Şimdi Ara

Commandos Serisi [ANA KONU] (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.499
Cevap
18
Favori
128.240
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sir Francis T. "Duke" Woolridge. 21 Mart 1909'da Sheffield, İngiltere'de doğmuş. 6 fit 2 inç yüksekliğinde ve 180 paund ağırlığında. Şu anki rütbesi: nefer. (eziik)

Asil bir aileden çıkmış, ve sabitkenki vuruşlarıyla ünlüymüş.

1936'da Münih atıcılık olimpiyatlarında altın madalya kazanmış.

1937'de askere yazılmış.

1937'den 39'a kadar Hindistan'da görev yapmış. İşte burada mükemmel bir nişancı olduğu belli olmuş.

1940'da komandolara katıldı.

Narvik'teki alman garnizonunda bir komutanı birliklerinin yerini kontrol ederken, 1 kilometreden fazla bir mesafeden tek atışla vurduğu için askerî madalya kazanmış.

Yoldaşlarının kalıntılarıyla çok mesafeli ilişkileri var.
    Soğuk ve ihtiyatlı bir karakter.
    Büyük gerilimli vaziyetlerde en iyi efekti verebilen uzman bir nişancı (neymiş be)

• quote:

Orjinalden alıntı: -BoZ-

yaz beni yaz.. zeka oyunudur bu oyun.. pc oyunlarını çocuklar için sanan büyüklerime verebileceğim yegane cvp bu oyundur

ekliyorum hoşgeldin

kimse favori komandosunu yazmıyor ama

gizmo_x spy'ın uydurmasyon bir belgesini yapalım mı? İngilizcesini de yazıp eidos studios'a veririz belki uygun bulurlar

• yapalim ama adi soyadini benim kini yaz.

yok yazma hemen FBI gelir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: gizmo_x

yapalim ama adi soyadini benim kini yaz.

yok yazma hemen FBI gelir.

artiiiiiz

Herifin adını bilmiyorum yalnız. Oyunda nicki "Spooky" diye geçiyor. Uyduracağız birşeyler

• woooow beni de yazzz bi bölümünü 1 ayda anca geçerdim yaa
  • güzel bir bölüm tebrikler bu oyununda bir konusu olmalıydı.
    Commmandos benim oynadığım ilk oyundur, ilk zamanlar oyunu öğrenme bölüm geçmeye çalışırken acayip sinir sitres yapmıştım hallettik,
    bu oyuun bendede ayrı bir yeri var. ilk versiyonunu ve Commandos: Beyond the Call of Duty oynadım en son. ondan sonrasını oynamadım ama
    3 -> 2 den daha iyi diyorsunuz Commandos 3: Destination Berlin i almayı düşünüyorum şuan
    sorağım Commandos 3: Destination Berlinin Strike Force den farkı nedir ve hangisi daha güzel ?
    hangisi daha iyise onu alıp oynayalım

Commandos Serisi
    Commandos: Behind Enemy Lines
    Commandos: Beyond the Call of Duty
    Commandos 2: Man of Courage
    Commandos 3: Destination Berlin
    Commandos: Strike Force

( commandos serisinin hepsidir budur değilmi başka yok. yenisi filan çıkmadı )

• C.Barkley ekliyorum hoşgeldin

jackal_ ekleyim mi seni?

Commandos: Strike Force çok farklı. O bir FPS ve sadece green beret, sniper ve spy mevcut. Sana önerim: commandos 2: Man of Courage. Ama destination berlin'de çok güzel. Man of courage benim tercihimdir ama. Sana önerim: 2sini de oyna

senin çıkardığın listedekinden yenisi çıkmadı. Senin liste tamam

gizmo_x sabırsızlanıyorum ne zaman man of courage multi??

• Commandos: Behind Enemy Lines 'ı Windows XP'de çalıştırabilen varmı ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: SaLVaDo

Commandos: Behind Enemy Lines 'ı Windows XP'de çalıştırabilen varmı ?

ben

windows xp prof.'da çalıştı bende valla..
  • Benide ekler yaw.Klup boş kalmasın
  • quote:

Orjinalden alıntı: S@rKs-PoWeR

Benide ekler yaw.Klup boş kalmasın

• quote:

Orjinalden alıntı: S@rKs-PoWeR

Benide ekler yaw.Klup boş kalmasın

hoşgeldin

niye favori komandonuzu yazmıyorsunuz??
  • beyler gelin komandolarımızı eleştirip yorumlayalım. Şöyle bir konuşalım

behind enemy lines ve beyond the call of duty'den bahsediyorum. En kullanışlı komando: green beret. Spy 2. sırada geliyor. Niye mi? Green beretin radyosu yüzünden. Spy'ında dikkat dağıtması var ama o grup işi. Sonuçta spy'ı en fazla niçin kullanırız? Birisinin dikkatini üzerine çeker ve onu meşgul ederken biz dümenleri çeviririz. Adam tek başına değilde grup için spylık yapıyor yani. Tek takılırken onun dikkatini dağıtmış filan işe yaramaz ki.

Sonra: man of courage da diver çok iyi. Uzaktan bıçak atması çok işime yarıyor. Ayrıca cesetleri taşıyabiliyor ve su altında istediği kadar kalabiliyor. Bunlar önemli özellikler. Thief ise biraz saf dışı bırakılmış. 3. oyundaki gibi bir thief, 2. oyunun en işe yarar komandosu olabilirdi.

Destination Berlin'de(3. oyun) en kullanışlı: thief. Adamın hızlı koşması ve sürünmesi yetiyor zaten!! Duvarlara tırmanıyor, ceset taşıyor, adamı bayıltıp bağlıyor!! Daha ne? 2. oyunda bağlayamıyordu mesela. O yüzden oranın iyisi diver oldu. Ama 3'te thief gerçekten iyi.

Evet, düşüncelerinizi alayım

• commandos 2 de kari ile cok iyi is yapilior du tabi sadece 1 bolumde haha.
  • quote:

Orjinalden alıntı: gizmo_x

commandos 2 de kari ile cok iyi is yapilior du tabi sadece 1 bolumde haha.

yok be abi orda milleti bağlayamıyordu. Bana ya arkadan bıçakla öldüren, yada bıçak atan veya yumruk atıp bağlayabilen lazım
  • arkadaslar sız de derdıme care bulamazsanız bırakacagım bu ısın pesını

arkadaslar bana commandos 1 + call of duty ve commandos 2 lazım ,

defalarca netten ındırdım 1 aydır sureklı ındırıyorum denıyorum ama bır turlu saglık bır dosya bulamadım , buluncada baska sorunlar cıkıyor ,

emınımkı sızde bu oyunların CD lerı vardır bana bu oyunları teymın edebılecek bırı varmı aranız da acaba ???

pm lerınızı beklıyorum sımdıden TESEKKULER ilginiz ıcın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DRAVENBACH -- 29 Şubat 2008; 5:21:59 >
  • link teymin ede bilirim ama cd leri yollayamam.
  • Jansay benide ekle kardeş

Commandos yıllarım geldi aklıma
  • quote:

Orjinalden alıntı: _HURMACI_

Jansay benide ekle kardeş

Commandos yıllarım geldi aklıma

eklemiyorum kardeşim hiçbiriniz favori komandonuzu yazmıyorsunuz

şaka yapıyorum, ekliyorum hoşgeldin

• Favorileri yok galiba oyunu oylesine oynuyolar.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.