Şimdi Ara

Company of Heroes Serisi [CoH] S.S.S. & Taktik Paylaşım [ANA KONU] (109. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.621
Cevap
24
Favori
265.860
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ohoo bizim yazdıklarımıza yorum yapacağına aynı şeyi dönüp durup tekrar söylüyorsun. Üstelik ben diğer oyunculara nazaran çok daha az oynamama rağmen ranked 1v1 de 10 levelim. yazdıklarından senin daha çok genç biri olduğunu çıkarıyorum. o yüzden daha fazla adam akıllı cevaplar vermekle uğraşmayacağım. Oyunu bıraktıysan, bıraktın.. Seni geri döndürme gibi bi çaba içerisinde olduğumuzu mu sanıyorsun?. Neyse.. Sana başka oyunlarda şanslar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Piskopatzencefil

quote:

Orijinalden alıntı: dr.halil

tam bir karambol insanısın sen ya. neyse kendince bir kaç ornek vermişin ve takmışın şu 88 lik topa . sana bunun açıklamasını yaptım. iq sınırlarını zorlamanın yararı yok. codename panzersten tut . blitzrieg serisine kadar oynadım merak etme .hatta sırf strateji degil fps tarzı brothers in arms vardı zamanında tavsiye ederim.
    peki ben neden cohu (ve tahimin ediyorum burdaki bir çok arkadaşı) çok seviyorum . çunku oyun standart ilerlemiyor .gamereplaystan vaktin olursa bir kaç replay indir hayran kalacagın oyunlar izleyecegine eminim.o guruntu o sesler patlama efektleri fln ve oyundaki tum birimler gerçek hayatttan alıntı . oyuna aktarılışından bahsetmiyorum .zaten sanada anlatamadıgımız bu dengeli bir oyun olmadıktan sonra bu oyun ne işe yarar bundan bahsediyoruz ama senin nöronlarında hala muhafaza ettigin bu çıkmaz bizi neticeye ulaştıramıyor. ustad bu arada starcraftada deginmiş ve bir açık yakalamış . benimkisi sadece oyunu oynaman ve bu ne ya bortu bocek yapıyoruz hiç gerçekçi degil gibisinden çok guzel başlıklar açabilmen maksatlı bir teklifti. sen tabi bunuda anlamadın.

bazı aileler vardır çevrende universite okuyorsaneger senden rica ederler biraz mental retarde olan çocuguna birşeyler anlatmanı isterler. sende kıramazsın ogrenciyle ilgilenirsin bir matematik işlemini yaptırmak bir haftanı alır ve hala sonuç alamazsın buda seni okadar küplere bindirirki yaşamamışsan bilemezsin bizim tartışmada bu zeminde ilerliyor o yuzden uslubum biraz kaba gelebilir .hoşuna gitmeyecek sozlerde sarfettmişimdir ama maksadım meseleyi anlatabilme içindi yoksa kimseye hakaet etme kendimi ustun gorme gibi bir alışkanlıgım ve riyakarlıgım yoktur . o yuzden tekrardan kusuruma bakma...

Bu konusmanin bundan sonraki asamasi zevkler renkler tartisilmaza doner/

Ben gercekci tercih ediyorum sen adil

Ana baslik kapanani cok oldu zaten sen de ben de o da bu da gercekci olmadigini kabuletti///

Ulen gerçekçi olan oyun mu var? Benim anladığım bu oyun sana fazla ağır gelmiş multide gelen geçen geçirince sinir yapmışsın. Sen bile bırakırsan birdaha oynamayız.

• biraz önce 3 e 3 redball express de oynadım,bizim takım 1 ingiliz 2 amerikan karşı taraf 1 panzer elit 2 whermath vardı 1,5 saat sürdü, oynadığım en keyifli oyundu.
    başlarda dengeli gidiyodu sonra üstünlüğü yakaladık.bizim elemanlar baya bastırdı base ye baya yaklaştılardı, bende 2 kez adamım mekanı bastım rangerlarla, dayanamadı çıktı sonra. o ana kadar biz baskın oynuyoduk. cpu kontrolü aldınca bastırmaya başladılar, kontrolü almaya başladılar, tanklara, piyadelere falan hep rütbe vermişler kötü stug bile canavar olmuş 2 grup rangerla vuramıyodum çekilmek zorunda kalıyodum.en sonunda ne varsa getirdiler yenildik.
    replayı kaydettim , yorumlarınızı alacaktım ama gamereplay a üye olamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GATIRCAN -- 2 Ağustos 2011; 23:47:06 >
  • gatırcan kardesim
    3 e 3 nasıl oynuyorsun
    bende 3 e 3 ve 4 e 4 te auto match butonu aktif olmuyor
    sadece 1 e1 ve 2 ye 2 oynuyabiliyorum

