Şimdi Ara

COMNET - 100 MBPS 179 TL - 35 MBPS 159 TL - 15 ŞUBAT ZAM GELİYOR SON FİYATLAR [ ANA KONU ] (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.358
Cevap
202
Favori
457.262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    COMNET - 100 MBPS 179 TL - 35 MBPS 159 TL - 15 ŞUBAT ZAM GELİYOR SON FİYATLAR [ ANA KONU ]

UPLOAD 2 katına yakın resmen bundan haberin var mı ? Downloadı hiç bahsetmiyorum :)

Peki fiyatı ne Comnetin Sınırsız 100 Mbps ? 99 tl

Download üzerinden övündüğün kablonetin ücreti ne Akıllı sınırsızı 110 tl oda akşamları işten gelince artık 25 mbps ile süper hızlı internetim var die konuşuyorsunuzdur. Güncel hız testleriyle gelin buraya!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ciddi0 -- 14 Şubat 2021; 21:30:56 >
  • Michael Giacchino kullanıcısına yanıt
    COMNET - 100 MBPS 179 TL - 35 MBPS 159 TL - 15 ŞUBAT ZAM GELİYOR SON FİYATLAR [ ANA KONU ]

Buyrun. Ben ilk çıktığı günden beri Comnet kullanıyorum. Gerek ping açısından gerek Download ve Upload açısından oldukça memnunum. Yukarıda 115 Mbps'lik testi hemen şimdi yaptım ancak evde yoğun bir internet kullanımı var onu belirteyim. Aşağıdaki test ise boştaki hali. Saatler birbirini tutuyor dikkatlice inceleyebilirsiniz. Bolu konumundan İstanbul Radore sunucusuna test yapılıyor. Asus RT-AX82U router cihazından yapılan testler ektedir. Bence daha iyi. Değil mi 😃?

Bugüne kadar da hiçbir problem yaşamadım. Destek hattında da problem yaşamadım bana karşı ilgililerdi. Telefonda Başvuru esnasında da oldukça yardımcı oldular. Ben şahsen öneririm. Düzgün ve nazik konuşmak her zaman en güzelidir. Sizlerin de çalışanlara ve emek gösterenlere saygınız olsun. Birisi beğenmedi diye hepiniz beğenmeyeceksiniz diye bir kural yok. Siz kötü diye duyarsınız geçiş yaparsınız. Halbuki öyle olmadığını anlayabilirsiniz. Denemeden kullanmadan kötüleyenleredir sözüm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Michael Giacchino kullanıcısına yanıt

superonline tavsiye ederim çevremde superonline dan sıkıntı yaşayan birisini görmedim. tabi altyapıda superonline olması lazım.

• erengore E kullanıcısına yanıt

Sizin şu Asus RT-AX82U ilgili bi kesinti sorunu vardı ne oldu düzeldi heralde ? Konunuza bakmıştım hiç dönüş yapmadınız çözüldü veya çözülmedi diye ?

• Hocam bu sorun daha önce bazı Asus cihazlarında daha olmuş. Yeni Firmware geldi. Baya azaldı ciddi derecede azaldı hatta neredeyse artık yok ama geçen gün 1 defa daha başıma geldi. Sebebi belli değil maalesef.

Bu forumda pek aktif olmama rağmen ilk açtığım konunun birilerinin dikkatini çekmesi güzel :)

• erengore E kullanıcısına yanıt

Güncel sorunları takip ediyorum genelde modemin adını söyleyince hatırladım hayırlısı olsun yazılımsal birşey o halde

• Değerli Arkadaşlar,

Kadıköy ilçesinde TT fiber alt yapılı Comnet kullanan varsa hızlar nasıl ?

• mrtgfb M kullanıcısına yanıt

ben kullanıyorum cam kablo fiber hattım var daireye kadar geliyor. ping im 3 download 120-130 arası upload 9-12 arası normal kullanımlarda bir sorun yok oyunlarda ping yükselip alçalıyor. firma servis olarak ttnet i kullanıyor onlarda gelmiyorlar.konu ile ilgili önceki yorumları okuyabilirsin.

