bir an unutmuşum,haklısınız.teşekkürler tekrardan.
  • nvidia gt635m i7 3630qm 2.40-3.40GHz ve 8gb ram ile 2v2 den fazla maclarda anli fps dusmesi normal mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler 2v2den ust oyunlarda.savas alanina bakarken ani 20 hatta 10 a dusuyor gt635m ile high golge filan low model detail 7.oyunda ef ve bk modu mu sorun

• normal değil.
  • beyler bu oyunda kısayol tuşlarını nasıl kullanıyosunuz? hani aynı cinsten birlikleri bir tuş atıyorsunuz sonra o tuşa basınca hepsini bir seçmiş oluyosunuz, nasıl ?
  • Soviet Tank Hunter komutanını aldım, resmen çer çöp, gitti 8tl :(
  • ateş ve güneş kullanıcısına yanıt
    Dostum burası COH1 konusu, yanlış yere yazmışsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ictopbasli

Dostum burası COH1 konusu, yanlış yere yazmışsın.

• Bu oyunu daha önce korsan olarak oynuyordum, tabi o zamanlar çok güzel geliyordu. Sonra orijinal Coh2 aldım bayağı oynadım.

Geçenlerde Coh1 indirime girmişti, şöyle alıp bir nostalji yapayım dedim. Oyunun mekanikleri ve oynanış tarzı o kadar kötü geldi ki anlatamam. Coh2 ile oyunu resmen adam etmişler. Coh1 tam Generals gibi bir oyun, Coh2'de ise gerçekten Coh'a yakışır bir sistem getirmişler.

Size tavsiyem eğer tedirginseniz veya Coh1'e takılıp kaldıysanız Coh2 bi deneyin. Coh1'den aldığınız zevkten daha fazla zevk alacaksınız. Ve neden daha önce almadım diye pişman olacaksınız.

• blob dediğiniz nedir çok sayıda piyade basıp rakibi bunlarla bunaltmak mı?
  • ZacDoUrden kullanıcısına yanıt
    Çok sayıda aynı birimden üretmek spam olarak isimlendiriliyor. Blob ise sahip olduğunuz birimlerin hep birlikte grup halinde herhangi bir taktiksel beceri kullanmadan hareket ettirilmesi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pplhntr

Çok sayıda aynı birimden üretmek spam olarak isimlendiriliyor. Blob ise sahip olduğunuz birimlerin hep birlikte grup halinde herhangi bir taktiksel beceri kullanmadan hareket ettirilmesi.

Tesekkurler cevap icin

• Gördüğüm kadarıyla Türkçe yama (coh2) düzgün çalışmıyor. Hatta bozuyor. Oyun türkçe olmayınca başlangıç aşamasında ince noktaları göremiyorsun. Ezberden oynamakta keyif vermiyor. Başlangıç düzeyinde türkçe kaynak yönlendirmeniz olursa sevinirim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustul -- 3 Mart 2016; 12:24:50 >
  • Herkese Merhaba,

Benim doktrinde sadece jadtiger var. Üzerinde level 15 yazıyor ama King Tiger neden görümmüyor?
  • ozua O kullanıcısına yanıt
    Pz elitede jt
    Wehr de kt var wehr seçen lazım

• 
Sayfa: önceki 278279280281282
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.