Şimdi Ara

Comnet firması hakkında(Abone olacaklar için)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar arkadaşlar, çoğu firmayı denemiş bir arkadaşınız olarak bu firma ile yaşadığım sorunu sizlerle paylaşıyorum. Detaylar fotoğrafta.

Ben evimde 2 adet hat kullanıyordum, birini sürekli değiştiriyordum. Millenicom, netspeed, comnet vs. En son geçiş yaptığım firma Comnet. Askerliğim yüzünden comnet firmasından ayrılma, kapatma kararı almıştım. Askerliğim ileri bir tarihe attığı için tekrar başvuru yapmak, hizmeti tekrar aktif etmek istemiştim. Zaten müşteri ile iletişimlerini az çok biliyorsunuz. Bu da bana gelen mail.

https://prnt.sc/10qzmwh

Fazla açıklama yapmak istemiyorum. Telefonda iyi peki tamam diye telefon kapatan bir firma. Karar sizin yinede

• veri merkezi işletmecisi olarak verdikleri hizmetin kalitesinden dolayı mimliler zaten, altyapı işletmecisi olarak da aynılar.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Verilen cevaba bak ömür hayatımda böyle bir kurumsal firma görmedim.Vallahi sizin için daha iyi olmuş baştan nasıl bir firma olduğunu gördünüz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Üslupları hiç değişmemiş şaşırtmadı :)

Talepte tam olarak ne yazdınız ki bu cevabı verdiler hocam onu da paylaşsanız daha şeffaf olur aynı zamanda konuyu okuyanlarında aklında soru işareti kalmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gökkubbe -- 20 Mart 2021; 22:11:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gökkubbe

Üslupları hiç değişmemiş şaşırtmadı :)

Talepte tam olarak ne yazdınız ki bu cevabı verdiler hocam onu da paylaşsanız daha şeffaf olur aynı zamanda konuyu okuyanlarında aklında soru işareti kalmaz.

Hocam hesabımı direkt bloke ettikleri için gösteremiyorum. Hizmetimin tekrar aktif edilmesi için yazmıştım, herhangi bir ters şekilde konuşmadım bile :)

• Sen firmanın kalbini kırmışsın, bi çicek al barışın.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Benim internetimi kafalarına göre iptal ettiler ben de hakem heyetine verdim sonra bunların avukatı aradı faturamın kalan kısmını ve yeni hat ücretini iade ettiler
  • Onlara bunun doğru bir davranış olmadığını anlatın.

• İncinmişsin deseydiniz.

• Kendini bizim için feda eden koca yürekli insan.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.