• Merhaba ramazan bey,

Konulşun tabi herkes konuşsun. Ama sizler gibi konuşanı veya konuşmayını banlamıyoruz.

Gelelim asıl konumuza.

İlk önce şunun cevabını merak ediyorum. Siz comnet firmasını temsil mi ediyorsunuz ? Yoksa sadece oradan hizmet alan bir vatandaş mısınız ?

Daha sonra kes-kopyala yaptığımızı iddia ediyorsun ya, bu bilgileri nereden alıyorsun? Can ciğer arkadaşınız Bulut bey efendinden mi aldınız bu yalan yanlış çarpıltılmış bilgileri? Madem kendileri çok doğrucu ve dürüst bir insan neden @Holisticmax Kemal beyin tüm bilgilerini, panelini sildiniz.

Müşteri hizmetleninin üzerine gitti demişsiniz. Bizler comnete bu bilgileri sormadan çok önce turknet ve millenicom a zaten sorduk ve cevap alamadık. Comnet bir umudumuzdu neden mi ? Dedik ki adamlar datacenter yönetiyor bu terim ve teknolojilerden haberleri vardır en azından net cevap alamasak bile dolaylı bir şekilde cevap alabiliriz diye düşündük. Oooohooooo aldığımız cevap ile kanımız dondu resmen.

Benim millenicom ile ilgili konuşmamı paylaştığım grupta siz yoksunuz. Bu bilgiyi nereden edindiniz ? Sizde kol uzunluğu mu mevcut ? Hadi öğrendin ahh be ramazan yine okuduğunu anlamışsın. Telegramdan özelden konuştuklarımızı hatırla. Hiçbir zaman adil ve kendi ayakları üzerinde duramacak bir insan olduğunu söylediğimi.

Tüm firmalara sorduk cevap alamayınca da bilgisiz dedim evet. Bunda sakladığım bir nokta yok. Eğer müşteri temsilcisi olarak görev yapıyorsanız müşteriden gelecek her soruya cevap verecek donanıma ve bilgiye sahip olmalısınız. Bizim öğrenmek istediğimiz teknolojiler daha dün meydana gelmiş değil, ülkemiz fiber ağlarla da örülü bir yapıya sahip değil. Kendi sunduğunuz hizmetin teknik detaylarını bilmeyen, sana gereken hızı veriyor muyuz çok fazla konuşma istersen diyen, vizyon ve misyon takınan firmalar bu ülkenin ne kadar geri ve geriye gittiğinin şekilleridir. Her ne kadar ülkenin en büyük data centeri olsanız da orayı yönetecek akıl ve donanım bilginiz yoksa kapatın dükkanı ...

Haa ayrıca gerçeği öğrenmek isteyenleri davet etmişsiniz. Bende davet ediyorum. Her konuda şeffaf olacağıma söz veriyorum.

Bu telegram grubu Sayın ramazan beyin dayanamayıp banladığı comnet kullanan, iptal ettiren veya kullanmayı düşünen ama bu durumlardan dolayı artık güveni kalmayanların toplandığı gruptur.

https://t.me/COMNETTR

https://t.me/KeeneticTUR

@RemziBurak etiketi ile de bana ulaşabilirsiniz.

Kemal bey'in comnet bağlatayım mı diye düşünmeye bile başlamasından önce buraya açtığım konunun linki aşağıdadır.

https://forum.donanimhaber.com/millenicom-hangi-dsl-baglanti-ozelliklerini-destekliyor--147183809

Okuyan herkese teşekkür ederim. Saygılar

• RmzBurak kullanıcısına yanıt

Ekleme olarak,

Aslında Keenetic gruplarımız ile birlikte COMNET kullananları da toplayalım diye açtığımız kanaldır https://t.me/COMNETTR

Evvel zaman içinde Ramazan ile konuşmamızda, varolan grubu farketmediğimi ve o gruptan devam edilmesi için bu grubun yedekte durmasını karar verip, 10'a yakın üyeyi kendi grubuna aktarmışımdır.

