Şimdi Ara

Company of Heroes (2006) [ANA KONU] (39. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
813
Cevap
1
Favori
97.796
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • teşekkür ederim. v2301de işimi hallettim. fakat merak ettiğim bir konu var,yeni görevler. normandy den başladım ve ilk oyunun aynısı. diğer campaignlere bakmadım daha.bir de,tales of valoru da updateler ile yapınca opposing frontstaki campaingleri de oynayabilir miyim? yani hiç bişi yapmadan ? ona göre kalan 3-4 updatei de tamamlayıp seriyi tamamlayıp bitirmeyi düşünüyorum da.

oyunu online oynamayı düşünmüyorum.çünkü tatil bitiyor ve yurda döndüğümde boşlukta hissetmek istemiyorum
  • v2.600 son update.
    v2.400-v2.500 (1.451.062 KB) Update'i Opposing Fronts'u Tales of Valor'a yükselten update. Ancak crackli oynayacaksan v2.500'den sonra hangi sürüm için çalışanı var iyice araştır. Benimki orjinal olduğu için o konuda bir bilgim yok.
  • oyun gerçekten mükemmel ilk çıkanı bitirdim Tov uda bitirdim
    hamachi üzerinden oynamak isteyenler varsa pm çeksinler
    buda benden bir foto :)
    Alman tank filosu xD
    Company of Heroes (2006) [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: _DiabolicaL_

oyun gerçekten mükemmel ilk çıkanı bitirdim Tov uda bitirdim
    hamachi üzerinden oynamak isteyenler varsa pm çeksinler
    buda benden bir foto :)
    Alman tank filosu xD
    Company of Heroes (2006) [ANA KONU]

Sizleri gercek oyuncularla oynarken görmek isteriz yoksa pc ile oynamak kolay, bir noktadan sonra ezber hatta

• Offical Relic server Istanbul kanalı, Nick GARYOSAVAN, her gece oyundayım beklerim. ;)

http://www.xfire.com/profile/garyosavan/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GARYOSAVAN -- 24 Ağustos 2009; 21:11:22 >
  • company of heroes cd'den yüklemiştim. orjinal değil...

acaba patch ile opposing fronts'a evrilebiliyor mu? istenildiğinde de tekrar coh oluor mu merak ettim.
  • yukarıda arkadaş açıklamış patch leri sırasıyla yap of den sonra eski haline dönmene gerek yok ikisi bir arada
  • Ekran görüntüleri falan çok hoş görünüyor, yükleyeceğim. Umarım pişman olmam.
  • Arkadaşlar bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz . Crackleri tamamen uygulamış olmama rağmen oyunu active edemedim . Active eden arkadaşlar yardımcı olabilir mi acaba ?
  • arkadaşlar merhaba,

bir kaç hafta önce windows 7 yükledim. oyunu xp de full detaylarda 1680/1050 çözünürlükte takılmadan sorunsuz oynuyordum. 7 yi kurduktan sonra oyunun bütün patch'lerini yükledim. ekran kartımın 7 uyumlu güncellemesi de çıkmış hemen onu da güncelledim ama oyun takılıyor sürekli. acaba oyunun 7 uyumlu yamasının çıkmasını mı beklemeliyim? onunla bi alakası var mı? e6550 işlemci 8800gts grafik kartı ve 2 gb ram kullanıyorum acaba win 7 de bu yetersiz mi kalıyor? bilgisi olan varsa yardım lütfen.
  • arkadaşlar yardımcoh ve coh seriallerim iki farklı nickte cakıştı ve cof seriyalim calıntı duruma düştü.ne yapmam gerek yabancı dilde pek yok.multi oynuyom ama campinglerde ingiliz ordusu acılmıyo
  • Arkadaşlar ,bu oyunu coop oynayabiliyormuyuz ?
  • Ya orjinali 9 lira gidin alın bırakın crack mırak bu işleri crack yapsan nolcak pcye karşı kaç sefer oynicaksın gerçek oyuncular online da alın gelin bişiler kapın
  • yardımcı olacak olan arkadaşlar yokmudur
  • quote:

Orijinalden alıntı: çeçenlideri

Ya orjinali 9 lira gidin alın bırakın crack mırak bu işleri crack yapsan nolcak pcye karşı kaç sefer oynicaksın gerçek oyuncular online da alın gelin bişiler kapın

+1
    Arkadaşlar oyunu orjinal fiyatı artık çok makul bence, online oynamak çok güzel buarada benım nick "silwerguard" isteyenle oynarız :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemomando

quote:

Orijinalden alıntı: çeçenlideri

Ya orjinali 9 lira gidin alın bırakın crack mırak bu işleri crack yapsan nolcak pcye karşı kaç sefer oynicaksın gerçek oyuncular online da alın gelin bişiler kapın

+1
    Arkadaşlar oyunu orjinal fiyatı artık çok makul bence, online oynamak çok güzel buarada benım nick "silwerguard" isteyenle oynarız :)

+1 de benden zaten CoH normal alınca patch lerle Tales of valora bile yükseliyo orjinal i çok yakında alıcam

• yardım edecek yokmu
  • quote:

Orijinalden alıntı: pek=ER

arkadaşlar yardımcoh ve coh seriallerim iki farklı nickte cakıştı ve cof seriyalim calıntı duruma düştü.ne yapmam gerek yabancı dilde pek yok.multi oynuyom ama campinglerde ingiliz ordusu acılmıyo

Hiç bişey yapamazsın banlandı keyin relic e mesaj at dicem ama yinede farketmiyo önceden 3 kere hakkın vardı key transfer olayında şimdi oda yok yani senin anlican gitti ingiliz ve panzer orduların :D
  • COH ve COH:OP'yi Direct2Drivedan 5$a alabilirsiniz,birlikte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: balparmak

COH ve COH:OP'yi Direct2Drivedan 5$a alabilirsiniz,birlikte.

teşekkürler hemen bakıyorum ama nası bakcam
  • 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.