Şimdi Ara

Columbia yeni modelleri inanılmaz fiyatlara (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
15.383
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: gocaman52

tamam fiyatlar yüksek olabilir ama 500-600 tl lik ürün 290 tl ise belki sıcak bir fırsat olabilir

https://www.amazon.com.tr/Columbia-Erkek-Ceketi-Fleece-Siyah/dp/B0052AXWUI?ref_=Oct_DLandingS_D_c268946a_68&smid=A3O5TP4R0OZYXZ&ie=UTF8&psc=1&th=1&utm_source=spydrop

aynı ürün başka bir sitede(diğer siteler de yakşalık aynı fiyat)

https://www.gozdespor.com/columbia-fast-trek-ii-full-zip-fleece-erkek-polar-ust-9204

Merhaba, Adidas Nike'a göre beden farkı olur mu hocam m giyiyorum sizce m mi almalıyım ?

• Konuyu paylaşan arkadaşa teşekkür ederim. Aldım bir tane ref linki ile. Güle güle harcasın.

Aynı ürün https://www.barcin.com/columbia-powder-lite-tm-erkek-mont-kiremit-siyah-kiremit/?integration_size=XL&integration_color_hash=Kiremit-Siyah-Kiremit

1880 TL

Ben aldım 880 TL'ye.

Evet bunlar profesyonel outdoor ürünler değil ama sizde boş zamanlarınızda Everest dağına tırmanmıyorsunuz sanıyorum ki. Zaten öyle bir meziyetiniz varsa bu montlara beş kuruş vermeyeceğinizi, gerçek outdoor ekipmanı alacağınızı gayet iyi bilirsiniz.

Kur + kargo + vergiye rağmen iyi fiyat bence.

• hocam 750 tl ye pantolon mont fiyatlarımı inanılmaz fiyat?burası almanya veya herhangi bi avrupa ülkesi değil bizlere çok bu paralar.hee paran varsa alırsın o ayrı konu ve parası olanda bu sıcak fırsatlar konusunda dolanmaz herhalde.

• maviloks kullanıcısına yanıt

dünden önce boynerde mont bakarken abd sitesine girdim 23 dolar yazıyordu, şimdi ispatlamak için tekrar bakamayacağım söylenilene inanmak lazım. under armour aldım. columbia flash forward kaz tüyü montum var çok terletiyor. senelerdir bir sürü ürününe sahibim hepsi iğrenç ötesi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sen kafayı yemişsin başlığı açan arkadaş. Tamam hayır övülür bir marka onu anlayabiliyorum da fiyatlar çok iyi görünüyor ne demek ulan bu ülkedekş asgari ücreti biliyor musun sen?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mfatih1907 kullanıcısına yanıt

biraz büyüktür, m giyiyorsanız s alabilirsiniz

• Çok sıcak fırsat el yakıyor adeta.

• yigit+ Y kullanıcısına yanıt
    ayn knk

• Konuyu açan kişiye sallayan indirim kodu mu kazanıyor?

• Skandal fiyatlar

• Abi demekki ben fakir değil fakfakirmişim

• quote:

Orijinalden alıntı: bjkyener

çok ucuzmuş

POLO QUICK DRY T-SHIRT 289 tl den 199 tl ye düşmüş

bedava 500 koli aldım

YDS TACTICAL PANT

589 tl den 389 tl ye düşmüş

bedava 300 koli de bundan aldım

YDS EXTREME BLACK GTX

1089 tl den 749 tl ye düşmüş

bedava 100 çift aldım

Alıntıları Göster

• Stoklar yenilenmiş ve kampanya tekrar yapmışlar, ilgilenen arkadaşlar için link:

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Fiyatlar çok uygun mont pantolon bakayım dedim
    2500 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alemci83 -- 28 Kasım 2020; 10:56:41 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kolombiya nort feys bunlara 1k+ para verip giyenler nası kafa yaşıyor acaba :D

• Sanki bu ülkede herkes asgari ücretli. Her marka asgari ücretli için mi üretim yapıyor? Bir tele 5 10 bin veren bir oyun oynamak için 8 10 bin pc ye veren de bir gözlüğe 500 veren de bu forumda bu bölümde mevcutken neden bazı ürünler bu kadar asgari ücret edebiyatı yapılıyor ki?

Sanki migros amazon konularında paylaşılan ürünlerin hepsi fakir asgari ücretli ihtayaç duyduğu ürünler mi?

Amazon da 3 kuruş ref kasacaz diye her linki kopyalayanlar ne oluyor? Fakir dostu mu?

Beğenmediğim bütçemin uymadığı ürünlere bakmıyorum. Yada bir ürüne o kadar para vermeyi anlamsız bulduğum markalar ürünler çok.

• DH | equ* kullanıcısına yanıt

Geçen de nort face Colombia nın montuna baktım,montta poşetten yapılma fiyatıda 1500 TL mi neydi.500 Gr polyester 1500 lira iyi fiyat. 

• ikoylmz kullanıcısına yanıt

Hocam Amazon Germany den alınan ürünlere fiyat + kargo haricinde gümrük vergi vs. Ödüyor muyuz?

• SilentNight78 kullanıcısına yanıt
    kargosu gümrüğü vs hesaplanır son fiyat çıkar, öder alırsınız, tr'ye girince ekstra ödeme çıkmaz..
  • Pazartesi verdiğim spariş bugün dhl kargo ile teslim edildi almanyadan 4 günde geldi inanılmaz

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.