bence oyundaki esiniz cok önemli yeri geldiğinde yardım etmeli size side ona yardım etmelisiniz
    dun aksamki macta adam 78 dustu ama adam kazandı
    hele hele ki gecenlerde yanımdaki herif idiyot 1 dk savunamadı noktayı adam 1 di ya 1 dusunebiliyormusunuz
    biz yuz kusurduk
    sonuc: adam kazandı valla biz rezil olduk :(
    herif tanları topları bir yıgdı noktalara base den cıkamadık valla
  • ben tunggledan oynuyorum lobbyden 6 kişilik olan oyunlara giriyorum.
    automaç falan yok bizde
  • quote:

Orijinalden alıntı: pplhntr

Ohoo bizim yazdıklarımıza yorum yapacağına aynı şeyi dönüp durup tekrar söylüyorsun. Üstelik ben diğer oyunculara nazaran çok daha az oynamama rağmen ranked 1v1 de 10 levelim. yazdıklarından senin daha çok genç biri olduğunu çıkarıyorum. o yüzden daha fazla adam akıllı cevaplar vermekle uğraşmayacağım. Oyunu bıraktıysan, bıraktın.. Seni geri döndürme gibi bi çaba içerisinde olduğumuzu mu sanıyorsun?. Neyse.. Sana başka oyunlarda şanslar..

Pardon,sen ne yazdın da cevapsız bıraktım ?

(Doğrudan sormadığın soruların arkasında durmanı saygıyla karşılıyorum ama soran arkadaşlara cevabını verdim onlarda cevabını tam olarak aldı ki cevapsız sorularım var ile önüme çıkmadılar)

Sorun varsa sen son bekliyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Piskopatzencefil -- 3 Ağustos 2011; 4:17:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: satantribal

quote:

quote:

tam bir karambol insanısın sen ya. neyse kendince bir kaç ornek vermişin ve takmışın şu 88 lik topa . sana bunun açıklamasını yaptım. iq sınırlarını zorlamanın yararı yok. codename panzersten tut . blitzrieg serisine kadar oynadım merak etme .hatta sırf strateji degil fps tarzı brothers in arms vardı zamanında tavsiye ederim.
    peki ben neden cohu (ve tahimin ediyorum burdaki bir çok arkadaşı) çok seviyorum . çunku oyun standart ilerlemiyor .gamereplaystan vaktin olursa bir kaç replay indir hayran kalacagın oyunlar izleyecegine eminim.o guruntu o sesler patlama efektleri fln ve oyundaki tum birimler gerçek hayatttan alıntı . oyuna aktarılışından bahsetmiyorum .zaten sanada anlatamadıgımız bu dengeli bir oyun olmadıktan sonra bu oyun ne işe yarar bundan bahsediyoruz ama senin nöronlarında hala muhafaza ettigin bu çıkmaz bizi neticeye ulaştıramıyor. ustad bu arada starcraftada deginmiş ve bir açık yakalamış . benimkisi sadece oyunu oynaman ve bu ne ya bortu bocek yapıyoruz hiç gerçekçi degil gibisinden çok guzel başlıklar açabilmen maksatlı bir teklifti. sen tabi bunuda anlamadın.

bazı aileler vardır çevrende universite okuyorsaneger senden rica ederler biraz mental retarde olan çocuguna birşeyler anlatmanı isterler. sende kıramazsın ogrenciyle ilgilenirsin bir matematik işlemini yaptırmak bir haftanı alır ve hala sonuç alamazsın buda seni okadar küplere bindirirki yaşamamışsan bilemezsin bizim tartışmada bu zeminde ilerliyor o yuzden uslubum biraz kaba gelebilir .hoşuna gitmeyecek sozlerde sarfettmişimdir ama maksadım meseleyi anlatabilme içindi yoksa kimseye hakaet etme kendimi ustun gorme gibi bir alışkanlıgım ve riyakarlıgım yoktur . o yuzden tekrardan kusuruma bakma...

