Şimdi Ara

Company of Heroes (2006) [ANA KONU] (40. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
813
Cevap
1
Favori
97.796
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kemomando

quote:

Orijinalden alıntı: _DiabolicaL_

oyun gerçekten mükemmel ilk çıkanı bitirdim Tov uda bitirdim
    hamachi üzerinden oynamak isteyenler varsa pm çeksinler
    buda benden bir foto :)
    Alman tank filosu xD

Sizleri gercek oyuncularla oynarken görmek isteriz yoksa pc ile oynamak kolay, bir noktadan sonra ezber hatta

+1

• dostlar zoom out yapabilirmiyiz online oynarken
  • quote:

Nettende sorunsuz oynuyor ve level atlayabiliyorsunuz.

Level atladığımızda ne oluyor
  • Konuyu hortlattım işime yarayacak.
  • çok güzl oyun bide hamachiden arkadaşlarınla oynamak daha da güzel
  • orjinali yükledim ama bir türlü oynayamadım her girişde yama indiriyor. kaç tane yama var bu ne kadar sürücek böyle.
  • Şu anda Online oynayabilenler OYun Klasörünüz toplamda kaç gbyte?
  • arkadaşlar company of heroes anthology (8gb) yeni temin ettim kurdum sonra relic update leri yaptı fakat girişte bazı bilgiler istiyor ne yapmam lazım
  • arkadaşlar oyunu yeni aldım yükledim ama donmalara oluyor oyunda..
    benim sistemim: 2gb ram .. 256 mb fx 5500 ekran kartı.. intel core 2 .. neden kasıyor sizce oyunun sitem gereksinimlerinde 64 mb yazıyor ekran kartı yardımcı olursanız çok sevinirim..
  • Arkadaşlar bir sorum olucak. COH: Tales of War'ın steamden indiriyorum fakat oyunun ismi COH Retail Beta olarak geçiyor. Bu ne anlama geliyor ?
  • amanın felaket bir oyun bu hemen indirim
  • bu oyunu almayı düşünüyorum.
    ama 3 4 tane serisi var. hangisini almalıyım. sanırım ilki 2006 yılında çıkan.
    oynamak kısmet olmdı. oysa tam istediğim tarzda bir oyun.

bir de orjinali de alınabilir sanırım. heralde ucuzlamıştır. online oynanıyorsa bir de orjinal almak lazım zaten.
    tüm serilerin olduğu paket filan satılıyor mu?

5 6gb indirmekle uğraşmak istemiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: marantz

arkadaşlar company of heroes anthology (8gb) yeni temin ettim kurdum sonra relic update leri yaptı fakat girişte bazı bilgiler istiyor ne yapmam lazım

company of heroes anthology tüm çıkan oyunları kapsayan bir paket mi?
    orjinal mi satın aldınız?
    aldıysanız eğer nereden aldığınızı söyleyebilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kanoute

quote:

Orijinalden alıntı: marantz

arkadaşlar company of heroes anthology (8gb) yeni temin ettim kurdum sonra relic update leri yaptı fakat girişte bazı bilgiler istiyor ne yapmam lazım

company of heroes anthology tüm çıkan oyunları kapsayan bir paket mi?
    orjinal mi satın aldınız?
    aldıysanız eğer nereden aldığınızı söyleyebilir misiniz?

shopto.com dan sipariş vermiştim. yabancı bir site, güvenilir. takipli kargo ile 5 günde geldi. tüm çıkan oyunlar var. fiyatı 30tl falan.
  • sağolun shopto dan aldım bende anthology versiyonunu. 27 tl. tüm çıkan paketler var içinede.
  • quote:

sağolun shopto dan aldım bende anthology versiyonunu. 27 tl. tüm çıkan paketler var içinede.

önemli değil taktik paylaşım topiği var oyunu yükleyince multiplayera bekleriz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cold Death

quote:

sağolun shopto dan aldım bende anthology versiyonunu. 27 tl. tüm çıkan paketler var içinede.

önemli değil taktik paylaşım topiği var oyunu yükleyince multiplayera bekleriz :)

ürün elime ulaştı.
    3 kitapçık çıktı içinden. 2 ek paketinkşnin serial numaraları yazıyor arkasında. 8abc-d7f4-..... diye giden..

ama company of heroes ana oyunun kitapçık arkasında bişey yazmıyor hiç. acaba yazmayı mı unuttular? yoksa sizedede böyle miydi? diğer serialları girip mi çalıştırdınız?

yoksa bağlantıya mı geçeyim oyun firmasıyla serial yok diye

• anthology serisini kurdum. orjinal
    ama normal company of heroes açılmıyor.
    tales of valor açılıyor.

yöntemi nedir company of heroes u single player oynamamın
  • Arkadaşlar bende Company of Heroes Tales of Valor'un Steam versiyonu var fakat arkadaşlarımın sürümleri korsan olduğu için Hamachi üzerinden oynamak istiyoruz. Steam versiyon olduğu için Hamachi'de sorun çıkartır mı, yoksa sorunsuz oynayabilir miyiz?
  • biraz önce bende orjinal aldım şu an yüklüyorum oyunu biraz yavaş yüklüyor sanırm amacım online oynamak fakat internet bağlantım abya düşük 512 acaba oyantırmı? oyun baya güzele benziyor 19 ytlye düşmüş fiyatı teknosadan aldım sorunusuz yüklese.birde oyuunun pechleri yüklemek laızmı acaba
  • 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.