Şimdi Ara

COMNET ARKADAŞINI GETİR REFERANS KAMPANYASI [ANA KONU] (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.572
Cevap
102
Favori
110.694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
77. Sırada  bugün en iyi #13
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Fiyat güncellemesi sonra durum şu şekilde. 12 aylık alımları 89 TL'den satışa sunmuşlar.

COMNET ARKADAŞINI GETİR REFERANS KAMPANYASI [ANA KONU]

Önerim ilk önce 1 aylık almanız ve kullnım tecrübenize göre 3-6 aylık süre uzatarak belli bir süre fiyat artışından uzak gönül rahatlığı ile kullanmanız.

Herhangi bir referans koduyla üye olduğunuzda sürenize seçeceğiniz tarifeyle orantılı olarak +30, +35, +40, +45 gün ekleniyor.

Referans kodum: CMT957KED

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abasaran -- 23 Ağustos 2022; 11:14:21 >

• Comnet e referansım ile abone olursanız sizde 30 gün bedava kazanacaksınız. Şimdiden teşekkür ederim.

KOD : CMT399UJQ

• vdsl modem kiralama hizmeti var mı? Yoksa satın almak zorunda mıyız?

• quote:

Orijinalden alıntı: eminxconan

Comnet davet kodum CMT992RQF
    Davet kodumda abonelik açana 50₺ ödeme yapıyorum
    Arkadaşın davet kodu ile abone oldum, internetim aktif hale geldiğinde dediği gibi 50 TL gönderdi, kendisine teşekkür ederim. İlgilenenler için güvenilir ve ilgili bir arkadaş.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Comnet davet kodum CMT676GVY
    Davet kodumda abonelik açana 50₺ ödeme yapıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Comnet davet koduyla üye olursanız 30 gün karşılıklı süremize eklenir ,öğrenciyim kullanırsanız çok sevinirim

Kod: CMT649AAN

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Buyrun taze taze referans kodu ben geçeceğim diyen varsa : CMT695ZQY

ile 1 ay kazanabilir. Hediye kazanımı 180 gün olunca sileceğim bu mesajımı.

Öneri olarak; 1 ay alım yapın + 1 ay bu koddan kazanacaksınız deneyip sonra memnuniyetinize göre uzatın.

COMNET ARKADAŞINI GETİR REFERANS KAMPANYASI [ANA KONU]www.comnet.com.tr
    Beni referans göster, 30 gün ücretsiz internet kazan!
    https://www.comnet.com.tr/r/CMT695ZQY/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetcank -- 1 Eylül 2022; 10:13:28 >
  • eminxconan E kullanıcısına yanıt

Merhaba, Comnet burayı takip ediyor ve ücretli referans kullandıranları tespit edip kazandıkları günü siliyor bilginiz olsun. Kazanım sağladığınız günleri siler transfer ettiğiniz 50 TL lerle kalırsınız.

• Comnet davet koduyla üye olursanız 30 gün karşılıklı süremize eklenir ,öğrenciyim kullanırsanız çok sevinirim

Kod: CMT649AAN

• Yeni abonelik değil de geçiş yaparsanız bir şey değişmiyor, ne hizmet alıyorsanız aynı kalitede devam ediyor. Netspeed'den geçtim, memnundum, tüm değerler aynı. Yeni abonelik için de farklı olacağını sanmam, hattınız neyi kaldırıyorsa o hizmeti alırsınız sanırım. IpTV konusuna gelince ben bir sıkıntı yaşamadım, gayet iyi çalışıyor.

Siz kodla üye olduğunuzda 30-45 gün kazanıyorsunuz. Kodunu kullandığınız kişi de hediye gün kazanıyor. Kazan-kazan yani. Ben de üye olurken kazandım ve kazandırdım bir arkadaşa.

30-45 gün ücretsiz kullanmak için kod: CMT684FNA

180 günden az sürem vardır, kod kullanımında bir sıkıntı olmaz.

İstenen evraklar ise:

a) 7 sayfalık hazır doldurulmuş olarak indirilen bir sözleşme, (yazdırıp her sayfayı imzalayacaksınız),

b) 1 sayfa geçiş talep formu (yazdırıp imzalayacaksınız),

c) Kimliğinizin arkalı önlü fotokopisi (İllaki yeni kimlik ya da yeni ehliyet olacak. Eski kimlik, eski ehliyet, yeni kimlik başvurusu sonrası verilen geçici kimlik kağıdı olmaz. Hiçbir şekilde kabul etmiyorlar, yani "ben bu eski kimlikle evlenir, ev alırım dedim, sallamadılar bile")

Bunları yazdırıp, imzalayıp, fotoğrafını çekip sitelerine yüklüyorsunuz ve hizmetiniz açılma sürecine giriyor. Süreç, hafta içi için evrakları siteye yüklediğiniz gün içerisinde tamamlanıyor genelde, geçtiğiniz firma gıcıklık yapmazsa ve evraklarda sıkıntı yoksa. Sonrasında da 7 gün içerisinde de gönderen ödemeli siteye yüklediğiniz evrakları kargolamanız lazım, kargolamazsanız interneti kapatıyorlar.

Eskiden kargoyu biz ödüyorduk. O da değişmiş, şimdi Yurtiçi Kargo ile alıcı ödemeli olarak 337063940 gönderi kodu ile gönderebiliyorsunuz.

Eğer Yurtiçi Kargo ile gönderme şansınız yoksa kargo fiyatları 1 Temmuz'dan itibaren aşırı artmış, MNG Kargo %30 indirimli olarak 58 TL'ye götürürüz diyince en mantıklısı PTT'den mektup olarak göndermek oluyor. Kırtasiyeden 50 kuruşa bir diplomat zarf satın alıp PTT'den takip kodlu mektup olarak 16 TL'ye gönderebilirsiniz, 1-2 güne ulaşır. Takipsiz de 6 TL'ye gönderebilirsiniz ama 1 haftaya mı gider, 2 haftaya mı belli olmaz, süreci sıkıntıya sokar.

• Merhaba arkadaşlar,

Davet kodumla üye olursanız 30-45 gün hediye internet kazanacaksınız. İlave olarak size 50 TL ödeme yapacağım.

Davet Kodum: CMT765QRX

İlk gelen arkadaşlar bundan faydalanabilir. Kota dolunca referans alamıyorum.

• Arkadaşlar merhaba,

Internetimin bitmesine 23 gün kaldı, eğer benim referans kodumla üye olursanız çok mutlu olurum :)

4 aydır kullanıyorum, sadece 1 kere 2 saatliğine kesildi. Hemen ertesi gün bir SMS geldi ve 10 gün hediye ettiler.

Çok fazla olumsuz şey yazan var, ancak ben de TT ve Superonline ile çok kötü deneyimler yaşamıştım, Comnet'le bunları yaşamadım.

Hiç Kullanılmamış 0 km Referans kodu: CMT882BFH

• Merhaba dostlarım,

Davet kodumla üye olursanız 30-45 gün hediye internet kazanacaksınız. ilginize teşekkürler.

Davet Kodum: CMT299BSC

• 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.