Ana baslik kapanani cok oldu zaten sen de ben de o da bu da gercekci olmadigini kabuletti///

Ulen gerçekçi olan oyun mu var? Benim anladığım bu oyun sana fazla ağır gelmiş multide gelen geçen geçirince sinir yapmışsın. Sen bile bırakırsan birdaha oynamayız.

%100 gerçekcilikten bahseden yok yuakrdada belirttim
    (benzin oalyı vb.)

Anladığım kadarıyla bir oyun bulup diğer oyunları tatmayan yobaz kesimdensiniz
    Dert etmeyin !
    Bakınız;
    Sudden Strike serisi Blitzkrieg serisi
    Battlefield serisi hardcore, realist serverlar

Aklıma gelen bir kaç 2. dünya savaşı konulu COHtan kat ve kat gerçekci oyun buyrun deneyin...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: satantribal

quote:

quote:

%100 gerçekcilikten bahseden yok yuakrdada belirttim
    (benzin oalyı vb.)

Anladığım kadarıyla bir oyun bulup diğer oyunları tatmayan yobaz kesimdensiniz
    Dert etmeyin !
    Bakınız;
    Sudden Strike serisi Blitzkrieg serisi
    Battlefield serisi hardcore, realist serverlar

Aklıma gelen bir kaç 2. dünya savaşı konulu COHtan kat ve kat gerçekci oyun buyrun deneyin...

peki

• dün yine redball express te oynuyodum.bizim takım acemi çıktı hiç varlık gösteremedik adam bizi iyice sıkıştırmaya başladılar.
    bizimkiler onları oyalarken baktım haritanın şağ tarafı boş 3 ranger 1 tane enginer le adamın base i bastım enginerla HQ ya bomba döşedim, rangerlerla binaları yıktım sonra bi de artillery hiç bişi kalmadı base de.sonra adamlar ne var ne yollamış benim rangerlera bende kaçtım
    oyun dengeli olsaydı alırdık ama çok üstünlerdi kaybettik.
    böyle aniden yapılan ataklar çok tehlikeli oluyo.

• COH'un tales of valor oyununu alsam, önce çıkan iki oyunuda bünyesinde barındırıyormu, yoksa hepsi farklı seneryoları olan oyunlarmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: halikarnas1970

COH'un tales of valor oyununu alsam, önce çıkan iki oyunuda bünyesinde barındırıyormu, yoksa hepsi farklı seneryoları olan oyunlarmı?

Farklı senaryo var.

Online oynamak için alıyorsan sadece Tales of Valor alman yeterli.
  • bende zamanında oynuyordum ama multıde ıyı oynamak ıstıyorsanız sabırlı olmak ve bu oyunda hırslı olmanız lazım.multıye gırıyordum elım ayagıma dolanıyordu normalde cok ıyı taktık uretebılıyorum ama iş ıcraate gelınce elım ayagıma dolanıyordu.ama grafık olarak denge olarak o kadar zaman gectı hala kalıtelı ve oynamaktan sıkılmayacagınız bır stratejı oyunu.
  • bilgisayara karşı (expert hariç) ve köprülü haritada (bilgisayar expert olsa dahi) oynamak kolay. sonuç olarak karşınızdaki sanal zeka. zaafları var. ama gerçek bir beyne karşı oynadığınızda durum çok farklı oluyor. bi çok insan köprülü haritada ya da hard pc ye karşı iyi oynadığını görüp, iyi bi oyuncu olduğunu sanıyor. Halbuki gerçek beyinlere karşı oynadığınızda sizin yaptığınız taktiklere çare üretebilen bi rakibiniz oluyor. birimleri çok daha verimli kullanan, yerinde kullanan rakibiniz oluyor. bu yüzdendir ki yeni başladığınızda çok yeniliyorsunuz. ve bu yüzden beceremeyen bi çok yeni multiplayer oyuncusu ya multiyi bırakıyor yada oyunu..
  • amerikada supply yard dan aldığımız şeyler ne işe yarıyo. rütbe mi veriyo? genelde almıyorum ,önemliyse alırım bundan sonra
  • Company of heroes anthology orjinal aldım 50tl ye. Bundan sonra akarım multiye. İlk çıktığında baya oymamıştım 1 yıl ara verdik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GATIRCAN

amerikada supply yard dan aldığımız şeyler ne işe yarıyo. rütbe mi veriyo? genelde almıyorum ,önemliyse alırım bundan sonra