Aşağıdaki konuşmamıza göre kime itibar edilir/edilmez kararı kendinize bırakıyorum.

Kim bu konu altında Comnet için objektif yaklaşır, kim taraflı önceki mesajlara istinaden karar verebileceğinizi umuyorum. Espirilerimi de senaryosu berbat bir hale çevirebildiği için tebrik ederim.

Olmayan bağlantım https://forum.donanimhaber.com/comnet-100-mbps-99-tl-35-mbps-69-tl-ana-konu--146842793-24

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KYTECHNGAMING -- 15 Şubat 2021; 13:11:28 >

• Konunun kişisel boyuttan çıkmayacağı taraftar kişiler tarafından aşikar. Bu neden ile bundan sonra burada yazacaklarım sadece firma ile alakalı olacaktır.

Ortada yapılan yanlışı kabul etmek yada etmemek tamamen her zaman söylediğim gibi kendi takdirleridir.

Telegram grubu gibi ikinci bir konuya ihtiyaç yoktur. Artısı/eksisi burada olacaktır COMNET'in.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KYTECHNGAMING -- 15 Şubat 2021; 13:14:9 >
  • Ramazan arkadaş, iki guruba da üye olanları atmak ve gurubu gizli yapmak suretiyle ; kendi gurubunun sonunu hazırlamış. Hayırlı olsun.

• Ne Comnet miş be :)

• Kullanan arkadaşlar akşamları yurtdışı hızlarınız ne alemde acaba? Var mı şikayetiniz?

• Fr.BJK kullanıcısına yanıt

Youtubeye ramazan selçik yaz hocam vdsl kullanırken netspeed ile sokağa çıkma yasağında test yaptım yoğun saatlerde yaptım özellikle karar verebilirsin.

Alt yapına güveniyorsan geçebilirsin vdsl iç tesisat önemli fiberde zaten problem yok eğer daha iyi fikir sahibi olmak istersen facebook ve telegramda üyesi 600 ve 90 kişilik gruba girebilir sorunu sorabilirsin

Diğer foruma gittiler. Techno ile başlayan Pat diye biten forumda yazıyorlar artık.

Merhabalar hocam 2 aylık comnet tecrübemi anlatayım

İstanbul VDSL (turktelekomdan geçiş yaptım)

Yurtiçi ping degerlerim aynı kaldı

Yurtdışı ping degerlerimde olumlu düşüş oldu geçtiğim günden beri

Bunların dışında fiyat açısından memnunum türktelekomun fahiş fiyatlarına gore çok iyi.

Ping değerleri hakkinda konu açmıştım ana konuda linkini bulabilirsiniz

Topluluk gruplarımıza katılmanızı öneririm.

Comnet kullanıcılarının sohbet ve yardımlaşma:

https://t.me/comnetturkiye

tavsiye etmiyorum.

• Comnet kullanıcılarının sohbet ve yardımlaşması deniyor. Comnet kullanmayanları çağırıyorlar. Enteresan oluyor. 😉

Objektif olalım objektif.

@Fr.BJK yukarıda bir grup daha var. COMNETTR telegram.

1 haftadır kullanıyorum, şuana kadar bir problem yaşamamıştım ping ve hız konusunda. (csgo'da bir kaç jitter hariç) Ancak şuan twitch iptal. 10-100 kbps ile yayın izletiyor 😀

Bu konuda bir tarafta firmadan nefret edenler (haklı, haksız bilemem) bir tarafta firma çalışanı gibi davranan arkadaşlar var (karşılıksız yapıyorlarsa çok garip). O yüzden objektif bir yorum bulamayabilirsiniz.

Ben düşük ping vaadi için abone oldum, 5-10 ping farketti Valve yurtdışı serverlarında. Ama dediğim gibi daha önce yaşamadığım bir şey oldu 2-3 kere oyunda ping yükselmeden, loss ve var artmadan karakterim ileri geri ışınlandı. Saniyelik bir mevzuydu anlam veremedim.

• 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.