Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

com.tr domain adı alımı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
4
Cevap
0
Favori
209
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    www.isim.com.tr alan adını nereden nasıl alırızwww.turkticaret.net ten bbaktım 41ytl ama güvenmiyorum

|
    |

Orjinalden alıntı: aniler_90

www.isim.com.tr alan adını nereden nasıl alırızwww.turkticaret.net ten bbaktım 41ytl ama güvenmiyorum

www.nic.tr den alıyorsun yıllık 25 YTL vergilevhası antetli kagıda oradan indireceğin word dosyasını basıyor ve ticari gazetede yayımlanmıs olan bölümü göndermen gerekiyor.
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not
    quote:

Orjinalden alıntı: My ImmoRTaL

quote:

www.nic.tr den alıyorsun yıllık 25 YTL vergilevhası antetli kagıda oradan indireceğin word dosyasını basıyor ve ticari gazetede yayımlanmıs olan bölümü göndermen gerekiyor.

Ben bişey sormak istiyorum mesela ben bi şirlkette çalışıyorum oranın bilgilerini yazdığın gibi gönderdim parasını da ödedim o şirketin domain ini ben alabilirmiyim ve alsam benden geri alırlarmı birde isim soyisim alınca arkadaşın nufus bilgilerini alsam fotokopi felan ne gerekiyosa onun isminde com.tr domain alabilirmiyim ki bana biraz güvenliksiz geldi bu olay bilgin varmı
    |
    |

• Binbaşı
    1568 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: Habbit

quote:

Orjinalden alıntı: My ImmoRTaL

quote:

Ben bişey sormak istiyorum mesela ben bi şirlkette çalışıyorum oranın bilgilerini yazdığın gibi gönderdim parasını da ödedim o şirketin domain ini ben alabilirmiyim ve alsam benden geri alırlarmı birde isim soyisim alınca arkadaşın nufus bilgilerini alsam fotokopi felan ne gerekiyosa onun isminde com.tr domain alabilirmiyim ki bana biraz güvenliksiz geldi bu olay bilgin varmı

o şekilde kontrol ediliyor.şirketde şikayetci olursa isminde yasal işlem baslatılabiliniyor.
    nüfus cüzdanını fotokopisi ile ismin seklinde veya isminin içinde olan harflerle alabiliyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi My ImmoRTaL -- 18 Mart 2006; 20:58:13 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    479 Mesaj
    bende söylemesi gereken belgelerini iyi öğren, yoksa alamassın,
    |
    |
1
Reklamlar
Mobilya Takımları
son dakika
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,155
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.