Supply yard binası inşaa etmek ve geliştirmelerini yapmak birimlerin orduya olan masraflarını azaltıyor. Ürettiğiniz her birim insan gücü kaynağınızda bir azalma yaratır. Bunun sebebi o birimi orduda bulundurma masrafı. Kısacası; insan gücü gelirinizi arttırır. Eğer mekanize birliklerden ziyade piyadeleri tercih ediyorsanız, mutlaka yapmanız gereken geliştirmedir.
  • Arkadaşlar THQ firmasına email yolladım company of heroes oyununu devam ettirmeleri için işlenecek daha çok konu var dedim örneğin berlin istilası rusyanın istilası pacific savaşı belçikadaki muhteşem direniş bastogne savaşı gibi sizde email yollarsanız belki bi cevap alabiliriz.teşekkürler.
  • Arkadaşlar şimdi oyundaki düzeni size açık bir şekilde anlatcam unutmayın bu bir statireji oyunu ve bir statireji ile oynamak lazım.İşte bazı arkadaşlar yazıyo neymiş 5 tane mangayla oyunu almış 2 tane piyadeyle bilmem neyi yenmiş hepsi yalan bu tür oyunlarda herşeyin bir zıtı vardır yani hiçbirşey güçlü değildir mesala bar lı piyadelere mp44 piyadelr zıt düşer ne bilim hellcata stugıv zıt düşer onun için özeller dışında(king tiger,pershin vs vs) hiçbirşey güçlü değildir onun için gidip 3 tane manga veya rifleyle oyun bitirmeye kalkmayın(Bana göre)...Şimdi size detaylı bir statirejik rehper anlatacağım

Amerikalılar:Genelde çok basit bir statireji uygulanabilir onun için fazla kafa yormazsınız.

Piyade:Piyadeler idare eder ek olarak Yapışkan bomba,Mk2 elbombası,Otomatik tufek BAR,gibi özellikler eklene bilir özellikle bar size çok avantaj sağlar özellikle piyadelerde eğer oyunu piyadeli bir statireji olarak bitirmek istiyorsanız mk2 ve stick bomb çok işinize yarıyacaktır.

Enginner(mühendisler):Mühendisler savunma açısından işizize yaraya bilir ama mutlaka alev silahı taktırmanız gerekir Girea-sun(mühendislerin normal silahı) olan bir mühendis hiçbir işe yaramaz fakat mühendisler 33cal. lık bir machine gun inşa edebilirler buda karşı tarafın piyadelerini çok rahat pinned yaptırabilir özellikle çok sık piyade gelen yerlere bunu kurun ve keyfinize bakın.

Jeep:Bu arac zayıf dır ancak yukarıda makineli tüfek bulunur Bu bir destek aracıdır şöyle bir destek aracıdır eğer siz piyadelerinize BAR vermediyseniz yanına destek için bir jeep verin bu işinizi görür rahatlık sağlar kasmaz.

Heavy MG Team:Bu makineli tüfek gurubunu boş evlere yerlerştirin işinize yarar.

Sniper:Eveet sniper bir avcı peki sniper ne yapar kuş avlar hayır destek için idealdir özellikle mg team ve 3 lü topçu grublarında piyadelere karşı kötütür çünkü bir piyade 5 kişidir fakat snper tek kişi olduğu için hemen reteat attırmak zorunda bırakabilir destek için çok iyidir..

Örnek:Siz piyadeyi almış gidiyosunuz hemen karşınıza mg team çıktı nolcak ölceksiniz değilmi pinned olcaksınız amaa yanınızda görümez bir sniper olduğunu var sayın bam! bam! bam! ve nakavt piyadeleriniz artık güvende oyuna devamm..

Mortar team:Havan topçu grubu campngde işinze yarar.

