Şimdi Ara

COMNET - 100 MBPS 179 TL - 35 MBPS 159 TL - 15 ŞUBAT ZAM GELİYOR SON FİYATLAR [ ANA KONU ] (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.358
Cevap
202
Favori
457.199
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gıbırnet den comnete geçiş için az önce online başvuru yaptım, geçiş için evrakları da online olarak gönderdim, ödemeyi de yaptım bakalım ne zaman aktif olacak.
  • 4-5 gün beklerdim normalde internet geçişi için 4 saatte millenicomdan comnete geçtim şimdilik bir sorun yok

• Başvuru-Ödeme-Evrak Gönderimi ertesi aktif olan Comnet. (Sadece sabah ankastre kablo bırakılmasından sonra 12 gibi kendilerini aradım. Hızlıca bir yetkili ile görüşüp acaba kablo bırakıldığı bilgisi hemen mi geliyor yoksa gün sonu mu diye sordum. Kontrol edip 1 saat içinde aktif edildi şeklinde arandım.)

Antalya Muratpaşa

COMNET - 100 MBPS 179 TL - 35 MBPS 159 TL - 15 ŞUBAT ZAM GELİYOR SON FİYATLAR [ ANA KONU ]
  • Arkadaşlar TTNet adsl kullanıyorum hattım vdslyi destekliyor comnet vdslye geçiş yapıcam adslden vdslye geçiş yaparken yeni hat kurup ekstra ücret alıyormuş comnet gerçekten böyle bişey varmı ??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • turknetten geçiş yapmak istiyorum kullanmak istediğin süre diyor ödeme peşin almaya çalışıyor ? :D 99 TL değil mi birde ne 109'u bu nasıl sistem

COMNET - 100 MBPS 179 TL - 35 MBPS 159 TL - 15 ŞUBAT ZAM GELİYOR SON FİYATLAR [ ANA KONU ]
  • brnk kullanıcısına yanıt

ön ödemeli olarak çalışıyor sistem +10 tl fiber modem kiralama ücreti

internet kullanmaya başlamadan önce 1 aylık süre başlamıyor.

mesela ben 1 hafta önceden ön başvuru yaptım internetim geçiş yapılmadan süre başlamadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ciddi0 -- 24 Ocak 2021; 21:12:16 >
  • ciddi0 kullanıcısına yanıt
    İlerde nasıl oluyor hocam fatura vs başladığı tarihe kadar tekrar mı almam lazım

Hizmet süreniz 3 gün kala telefonunuza sms geliyor sorun yaşamamak için ödeme yapın gibi

tekrar 1 aylık alıyorsunuz veya 3 6 12 işte

türk telekom fiber altyapısından modem kiralama ücreti var 10 tl sadece türknet fiber altyapıda almıyor bu ücreti

• ADSL'den VDSL'e geçiş olmuyor bu firmada bilginiz olsun malesef boşa zaman harcadım bugün 😕
    Edit : başka firmada adsl hizmeti alıyorsanız o firmada vdsl portuna geçmeniz istenmekte, eğer siz yapın derseniz kurulum ücreti talep ediyorlar malesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ozcxd -- 25 Ocak 2021; 0:58:27 >
  • OnLyMoKoKo kullanıcısına yanıt

Olmadi mi daha yada olduysa nekadar sürede oldu hocam

• AL3lMA kullanıcısına yanıt
    Hâlâ beklemedeyim arayan soran yok, forumda 3-4 saatte geçişi tamamlananlar var benim 4 gün oldu arayan yok

Bende bugün yada yarın başvuru yapacam bakalım sonuca

• Arkadaşlar imza sirküsu kısmına gerek yok değilmi

• AL3lMA kullanıcısına yanıt
    Vergi levhası ve imza sirküleri kurumsal abonelik için gerekli.

Bireysel abonelik için

Sözleşme
    Kimlik fotokopisi
    Başka firmadan geçiş yapılacaksa geçiş belgesi göndermeniz yeterli.
  • Superonline FTTH altyapısı üzerinden Comnet 100 mbps paketi alabiliyor muyuz?

Gönderdim bakalım bende bekliyorum

• Ben de gönderdim dün imza atmamışım sayfalara(her sayfanın altında varmış imza yeri alta bakmamıştım :D) aradılar sabah imza atıp tekrar yükledim bakalım. ppoe kullanıcı adı falan geldi hizmet durumu bekleyen yazıyor beklemedeyim geçiş için

Hangi firmadan geçiş yapıyorsunuz.

Ben Perşembe başvuru yaptım hala geçiş tamamlanmadı.
    Dün mesaj attım site üzerinden gıbırnetin onayını bekliyorlarmış.
    Gıbırnete ulaştım onay verilmesini istedim tamam dediler ama hala gelişme yok, son güne kadar bekletecekler anlaşılan.

Gıbırnetten memnundum aslında tepki olarak geçiş yapıyorum ddos saldırısına maruz kaldılar. Önlem almaları gerekiyordu.
  • @OnLyMoKoKo turknetten geçeceğim, oda saçmaymış onay beklemeleri bilerek bekletirler. Turk net kopma yaşıyorum diye geçiyorum ben de müşteri hizmetleri de kanser zaten

• 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.