Şimdi Ara

COMNET Arkadaş Davet Kodu ile üye olana Hem 1 ay internet Hediye, Hem de 90 tl iade

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Comnet üye olana 90 TL iade. Comnet hakkında bilgi ve sorularınız için Özel mesaj atınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafaduran06 -- 29 Mart 2024; 14:20:18 >

• Mevcut mu

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Tiglera Beta T kullanıcısına yanıt
    30 GÜN BEDAVA İNTERNET KULLANMAK İSTERSENİZ KULLANABİLECEĞİNİZ KOD:

CMT589WYF

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • gençler comnet davet kodum 30 gün ücretsiz kullanmak için kodumu kullanabilirsiniz, 6 ay peşin yatırdım ödemede sorun yok..

davet kodu; CMT665JJT

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Comnet Referans kodu arkadaşlar CMT743WQH

• CMT986HZR kodu ile güncel COMNET internet başvurusunda bulunun. Kodu ödeme ekranında girenlere 30 gün hediye bonus. Yani 1 ay satın al 2 ay kullan. Sonrada uzatırsın onuda kredi kartıyla peşin ödeyip birçok banka peşine vadesiz taksit yapabiliytor. Enpara, ziraat vs sonradan vadesiz 5-6 taksit. Bazılarıda cuizi ücretle taksit yapıyormuş. COMNET eskiden evrakları ıslak imzalı kargo ile istiyordu şimdi ana sayfada gerek yok online yükle yazıyor. gitgide bazı yenilikler geliyor. Kodu kullanırsanız hem bana hem kendinize bedava gün kazandırırsınız. Şimdiden teşekkürler. ( emekliyim ekonomik durum sebebli para vaad edemiyorum zaten kurallarda uygunsuz davranış açıklamasında ticaret para ile davetiye alan satanların abonilikleri fesh ediliyor yazıyor. Benden sadece karşıklı gün vaadeninde bulunuyorum şartlarım gereği)

www.comnet.com.tr/yeni-basvuru?code=CMT986HZR

Referans CMT986HZR kodum ile sizde bende KazanKazan/WinWin karşılıklı bonus gün kazanacağız.

Tüm kurallara , şartlara uygun geçerli kodumu CMT986HZR ödeme ekranında girmeyi unutmayınız.

comnet detek hattı sayfasında yararlı bilgiler var:

https://www.comnet.com.tr/destek-merkezi

ComNet ana sayfada güncel fiyat , abonelik , vs vs bilgiler var:

https://www.comnet.com.tr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoGoBaBa -- 1 Ocak 2024; 14:13:40 >

• COMNET Arkadaş Davet Kodu ile üye olana Hem 1 ay internet Hediye, Hem de 90 tl iade

COMNET 30 GÜN ÜCRETSİZ İNTERNET DAVET KODU CMT857YGY

• Comnet davetiye kodu : CMT742GST

Kodu kullan arkadaş adını soyadını bana özelden yazarsa sevinirim. Comnet arıyor nereden tanıyorsun adı soyadı ne diye soruyor. İkimizde 45 gün internet kazanacağız

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 30 GÜN ÜCRETSİZ İNTERNET KAZANABİLİRSİNİZ COMNET DAVET KODUM CMT297GPK ABONE OLURKEN KULLANIRSANIZ HİZMETİNİZ AKTİF OLUNCA +30 GÜN HESABINIZA EKLENECEKTİR TEŞEKKÜRLER

COMNET Arkadaş Davet Kodu ile üye olana Hem 1 ay internet Hediye, Hem de 90 tl iade
  • GÜNCEL COMNET DAVET KODUYLA 30 GÜN ÜCRETSIZ İNTERNET KAZANABİLİRSİNİZ CMT297GPK

• omnet üye olana 90 TL iade. Comnet hakkında bilgi ve sorularınız için Özel mesaj atınız.

• Comnet üye olana 90 TL iade ve ayrıca 1 ay hediye oluyor. Comnet hakkında bilgi ve sorularınız için Özel mesaj atınız.

• Comnet üye olana 90 TL iade ve ayrıca 1 ay hediye oluyor. Comnet hakkında bilgi ve sorularınız için Özel mesaj atınız.

• COMNET 30 GÜN ÜCRETSİZ DAVET KODU KAZANABİLİRSİNİZ CMT297GPK

• COMNET 30 GÜN ÜCRETSİZ İNTERNET KAZANABİLİRSİNİZ DAVET KODUM CMT297GPK

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.