Airborne team: Hava indirme takımı dinamit atabilirler Mk2 el bombası rocolles rifle bir efsane bazuka 100 muhmmat karşılığında yaptırılır ve hafif zırhlı araclara karşı çok etkilidir fakat Uyarı::: Airborneleri bir uçaksavar veya 88 lik flak toplarının oldukları yere indirmeyi düşünmeyin çünkü %70 uçak havada vurulacak ve airborneler inemiyecektir bu airborneleri sıkıştığınız anlarda kullandığınız zaman pişman olmassınız

Örnek:piyadelriniz yoğun ateş altında ve öldü ölecekler hemen airborne seçeneğine tıklayın ve muazzam görüntüyü izleyin piyadelrinize destek geldi ve herkes mutlu hadi bakalım...

Ranger team:(Mangalar) İlk adını duyduğumda vahşi batıdan hapishaneden kaçmış daltonlar gibi birşey sandım amaaa hayır bunlar seçkin piyadeler recolles rifleleriyle ve thompsonlarıyla tam bir ölüm makinası herşey onlarda hız onlarda güven onlarda dinamit onlarda cesaret onlarda ve tek eksikleri öldürecek insan veya bir araç aramaları namı diyar TerminatoR tamam saklnim fazla konuştum manga lar çok kullanışlıdır özellik le bazukaylarıyla zırhlı araç patlatmak onların işidir özellikle T18 e çok destek sağlarlar.

M1 57MM anti tank gun:Pratik anti tank silahımız 3 kişi tarından yönetilir gücü iyidir fakat sniperlere karşı pek şansları yoktur..

M3 halftrack:İşte benim makinem bu piyadelr bunsuz olmaz üstüne taktırdığımız uçak savarla çok rahat piyade avlarız amaa bir özelliği daha var bunu galiba pek kişi bilmiyor m3 half tracklar uçak savarsız veya değil adam ürete bilirler yani.

Örnek:Piyadleriniz çatışıyor 5 kişiydiler 2 kişiye indiler hq da çok uzakta hemen yanına bir m3 halftrack getirin ve piyadelriniz adam çoğaltma şıkkı aktif olacaktır adam 3 kişi çıkartın ve yine eski gücünüze kavuşun evet m3 ler kısmen bir hq görevi üslenirler.

T18 armoded car:Çok tasasrruflu bir makinedir piyadelere karşıda fena değildir zırhı da iyidir piyadelre destek olmak için idealdir karşınıza bir anti tank çıktığında pek bişey söyleyemem ama zırhı dayanıklı olduğunda uçak savarlarla birebir Unutmayın uçak savarlar piyadelerin baş belasıdır.

Hellcat:Eveet tasarruf zamanı hellcat lar çok tasarrufludur vede yaptığı işte bir tankdan farksızdır çok az bir maliyete çıkarlar hellcatı shermana tercih etmişimdir çünkü sherman bir çatışma aracıdır hellcatın ise tıpkı bir snipergibi bir özelliği vardır ağaç diplerinde saklanın ve bekleyin sizden daha güçlü bir tank geliyor panzer ıv veya stugh yanınızdan gecerken Bam! Puçuvvv..! tek atışda tam kafadan tam bir tank avcısı hellcat

Sherman:Sherman tank larını heralde piyadelere destek edecek halimiz yok tank vs tank acacıdır eğer özel tank gunun yaptırmadıysanız pekte etkili değildir iyi tanklardır dediğim gibi tank vs tank aracıdır.

Sherman(Alev):Bu sherman neye eşittir m3 halftrack(uçak savarlı) ve t 18 bunlara eştir buda atıyorum 10 tane piyade vs tank gibidir normal bir tanka kafa tutmayın anca tankı yakar durursunuz ancak piyadelerde süperlerdir romayı bile yakarlar.

