Şimdi Ara

Company of Heroes (2006) [ANA KONU] (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
813
Cevap
1
Favori
97.796
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • mükemmel bir oyun olmuş, tebrikler relic..
  • Ne betası beaa
  • quote:

Orjinalden alıntı: Pinky_Demon

Ne betası beaa

Ya işte bu koruma meselesi, reloadedin duyurmaması, oyunda menülerde ki sadelik ve basitlik, birim-ünite vs sayısının az olmasından dolayı bu tip söylentiler var.

Yoksa oyun gayet güzel, zevkli.

Ancak oyunu beğenen arkadaşlara aynı firmanın, Warhammer Dawn Of War (Winter Assult diye Expansionu da var) oyununu oynamalarını şiddetle önereceğim.Bence 2005 in en iyi strateji oyunuydu.Hem grafiksel olarak hem da stratejik bakımdan çok iyiydi ve oyunda aksiyon bir an olsun durmuyordu
  • quote:

1.2 yaması çıktı.

http://www.worthplaying.com/article.php?sid=37139&mode=thread&order=0

1.2 yamasını yükleyin arkadaşlar, en rahat patch yüklediğimiz oyun bu olsa gerek

=====================================================================
    Company of Heroes Release Notes
    =====================================================================

v1.2 9/12/2006

- Connectivity fixes
    - SLI performance fix
    - Allied HMG exploit fix
    - Axis wreck exploit fix
    - Various crash fixes

v1.1 8/25/2006

- Multithreaded lens-flare destruction fix
    - Burning building crash fix

Patch yüklemesi biraz uzun sürüyor (bende 4dk sürdü)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hunter_one -- 17 Eylül 2006; 0:51:28 >

• quote:

Orjinalden alıntı: TµGy

oyun indi kurdum. strateji özürlü olmama ve hiç sevmememe rağmen bu oyun süper geldi. atmosfer vs. çok güzel cod2 nin stratejisi türü olarak düşünün. grafikler çok sağlam. strateji oyunu olmasına rağmen fps grafikleri var neredeyse.

SS ler:

Company of Heroes (2006) [ANA KONU]

aman allahım -ss- lere bak.hayatımda böyle grafikleri güzel oyun görmedim...eğer böyleyse oyun...

• videosunu cek istersen once gamespottan
  • Güzel oyun fakat bölüm aralarında ki yükleme işlemi çok uzun sürüyor.
  • Yoo gayet kısa ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: TiesTorN

Yoo gayet kısa ?
    2 GB RAM takarsan kısa olur tabi
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: TiesTorN

Yoo gayet kısa ?
    2 GB RAM takarsan kısa olur tabi

Bende 1gb ram var ama uzun sürmüyor en fazla 30 sn bekliyorum. ZİW®O da başka bir sorun var sanırım hd yi defrag yapsın bence

Uzun süren champagin bölümleri, gayet zorlu ve uzun sürüyor ayrıca baya bir bölüm var oyunun o kadar yer kaplaması boşuna değil yani

• Bende oyun araları ve oyundan çıktığımda sistem baya kasılıyor nedenini anlıyamadım, defrag yapalım bakalım belki düzelir
  • 512 mb ram 9600 xt ve pentium 4 3.0 ile oynanır mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: yagokhan

512 mb ram 9600 xt ve pentium 4 3.0 ile oynanır mı?

Çok sıkıntı çekersin ve hiç zevk almazsın. +512 ram ve güncel bir ekran kartıyla sorunun hallolur.
  • güzele benziyor bende strateji oynamam ama bunu denicem
  • Hamachi ile multi oynasakmı şu oyunu? :)
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: yagokhan

512 mb ram 9600 xt ve pentium 4 3.0 ile oynanır mı?

Çok sıkıntı çekersin ve hiç zevk almazsın. +512 ram ve güncel bir ekran kartıyla sorunun hallolur

800*600 da oynayabilirmi ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: ZİW®O

Bende oyun araları ve oyundan çıktığımda sistem baya kasılıyor nedenini anlıyamadım, defrag yapalım bakalım belki düzelir

Gerek yok.Senden kaynaklanan birşey değil. Yüklemeler uzun sürüyor. Gamespot incelemesinden alıntı
    quote:

The Bad:Long loading times; only two different factions.

Bunun sebebi haritaların tamamen etkileşimli ve yok edilebilir olması bence. Ayrıca haritalardaki detay seviyesini, yüzlerce etkileşimli objeyi de unutmamak lazım.Üstelik askerlerin burnunun ucuna kadar zoom yapabildiğimiz için bu objelerde kullanılan texture kalitesini de yüksek tutmuşlar doğal olarak. Yüklemelerin uzun olması çok normal ki call of juarez de bu süreler çok daha fazlaydı benim için.

• quote:

Orjinalden alıntı: Demus

quote:

Orjinalden alıntı: ZİW®O

Bende oyun araları ve oyundan çıktığımda sistem baya kasılıyor nedenini anlıyamadım, defrag yapalım bakalım belki düzelir

Gerek yok.Senden kaynaklanan birşey değil. Yüklemeler uzun sürüyor. Gamespot incelemesinden alıntı
    quote:

The Bad:Long loading times; only two different factions.

Bunun sebebi haritaların tamamen etkileşimli ve yok edilebilir olması bence. Ayrıca haritalardaki detay seviyesini, yüzlerce etkileşimli objeyi de unutmamak lazım.Üstelik askerlerin burnunun ucuna kadar zoom yapabildiğimiz için bu objelerde kullanılan texture kalitesini de yüksek tutmuşlar doğal olarak. Yüklemelerin uzun olması çok normal ki call of juarez de bu süreler çok daha fazlaydı benim için.

Optimize ederek bu sorunu cözebileceklerini düşünüyorum, bundan daha komplike oyunlarda bile bu kadar uzun sürmüyordu yükleme süresi, gerçi benim sorunumu defrag azalttı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZiveR -- 19 Eylül 2006; 13:41:17 >

• akşama oyunu bende kurmuş olcam bakalım oyun denildiği gibi çok mu güzel yok diğer bir deniilen gibi çeşitlilik bakımından fakir mi
  • quote:

Orjinalden alıntı: 2fast4u

akşama oyunu bende kurmuş olcam bakalım oyun denildiği gibi çok mu güzel yok diğer bir deniilen gibi çeşitlilik bakımından fakir mi

Hocam oyuynu eğer direk skirmish oynarsan "o kadar da abartı" değil yorumunu yaparsın tahminen ama campaigni gerçekten zevkliymiş.Ara demoları falan da es geçmeyip izlersen bayağı güzel bir atmosfer sunuyor, "Er Ryan'ı Kurtarmak" filminde gibi hissediyorsun kendini
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.