Şimdi Ara

Command & Conquer: Red Alert 3 (2008) / Uprising (2009) [ANA KONU] (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.256
Cevap
2
Favori
149.294
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok mutluyum. çıkmasını bekleyemeyeceğim. Umarım Tiberium Wars gibi olmaz.

RedAlert 2'yi indirebileceğim bir yer biliyor musunuz?
  • pek tesla olmuş
  • çok güzel bir oyundu ra2 de bakalım bu nasıl ra2 ustasıyımdır.
    paylaşım için teşekkürler
  • iyide buna ülke koymazlarsa zevki çıkmazki yaw

ra2de libyanın kamyonları vardı.. ingiliz sniperları vardı kore uçakları vardı hayal meyal hatırlıyorum.. zevkli oluyodu bea

arkadaş beni ra2de yenerdi bende onu age of oynarken yenerdim
  • ben de sabırsızlıkla bekliyorum ama...ilkinc screenshotdaki evler falan çok renkli yaw...biraz daha mat tonlar kullansa süper olcak...
    çok janjanlı olacak gibi görünüyor...inş son hali bu şekilde gelmez...
  • Tıberum warsa benzemez de eskı tadında olursa uzun sureler oynarım
  • resimlere bakılırsa gayet güzel bişey geliyo :D
  • KIROV REPORTING:

Buyrun sizler için PCGamer'ın incelemesini buldum.

Command & Conquer: Red Alert 3 (2008) / Uprising (2009) [ANA KONU]

• off kirovlardaki gercekcilige bak
  • red alert 2 harbi müthiş bi oyundu insallah bu ondan daha iyi olur
  • quote:

Orjinalden alıntı: ucankurbaga

C&C 3 Tiberium Wars fena deildi ama bunuda ayni uniteleri koyup isimleri degistirirlerse en fazla omru 2 ay...Grafik aramiyoruz biz oynanabilirlik, yenilik atmosfer istioruz.

İşte budur aynen kaıtlıyorum uçuk kaçık ortamlar strateji oyunu olmaktan çıkıyor görsel şölene dönüşüyor adı üstünde strateji ama kurmuyosunuz oyunda para kazanıp tank basıyoruz anca ahhh nerde o age of 2 deki stratejiler
  • quote:

Orjinalden alıntı: barerkmen

quote:

C&C 3 Tiberium Wars fena deildi ama bunuda ayni uniteleri koyup isimleri degistirirlerse en fazla omru 2 ay...Grafik aramiyoruz biz oynanabilirlik, yenilik atmosfer istioruz.

İşte budur aynen kaıtlıyorum uçuk kaçık ortamlar strateji oyunu olmaktan çıkıyor görsel şölene dönüşüyor adı üstünde strateji ama kurmuyosunuz oyunda para kazanıp tank basıyoruz anca ahhh nerde o age of 2 deki stratejiler

aynen bende katılıyorum. tiberium wars ı sabırsızlıkla beklemiştim ve oynadığımda gerçekten hayal kırıklığına uğramıştım generals zero hour daki gibi kullanımı kolay değildi. grafiklere bakılırsa ra2 tarzında oynanabilirliği. inşallah güzel bişey olurda oynayabiliriz.

• quote:

Orjinalden alıntı: dr.excellent

quote:

Orjinalden alıntı: barerkmen

quote:

aynen bende katılıyorum. tiberium wars ı sabırsızlıkla beklemiştim ve oynadığımda gerçekten hayal kırıklığına uğramıştım generals zero hour daki gibi kullanımı kolay değildi. grafiklere bakılırsa ra2 tarzında oynanabilirliği. inşallah güzel bişey olurda oynayabiliriz.

ben de aynı şekilde katılıyorum.

• su an en cok merakla bekledihim oyun sc2 bunu simdi ekledim hikayesine bi lafım yok ben zaten hep skirmish yapmıstım(gorevler bittikten sonra ama o zamanlar kucuktum ). ben grafik istiyom grafik olursa oynanabilirlik olur herald. blizzard gibi yaparlarsa cok guzel olur. hem 2d olan sc'yi 3d yapıyorlar hem de hiçbi sekilde oynanabilirlige(yeni uniteler hariç) ellemeyeceklerini soyluyorlar. ins guzel bi oyun olur...
  • Sonunda adam gibi bir strateji oynicaz heralde.....
  • gelsinde gebertek gene şu komunüsttt köpek rusları
  • quote:

Orjinalden alıntı: killercreek

gelsinde gebertek gene şu komunüsttt köpek rusları

oha, bu kadar heyecan yapma

oyun güzel hoş lakin sistemler kaldıracak mı bi de o var
  • sırf bu oyun için sistemimi yeniden düzerim ben acayip sevindim ya
  • sukur kavusturana.
  • Oyun çıktı mı ?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.