Amerikan statirejileri(kendi taktiklerim) 2x Piyade(BAR)
    1x Manga(Thampson)
    1x m3 half track(uçak savarlı)
    1x T18
    1x m3 ve 1x t18 yerine 1x alevli shermanda alınabilir
    1x veya 2x Hellcat(ucuz oldukları için)
    1x m3 half track(normal mühendisler ve adam çıkartma için)

Eveet arkadaşlar bugün dersimiz amerikaydı sırada ise ingiliz seçkin panzer ve almanlar var her gün yeni bir bayrağı tanıtacağım alıntı değildir + rep faln vermeyin gerek yok çok forumda takılan birisi değilimdir sadece sizleri bilgilendirmek için 2 sattir yazıyorum herkesin düşüncesi farklıdır herkesiz statirejiside yarın iftardan sonra ingilizleri işliyeceğim yazım hatalarım olmuş olabilir çok özür diliyorum sizlerden size bir rehber hazırladım.Yarın yine beklerim saat 9 da başlıcam yazmaya dersimiz ingilizlerde satatireji nasıl yapılır

• quote:

Orijinalden alıntı: 123termal123

Arkadaşlar şimdi oyundaki düzeni size açık bir şekilde anlatcam unutmayın bu bir statireji oyunu ve bir statireji ile oynamak lazım.İşte bazı arkadaşlar yazıyo neymiş 5 tane mangayla oyunu almış 2 tane piyadeyle bilmem neyi yenmiş hepsi yalan bu tür oyunlarda herşeyin bir zıtı vardır yani hiçbirşey güçlü değildir mesala bar lı piyadelere mp44 piyadelr zıt düşer ne bilim hellcata stugıv zıt düşer onun için özeller dışında(king tiger,pershin vs vs) hiçbirşey güçlü değildir onun için gidip 3 tane manga veya rifleyle oyun bitirmeye kalkmayın(Bana göre)...Şimdi size detaylı bir statirejik rehper anlatacağım

Amerikalılar:Genelde çok basit bir statireji uygulanabilir onun için fazla kafa yormazsınız.

Piyade:Piyadeler idare eder ek olarak Yapışkan bomba,Mk2 elbombası,Otomatik tufek BAR,gibi özellikler eklene bilir özellikle bar size çok avantaj sağlar özellikle piyadelerde eğer oyunu piyadeli bir statireji olarak bitirmek istiyorsanız mk2 ve stick bomb çok işinize yarıyacaktır.

Enginner(mühendisler):Mühendisler savunma açısından işizize yaraya bilir ama mutlaka alev silahı taktırmanız gerekir Girea-sun(mühendislerin normal silahı) olan bir mühendis hiçbir işe yaramaz fakat mühendisler 33cal. lık bir machine gun inşa edebilirler buda karşı tarafın piyadelerini çok rahat pinned yaptırabilir özellikle çok sık piyade gelen yerlere bunu kurun ve keyfinize bakın.

Jeep:Bu arac zayıf dır ancak yukarıda makineli tüfek bulunur Bu bir destek aracıdır şöyle bir destek aracıdır eğer siz piyadelerinize BAR vermediyseniz yanına destek için bir jeep verin bu işinizi görür rahatlık sağlar kasmaz.

Heavy MG Team:Bu makineli tüfek gurubunu boş evlere yerlerştirin işinize yarar.

Sniper:Eveet sniper bir avcı peki sniper ne yapar kuş avlar hayır destek için idealdir özellikle mg team ve 3 lü topçu grublarında piyadelere karşı kötütür çünkü bir piyade 5 kişidir fakat snper tek kişi olduğu için hemen reteat attırmak zorunda bırakabilir destek için çok iyidir..

Örnek:Siz piyadeyi almış gidiyosunuz hemen karşınıza mg team çıktı nolcak ölceksiniz değilmi pinned olcaksınız amaa yanınızda görümez bir sniper olduğunu var sayın bam! bam! bam! ve nakavt piyadeleriniz artık güvende oyuna devamm..

Mortar team:Havan topçu grubu campngde işinze yarar.

Airborne team: Hava indirme takımı dinamit atabilirler Mk2 el bombası rocolles rifle bir efsane bazuka 100 muhmmat karşılığında yaptırılır ve hafif zırhlı araclara karşı çok etkilidir fakat Uyarı::: Airborneleri bir uçaksavar veya 88 lik flak toplarının oldukları yere indirmeyi düşünmeyin çünkü %70 uçak havada vurulacak ve airborneler inemiyecektir bu airborneleri sıkıştığınız anlarda kullandığınız zaman pişman olmassınız

Örnek:piyadelriniz yoğun ateş altında ve öldü ölecekler hemen airborne seçeneğine tıklayın ve muazzam görüntüyü izleyin piyadelrinize destek geldi ve herkes mutlu hadi bakalım...

