Şimdi Ara

Community (6. Sezon Bitti. Belki film belki yeni sezon?)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.060
Cevap
7
Favori
38.196
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Community (6. Sezon Bitti. Belki film belki yeni sezon?)

Community (6. Sezon Bitti. Belki film belki yeni sezon?)

Malumunuz LOST bitti, 24 bitti. Chuck bitti. HIMYM bitti. TBBT bitti. V bitti. Fringe bitti. FF bitecek.
    Meydanda dizi kalmadı :)

Uzun süredir başlamak istediğim komedi dizisi Community'de ilk sezonunu tamamlamış bulunuyor. İlk sezon 25 bölümden oluşuyor. DP'de 15. bölüme kadar türkçe altyazı mevcut.

Ben ilk bölümü izlemiştim. Kısacası hukuk diplomasında doğan bir prüzden dolayı meslekten geçici olarak men edilen bir avukat bu hakkını yeniden kazanmak için devlet yüksekokula geri dönüp dersleri almak zorunda kalıyor. Hayat tecrübesi yüksek bu abimiz bir kızı tavlayacağım diye ispanyolca bildiğini sallıyor kızda bunu ciddiye alıp bir öğrenci grubu kuruyor. Bu öğrenci gurubundada değişik yaşlarda, iletişim bozukluğu olan her biri abzürt ilginç tipler var. Dizide bu grubun okulda derslere birbirlerine ve hayata karşı davranışlarını ve sorunlarını mizahi bir dille ele alıyor.

Eğlenceli bir dizi. Bu sezonu ABD'de oldukça beğenildi. Şans verip izleyin derim

http://www.nbc.com/community/
    http://www.imdb.com/title/tt1439629/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DXM06 -- 9 Haziran 2015; 15:51:47 >

• sanki TBBT kokusu aldım

izleyici yorumlarına göre ben de başlayabilirim belki ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mtylmz07

sanki TBBT kokusu aldım

izleyici yorumlarına göre ben de başlayabilirim belki ...

TBBT kadar olmasada eğlenceli bir diziye benziyor
    bu hafta yoğunum haftasonu 3-5 bölüm izlerim inşallah
  • ilk bölümü indiriyim bi deneme sürüşüne çıkalım bakalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: a|i

ilk bölümü indiriyim bi deneme sürüşüne çıkalım bakalım

Weeds le birlikte bununda ilk bölümünü indiriyorum. Bakalım nasıl dizilermiş
  • Listeme aldım. Yazın izlerim. Umarım o zamana kadar tüm bölümler çevrilir.
  • oyuncuları gözüm tuttu izleyeceğim bakalım
  • ilk bölüm için yorumum:
    kadro gayet iyi insan hemen ısınıyo ama ilk bölüm için sadece belirli yerlerde güldürdü öyle kahkahaya boğmadı yani
    ve bir şey daha oyuncular bi rapci kadar hızlı konuşuyolar neden böyle yoksa banamı öyle geldi
    komedi dizilerinin vazgeçilmezi bir adet yabancı arap çocuk (amed ) bulundurmakta ama çocuğu sevdim gayet sosyal biri kendi çapında
    7/10 vereyim ilk bölüm için bölümler 25dk kadar az bi zaman olduğu için fazlada bişey söyleyemiyorum
  • Chevy Chase
  • 2. bölüm baya eğlenceli. farklı geyik şeyler var şimdi burdan yazmakla olmuyor.

tek zorluk bazen altyazı hızlı geçiyor cümleyi tam okuyamadan
  •  Community (6. Sezon Bitti. Belki film belki yeni sezon?)

en sağdaki adam ispanyolca öğretmeni olarak 2. bölümde diziye giriyor tam bir piskopat
  • 3 ve 4'üde izledim kesinlikle nasıl başlayıp bittiğini anlamıyorum artık. Çok eğlendirici bir dizi.
    Şu abed ile zenci her bölümün sonunda acayip komik şeyler yapıyorlar sırf onun için bile izlenir
  • Bende yakın bir zamanda başlamayı düşünüyorum bu diziyi, yorumlar baya olumlu.
  • Chuck'ın Ted Roark'ı da buradaymış. Bir ara izlerim, teşekkürler.
  • the office, it's always sunny in philadelphia, scrubs felan izleyin.. veya ne bileyim açın friends'i tekrar izleyin derim...
  • Eğlenceli birşeye benziyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wildlove

the office, it's always sunny in philadelphia, scrubs felan izleyin.. veya ne bileyim açın friends'i tekrar izleyin derim...

ne alaka??

------------

şu çinli ispanyolca hocası bomba ya piskopat herif 5-6'yıda izledim izledikçe izleyesim geliyor kesinlikle çok eğendirici

• 7.bölüm abed'in batman taklidi süper ya

• tavsiyeni dikkate aldım,yarın sabah kahvaltıda başlarım,ve buraya düşüncelerimi de yazarım.

--------------------------

izledim dizinin ilk bölümünü açıkcası pek beğendiğimi söyleyemeyeceğim.kim bilir tanışma bölümü olduğu için böyledir,ancak bu hali ile the big bang theory olması çok zor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jvcjvc -- 3 Haziran 2010; 9:28:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gamlı Baykuş

tavsiyene dikkate aldım,yarın sabah kahvaltıda başlarım,ve buraya düşüncelerimi de yazarım.

çoğu dizide olduğu gibi ilk 1-2 bölüme pek alışılmıyor ama sonrası geliyor
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.