Şimdi Ara

Company of Heroes 2 (2013) [ANA KONU] (316. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.593
Cevap
45
Favori
230.817
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 314315316317318
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunun windows üzerindeki son sürüm numarası nedir oynayan biri yazabilir mi ?

Oyun girişi sonrası sol aşşağıdaki menü seçeneğinde sürüm numarası yazıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4.0.0.21725
  • Bi arkadaşım önceden western front armies almıştı ama oyununda sadece oberkomando ve us army var sovyet ve wehrmacht ordusu için steamde ana oyunu mu alması lazım?

• nick_bulamayan_adam kullanıcısına yanıt
    WFA paketi oberkomando ve amerika ordularını içerir. Ana oyunu satın alırsa sovyet ve wehrmacht ile birlikte sovyet senaryosu da eklenir oyununa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pplhntr

WFA paketi oberkomando ve amerika ordularını içerir. Ana oyunu satın alırsa sovyet ve wehrmacht ile birlikte sovyet senaryosu da eklenir oyununa.

Saolun hocam arkadaş aldı

• Arkadaşlar merhaba;

Bende oyunu steamde indirime girmesi sebebiyle satın aldım.Fakat Low ayarlarda hatta bazıları kapalı olmasına ragmen kasma sorununu çözemedim. Varmı bir grafik ayarları ile ilgili herhangi bir bilgisi olan?

Sistemim

CPU : i5-4210H 3.5ghz
    RAM : 12GB ddr3 1600mhz
    VGA : 2GB ddr5 Nvidia Geforce 860M
    HDD : Samsung 850Evo m2.sata (Oyun bu diskde)

Çözünürlük olarak 1600*900 de oynuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi superdestek -- 5 Haziran 2017; 14:42:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: w_wallace

quote:

Orijinalden alıntı: ANKA159

Oyunu 820m ile oynayan varsa deneyimlerini yazabilir mi ? Ondan düşük bir kartta oynayan da yazarsa sevinirim.

650m var bende orta karar oynuyorum.820 ile düşükte oynayabilirsin bence, zevk vermeyebilir.

Şuraya göre 650m 1198 puan, 820m 674 puan. Yarı perfonmans yani.
    http://www.videocardbenchmark.net/compare.php?cmp%5B%5D=122&cmp%5B%5D=3586

orta kararmı? valla bende 860m var ben low ayarlarda kasıyor arkadaşım, anlamadım gitti

• Oyunun optimizasyonu sıkıntılı, 720p çözünürlükte deneyin.
  • superdestek kullanıcısına yanıt
    Nvidia Geforce Experience programını kurup, programın önerdiği ayarlarda bir de deneyin.
  • pplhntr P kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için, ama sorunu buldum galiba, işlemci ısınmasın diye güç ayarlarından en düşük %30, en yüksek %80 vermiştim. ikisinide %100 yaptım, laptobun altınada Zalman NC3 soğutucu koydum mis gibi :) şuan orta ayarlarda kasmadan oynayabiliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: superdestek

Teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için, ama sorunu buldum galiba, işlemci ısınmasın diye güç ayarlarından en düşük %30, en yüksek %80 vermiştim. ikisinide %100 yaptım, laptobun altınada Zalman NC3 soğutucu koydum mis gibi :) şuan orta ayarlarda kasmadan oynayabiliyorum.

Bu rehberi tavsiye ederim gerçekten fps artışı sağlıyor
    https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=156776308

• arkadaşlar kasması normal bu oyunda da optimizasyon sıkıntısı mevcut bende gtx 1070 var ben bu kartla mediumda oynuyorum siz düşünün :)
  • Cross1963 kullanıcısına yanıt
    Sizde başka bir sıkıntı olabilir. Bende 970 var ve herşey max yapınca dahi 60 fps ile başlıyor oyun (1080p). Haritada deformasyon yaşandıkça fps yavaş yavaş maç sonuna doğru düşüyor. İşlmemcim i5 6500. i7 olsa daha da iyi performans vereceğini düşünüyorum.

Oyun kötü optimizasyona sahip ancak 1070 ile med ayarlarla oynayabilmek başka bi sorun demek bence...
  • Cross1963 kullanıcısına yanıt
    İşlemci ve ram özelliklerin ne?
  • quote:

Orijinalden alıntı: superdestek

quote:

Orijinalden alıntı: w_wallace

quote:

Orijinalden alıntı: ANKA159

Oyunu 820m ile oynayan varsa deneyimlerini yazabilir mi ? Ondan düşük bir kartta oynayan da yazarsa sevinirim.

650m var bende orta karar oynuyorum.820 ile düşükte oynayabilirsin bence, zevk vermeyebilir.

Şuraya göre 650m 1198 puan, 820m 674 puan. Yarı perfonmans yani.
    http://www.videocardbenchmark.net/compare.php?cmp%5B%5D=122&cmp%5B%5D=3586

orta kararmı? valla bende 860m var ben low ayarlarda kasıyor arkadaşım, anlamadım gitti

Pek akıcı olmasada 1080p'de med ayarlarda oynuyorum(gerçi en son 8 ay önce oynadım).

Sizin durum normal değil kesinlikle.

Replay'ı kapatmayı dene.Ekran kartı sürücülerini ayarlarıyla birlikte sil yeni sürücü kurmayı dene.

Benchmark yapıp istersen puanını kıyasla benzer sistemlerle belki sorun senin sistemdedir.

• Merhabalar

Yeni basladim bir Iki takildim falan ama daha ilk dakikadan millet napiosun diye sinyal atmaha basliyor Ben Base alirken. Ilk 10 Dakka Ne yapmak lazim? Rus icin

• MikariN M kullanıcısına yanıt
    Youtube'daki gameplay videolarına bakabilirsin.
  • Geçen günkü indirimde Master Collection versiyonunu 17TL'ye aldım.Gerçekten çok güzel bir oyun.Daha acemiyim ama acayip zevkli.OKW gerçekten harika
  • Ruslarla savunma yapmak mantıklı mıdır?
  • Hala oynayanlar var ise mikarin20 steam eklesinler beraber oynayalım. gercekten tek olunca 0 ietişim oyun içi. kimse kimseyle konuşmadan yazışmadan nasıl oynuyolar anlamıyorum
  • 
Sayfa: önceki 314315316317318
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.