Ranger team:(Mangalar) İlk adını duyduğumda vahşi batıdan hapishaneden kaçmış daltonlar gibi birşey sandım amaaa hayır bunlar seçkin piyadeler recolles rifleleriyle ve thompsonlarıyla tam bir ölüm makinası herşey onlarda hız onlarda güven onlarda dinamit onlarda cesaret onlarda ve tek eksikleri öldürecek insan veya bir araç aramaları namı diyar TerminatoR tamam saklnim fazla konuştum manga lar çok kullanışlıdır özellik le bazukaylarıyla zırhlı araç patlatmak onların işidir özellikle T18 e çok destek sağlarlar.

M1 57MM anti tank gun:Pratik anti tank silahımız 3 kişi tarından yönetilir gücü iyidir fakat sniperlere karşı pek şansları yoktur..

M3 halftrack:İşte benim makinem bu piyadelr bunsuz olmaz üstüne taktırdığımız uçak savarla çok rahat piyade avlarız amaa bir özelliği daha var bunu galiba pek kişi bilmiyor m3 half tracklar uçak savarsız veya değil adam ürete bilirler yani.

Örnek:Piyadleriniz çatışıyor 5 kişiydiler 2 kişiye indiler hq da çok uzakta hemen yanına bir m3 halftrack getirin ve piyadelriniz adam çoğaltma şıkkı aktif olacaktır adam 3 kişi çıkartın ve yine eski gücünüze kavuşun evet m3 ler kısmen bir hq görevi üslenirler.

T18 armoded car:Çok tasasrruflu bir makinedir piyadelere karşıda fena değildir zırhı da iyidir piyadelre destek olmak için idealdir karşınıza bir anti tank çıktığında pek bişey söyleyemem ama zırhı dayanıklı olduğunda uçak savarlarla birebir Unutmayın uçak savarlar piyadelerin baş belasıdır.

Hellcat:Eveet tasarruf zamanı hellcat lar çok tasarrufludur vede yaptığı işte bir tankdan farksızdır çok az bir maliyete çıkarlar hellcatı shermana tercih etmişimdir çünkü sherman bir çatışma aracıdır hellcatın ise tıpkı bir snipergibi bir özelliği vardır ağaç diplerinde saklanın ve bekleyin sizden daha güçlü bir tank geliyor panzer ıv veya stugh yanınızdan gecerken Bam! Puçuvvv..! tek atışda tam kafadan tam bir tank avcısı hellcat

Sherman:Sherman tank larını heralde piyadelere destek edecek halimiz yok tank vs tank acacıdır eğer özel tank gunun yaptırmadıysanız pekte etkili değildir iyi tanklardır dediğim gibi tank vs tank aracıdır.

Sherman(Alev):Bu sherman neye eşittir m3 halftrack(uçak savarlı) ve t 18 bunlara eştir buda atıyorum 10 tane piyade vs tank gibidir normal bir tanka kafa tutmayın anca tankı yakar durursunuz ancak piyadelerde süperlerdir romayı bile yakarlar.

Amerikan statirejileri(kendi taktiklerim) 2x Piyade(BAR)
    1x Manga(Thampson)
    1x m3 half track(uçak savarlı)
    1x T18
    1x m3 ve 1x t18 yerine 1x alevli shermanda alınabilir
    1x veya 2x Hellcat(ucuz oldukları için)
    1x m3 half track(normal mühendisler ve adam çıkartma için)

Eveet arkadaşlar bugün dersimiz amerikaydı sırada ise ingiliz seçkin panzer ve almanlar var her gün yeni bir bayrağı tanıtacağım alıntı değildir + rep faln vermeyin gerek yok çok forumda takılan birisi değilimdir sadece sizleri bilgilendirmek için 2 sattir yazıyorum herkesin düşüncesi farklıdır herkesiz statirejiside yarın iftardan sonra ingilizleri işliyeceğim yazım hatalarım olmuş olabilir çok özür diliyorum sizlerden size bir rehber hazırladım.

Bilgileri öğrendiğimiz iyi oldu. İngilizleri çok merak ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tizar -- 9 Ağustos 2011; 14:26:18 >

• 
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.