Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Compact Dijital F.Makinası fiyatına SLR Like Konica/İzmir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
0
Cevap
0
Favori
78
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir
Cevapla
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Compact Dijital F.Makinası fiyatına SLR Like Konica/İzmir
Giriş
Mesaj
  • Binbaşı
    1244 Mesaj
    Referanslar: 38


    Katılım Zamanı
    21 Haziran 2004


    Şehir
    İstanbul,Kadıköy




    Konica&Minolta Dimage Z10 umu da satmaktayım.Faturası ve tüm aparatları mevcuttur.21 aydan fazla garantisi var.Yukarıdaki kasanın fotosunu onun ile cektim.
    Özellikleri icin:
    Aşağıdaki linke bakabilirsiniz.

    http://www.dpreview.com/reviews/specs/Konica_Minolta/konicaminolta_dimagez10.asp

    1 sn de cekime hazır sekilde acılmakta.Benim özellikle dijitallerde aradıgım bir özelliktir.3.2 mp de benım acımdan yeterliydi. 8x optik zum da mevcut.Şehir dışı olursa kargo benden.
    450YTL ye Şubat ayında aldım
    340YTL istiyorum
    PM ile ulasırsanız sevinirim

    Özellikleri:

    Konica&Minolta Digame Z10
    Format SLR-like
    Also known as
    Camera body
    Release Status
    Max resolution 2048 x 1536
    Low resolution 1600 x 1200, 1280 x 960, 640 x 480
    Image ratio w:h 4:3
    Effective pixels 3.2 million
    Sensor photo detectors 3.3 million
    Sensor size 1/2.5 "
    Sensor type CCD
    Colour filter array RGB
    Sensor manufacturer Unknown
    ISO rating Auto, 64, 100, 200, 400
    Zoom wide (W) 36 mm
    Zoom tele (T) 290 mm (8.1 x)
    Digital zoom Yes, up to 4x
    Image stabilization No
    Auto Focus Yes
    Manual Focus Yes
    Auto focus type Contrast TTL, Wide Area AF
    Normal focus range 50 cm
    Macro focus range 1 cm
    White balance override 5 positions, plus manual
    Aperture range F3.2 - F3.4 / ??
    Min shutter 15 sec + Bulb (30 sec)
    Max shutter 1/2000 sec
    Built-in Flash Yes
    Flash guide no. 5.2 m (17 ft) 2 m
    External flash No
    Flash modes Auto, Fill-in, Red-Eye reduction, Slow Sync, Off
    Exposure compensation -2 EV to +2 EV in 1/3 EV steps
    Metering Multi-segment, Center weighted average, Spot
    Aperture priority Yes
    Shutter priority Yes
    Focal length multiplier
    Lens thread Yes with adapter
    Continuous Drive Yes, 1.5 fps up to 5 images
    Movie Clips Yes, 640 x 480, 15 / 30 fps, unlimited
    Remote control No
    Tripod mount Yes
    Self-timer 10 sec
    Time-lapse recording No
    Orientation sensor No
    Storage types SD/MMC card
    Uncompressed format No
    Compressed format JPEG (EXIF 2.2)
    Quality Levels Fine, Standard, Economy
    Viewfinder EVF (Hybrid with LCD)
    LCD 1.5 "
    LCD Pixels 113,000
    Playback zoom Yes
    Video out Yes
    USB Yes
    Firewire (IEEE 1394) No
    Serial No
    Battery / Charger No
    Battery AA (4) batteries (NiMH recommended)
    Weight (inc. batteries) 410 g (14.5 oz)
    Dimensions 109 x 82 x 94 mm (4.3 x 3.2 x 3.7 in)



    < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HighVoltage -- 17 Mayıs 2005, 19:05:42 >



    |
    |
    _____________________________
    Eski Nick, HighVoltage
    Alışverişler; ilkaycvs, olivier_kahm, iyigun, runnerxxx, volvet, hayalsinbana, RuZGaRıN_OGLu, Woxed, cybermanyaq, cagataybas, EneRGy, talebe35, Blur, afowos, tol9aa, Cose Turche, utkuidikut, boramir1903, SiNaN33, sedoman34, First_Person, @rkadas, sebastion, onurkarci, caadas, huseyin_07, baront49, Gundogdu, kobe_bryant1977, usb2.0, Bukalemun, nervium, Olasılıksız, Neosis, burst, mikail13, guney tan, sentanoo, taurenfea, yirmisekizli, fantomax35, Donald_Duck,deus-ex,
    silver555star ...




HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
haberler
Masal
Mobilya Takımları
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.