Şimdi Ara

Commandos Serisi [ANA KONU] (70. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.499
Cevap
18
Favori
128.223
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Oyun orijinal mi? Değilse başka yerden indirmeyi dene.
  • kontrast olsa diğer bölümlerde yapmamalı diye düşünüyorum. ama oyun orjinal değil başka yerden indirmeyi deneyim. daha farklı yinede bilgisi olanlar sizleri dinliyorum.
  • Benide eklersen mutlu olurum heyt bee ayn komın :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: usnn

Benide eklersen mutlu olurum heyt bee ayn komın :D

Hoş geldin komando.
  • Steamden bu seriyi 4 lira gibi bir fiyata almıştım. Bu kadar seveni olduğu görünce oynamaya karar verdim. Bugün başlıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Rainmaker

Steamden bu seriyi 4 lira gibi bir fiyata almıştım. Bu kadar seveni olduğu görünce oynamaya karar verdim. Bugün başlıyorum.

Hadi bakalım kolay gelsin. Enteresan anılarını burada paylaşırsan seviniriz.
  • Tüm yazıları şöyle bir sıradan okumuş bulunmaktayım. bu sebeple konuyuda hortlatayım :)

eskimeyen ve eskimeyecek oyun. 1998 veya 1999 da bir derginin hediyesi olarak demosuyla başlayan maceram.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZzZz1

Tüm yazıları şöyle bir sıradan okumuş bulunmaktayım. bu sebeple konuyuda hortlatayım :)

eskimeyen ve eskimeyecek oyun. 1998 veya 1999 da bir derginin hediyesi olarak demosuyla başlayan maceram.

Ne anılar canlanıyor insanın kafasında. Eski laptop'ım vardı (o zamanlar masaüstü bilgisayarım yoktu) onda oynardım hergün deli gibi. İlk oyunu bitirmiştim öyle. Hey gidi...

Bu oyunu oynarken zeka gelişimimi de gözlemlemiştim. 13-14 yaşlarında 13. bölümlere zar-zor gelebilirken 16 yaşımdan sonra bir seferinde 18. bölüme kadar, bir seferinde son bölüme kadar, ondan sonra da oyunu bitirmek noktasına geldim. Çocukluktan beri oynanılan bilgisayar oyunları bir başka... Bizim nesilden öncesi anlayamaz bunu; her neslin kendine has değerleri var, ve bana kalırsa bir değer öbüründen üstün değil. Hem bizim nesil tam ara geçiş olduğu için (93 doğumluyum ve ben hem arkadaşlarımla sokakta top, saklanbaç, seksek oynadım hem de evimde oturup Sims 1, Age of II DX-Ball oynadım) her iki değerden de nasibini almış şanslı bir nesil.

• Kim ne derse desin bu oyunun üzerine strateji oyunu tanımam.Bu kadar derin,ayrıntılı,zor ve bir o kadar da eğlenceli başka bir strateji oyunu oynadığımı hatırlamıyorum.Keşke Pyro şu seriyi Strike Force ile rezalet bir duruma getirmeseydi.Bu oyun herşeyin sonu oldu.
  • hepsini indiriyorum bakalım bugün zevkli geçecek çocukluğumun kahramanı bu oyun
  • Her sene tüm seriyi bir tur dönerim. Her seferinde de farklı tat alırım, yeni stratejile geliştiririm. 1999' dan bu yana her sene bir dönem oynadığım 3 oyundan bir tanesidir.

-Commandos
    -Worms Armageddon
    -SimCity 3000

Yaşlandık yaşlandık...
  • Commandos 3: Destination Berlin için %100 Türkçe yama var mı acaba?
  • commandos 3 win10 sorunu nasıl çözülr acaba ? ekran gidip gidip geliyor ekran kartıyla alakalı bi sorun olsa beyond the call of duty yi normalde çalıştırmaması lazım yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar
  • @PetroGeologist, oyunun Steam versiyonunu veya Virtual PC ile dene.
  • Steam üzeriden Commandos: Behind Enemy Lines aldım. Oyun hileleri çalışmıyor. Ne yapmalıyım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: suzgech

Steam üzeriden Commandos: Behind Enemy Lines aldım. Oyun hileleri çalışmıyor. Ne yapmalıyım.

Google'da senin yerine biraz baktım ama bir şey bulamadım. Oyuna girip bizzat denedim: gonzo1982 veya 1982gonzo yazsam da olmadı (eski versiyonlarda 1982gonzo yazmak gerekiyormuş). Malesef yardımcı olamayacağım.
  • quote:

Steam üzeriden Commandos: Behind Enemy Lines aldım. Oyun hileleri çalışmıyor. Ne yapmalıyım.

Hilesiz bitirmeye calisicaksin !

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jansay

quote:

Google'da senin yerine biraz baktım ama bir şey bulamadım. Oyuna girip bizzat denedim: gonzo1982 veya 1982gonzo yazsam da olmadı (eski versiyonlarda 1982gonzo yazmak gerekiyormuş). Malesef yardımcı olamayacağım.

:( Evet Ben de denedim onları olmuyor.
  • arkadaslar steam den oyunun serisini aldım ama daha ilk oyun olan behind enemy linesi windows 8.1 de acamadım.
    bilgisayardan da çok iyi anlamıyorum. cocuklugumun oyununu bir daha oynamak istedim ama olmadı. yardım lutfenn
  • Hey gidi günler :) Benide ekleyebilirsiniz.

Age of 1 ve Commados kardeşimle ilk oyunlarımızdı. Kavga ederdik oynamak için.
    Bir arkadaşın dediği gibi özellikle küçük yaşlarda zeka bile geliştirir bu oyun. Keşke devamı gelse.

Bu oyununları hileli oynayanları da anlamıyorum bu arada zevki kalmıyor ki.

Yes sir! I am afraid this is not possible sir.
  • 
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.