Şimdi Ara

Comnetin Yalanları Olmayan Kendi Altyapısında 1 G/bit hız vereceklermiş yersen! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
1
Favori
4.065
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

TT altyapısı için değil mi yani :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kendi olmayan fiber altyapısında hizmet vereceklermiş.TT altyapısında vermeyeceklermiş insanları kandırmaktan başka bir durum değil.

• NitroNos kullanıcısına yanıt

Gerçekten üzücü bir şey. Keşke detay verselermiş. Kendi altyapıları bir anlamda fena değil. Türkiye'de firma sayısının artması rekabet açısından iyi bir şey. Ama, firmaları altyapı döşemeye başlamış mı?

Ya internet satışı yapmadığı zamanlarda başladılar, ya da gerçekten altyapıları yok. Sözde.

Umarım Türkiye çapında yayılırlar hocam. İnsanları kandırmak oluyor evet, ama gelişsin.

• bende altuntepenet olarak foruma özel kampanya yaptım!!

10 gigabit download

10 gigabit upload

sadece 69 lira

*sadece kendi altyapımda geçerlidir. (kendi altyapımın olduğu iller: hiçbir ilde yok) Comnetin Yalanları Olmayan Kendi Altyapısında 1 G/bit hız vereceklermiş yersen! 

• altuntepe2 kullanıcısına yanıt

Hahaha gülmekten kırıldım hocam aynı comnet’i anlattınız.

Ben de kendi altyapımda 1 Gbps simetrik hizmet verebiliyorum ona bakarsan.

Sadece kendi evimde ama Comnetin Yalanları Olmayan Kendi Altyapısında 1 G/bit hız vereceklermiş yersen! Comnetin Yalanları Olmayan Kendi Altyapısında 1 G/bit hız vereceklermiş yersen! 

• altuntepe2 kullanıcısına yanıt

Reklam kokan haraketler bunlar Comnetin Yalanları Olmayan Kendi Altyapısında 1 G/bit hız vereceklermiş yersen! Comnetin Yalanları Olmayan Kendi Altyapısında 1 G/bit hız vereceklermiş yersen! 

• Charmlander kullanıcısına yanıt

Boşuna hypeladı bizi işte Comnetin Yalanları Olmayan Kendi Altyapısında 1 G/bit hız vereceklermiş yersen! 

• Muhtemelen datacenter için sadece İstanbul'da çekilen veya kiraladıkları hatlar üstünden verecekler çok kısıtlı bölge olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NewsTR -- 3 Mart 2021; 23:56:35 >
  • ben kullanıyorum ping degerleri 20 nin üzerinde down 30mbs up da 5,75 mbs veriyor ttnet alt yapısında 35 mb pakette

• tüketiciyi aldatmaya yönelik basit işler. iade garantili yazmışlar birde bu da gerçekte ne yaptıkları.

https://forum.donanimhaber.com/comnet-100-mbps-99-tl-35-mbps-69-tl-ana-konu--146842793-16

• PowerPC kullanıcısına yanıt

Hocam ben bunu görmemiştim rezil bir firma geçende aradım alaycı bir tavırla çocuk sesli bir müşteri hizmetleri çıktı dedim 1 gbit internet paketiniz var almak istiyorum maalesef kendi fiber altyapımızdaki abonelere veriyoruz demez mi.Bende dedim fiber altyapınız yok yakında olacak demez mi ne rezil firma ya.

• NewsTR kullanıcısına yanıt

Çevresindeki bütün sokak ve mahallelerine baktım hatta karşısındaki sitelere baktım rezidanslara baktım 100 Mbps üstü hız göremedim uydurmaca reklam koktu buralar olmayan fiber altyapısıyla.

Zaten hemen olacak iş değil, çalışma yapılırsa sene sonunda ancak 1-2 bölgede görebiliriz.

İstanbul da omurga hatları var ama daha sokaklara girmeleri lazım.

Yeraltı yerine türknet gibi havai fiber çekerler bence öbür türlü şüreç baya zorlu.

Ayrıca saye nasıl sonuçlanacak bakalım olumlu olursa işleri daha kolay olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NewsTR -- 7 Mart 2021; 1:55:18 >
  • Comnetin azılı savunucuları gelmedi mi hala

• trakyAli-1986 kullanıcısına yanıt

Onlara gereken cevabı verdim telegramdan attılar Comnetin Yalanları Olmayan Kendi Altyapısında 1 G/bit hız vereceklermiş yersen! 

• Özel olarak sponsorluk için yapılmıştır, 1gbit port transmisyon ödemesi yapar comnet.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NewsTR -- 16 Mart 2021; 17:40:31 >
  • NewsTR kullanıcısına yanıt

Evine getirdiklerini sanmam. Muhtemelen comnet veri merkezinde bir sunucudan yapılan uzak masaüstü bağlantısı ile yapıyor Comnetin Yalanları Olmayan Kendi Altyapısında 1 G/bit hız vereceklermiş yersen!  Testlerin hiçbirinde IP adresi görünmüyor, sağlayıcı ismi görünmüyor. Speedtest sitesinde bile özellikle o şekilde ayarlanmış.

Ama diyelim ki paraya kıydı da yaptı 1Gbps, evimde SOL 200Mbps kullanıyorum, yanında 1Gbps de alabilirim hiç sorun olmaz sayın COMNET Comnetin Yalanları Olmayan Kendi Altyapısında 1 G/bit hız vereceklermiş yersen! 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi k8s -- 17 Mart 2021; 1:54:0 >
  • trakyAli-1986 kullanıcısına yanıt

Tekrar telegram'dan attılar.

Kültür düzeyi düşük maaşlı çalışan personelleri var en ufak konuşmaya gelmiyor uzak durun bu firmadan.

Bu kadar firma savunucu çalışanlar ilk defa görüyorum Comnetin Yalanları Olmayan Kendi Altyapısında 1 G/bit hız vereceklermiş yersen! 

Comnetin Yalanları Olmayan Kendi Altyapısında 1 G/bit hız vereceklermiş yersen!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NitroNos -- 16 Mart 2021; 21:2:57 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.