Şimdi Ara

Columbia Redmond V2 MID Su Geçirmez Bot

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
6.608
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3 adet sipariş ederseniz kargo ve vergi dahil 192 Euro yani bir çift bot 585 TL'ye denk geliyor. İkinci link Türkiye fiyatıdır. Başlığı sıcak bulmayanlar için ilham verebilir.

https://www.amazon.de/gp/product/B07JWX4VLL/

https://www.columbia.com.tr/urun/redmond-v2-mid-wp-erkek-bot-34740

• Baya ilham aldım tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Trekkinn com 'da da columbia'lar Türkiye'ye göre çok çok uygun. Sıcak fırsat arayanlar göz atabilir.

• Anlıyorum bu şartlarda nasıl uygun elde edebilirizi kovalıyoruz. Bu zamanda ya alacaksın ya da bakacaksın.

Şöyle 4 yıl önceye bi kurumuş boğazım bırakayım Columbia Redmond V2 MID Su Geçirmez Bot 

2017 de boynerden verdiğim bir sipariş kelebek indirimleriyle birleştiriyoduk.

Ki birleştirmesek bile alınabilir bir dönemmiş yani çeksiz indirimsiz bile uygunmuş.

yemin ederim 2017 ekonomisine döviz kuruna ekonomisine dönelim deseler razıyım tereddüt etmem zenginmişiz şartlarımız çok daha iyiymiş. Alım gücümüz çok fazlaymış millet sofrasında hissetmeye başladı hatta şu poşet 0,25 kr olayı bile koydu.

206,94 tl ye aldığım bot linkteki bot indirimsiz fiyatı 539,90 tl

https://www.hepsiburada.com/columbia-bm1766-firecamp-boot-erkek-spor-ayakkabisi-pm-HB00000EMAPP

61 tl ye 69 tl ye columbiadan polar mı? dedim kendi kendime şimdi kotondan lcw defactodan kazak alamıyosun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snl_ -- 18 Kasım 2020; 2:11:50 >

• Columbia genel olarak tam manasıyla çöp ürünler üreten bir firmadır. Yüksek etiketinden ötürü insanlar kaliteli olduğunu düşünür. O paralara salomon tnf varken yüzüne bakılacak marka değildir.

• snl_ S kullanıcısına yanıt
    razıyım derken?Şuan 14 yıl geriye döndük zaten 2006 yılındayız

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: travers

Columbia genel olarak tam manasıyla çöp ürünler üreten bir firmadır. Yüksek etiketinden ötürü insanlar kaliteli olduğunu düşünür. O paralara salomon tnf varken yüzüne bakılacak marka değildir.

Katılmıyorum

• Araştırma görevlisi değilseniz giymeyin bu tarz ayakkabı

• Ussuz kullanıcısına yanıt
    harbi üniversitedeki çoğu araştırma görevlisi bu markaları giyiyor 😀

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zeze1 -- 18 Kasım 2020; 9:19:30 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • travers kullanıcısına yanıt

tüm ürünleri demek doğru olmaz montları falan baya sağlam oluyorda ayakkabı ve tişörtte rezalet gerçekten, ikiside aylar içinde dağıldı hele yürüyüş tişörtleri bikaç giymede koltuk altından aşındı iade etmek zorunda kaldım

bu tarz ayakkabi bakanlar spx teki salomonlara baksın 500-600 civarına çok guzel trekking ayakkabilari çıkıyor zaman zaman

mesaji yazarken bir bakayim dedim efsane fiyata 44 numara jack wolfskin var, kacirmayin

https://www.spx.com.tr/urun/jack-wolfskin-vojo-hike-2-texapore-mid-erkek-bot-4032371-6350.html

• travers kullanıcısına yanıt
    Bu mesaji ciddiyetle yazdiginizi dusunmuyorum. Columbianin ayakkabilari inanilmaz sağlam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kalıp olarak nasıldır, bir beden büyük almaya gerek var mı?

• quote:

Columbia genel olarak tam manasıyla çöp ürünler üreten bir firmadır. Yüksek etiketinden ötürü insanlar kaliteli olduğunu düşünür. O paralara salomon tnf varken yüzüne bakılacak marka değildir.

katılmıyorum.. seni ikna etmekle uğraşacak kadar ağır işsiz de değilim Columbia Redmond V2 MID Su Geçirmez Bot 

• serdaragorn S kullanıcısına yanıt

Üstad elimden tam 7 tane mont geçti. Eşime ve krndime aldığım. İnan cmp gibi spyder gbi markalardan sonra çok vasat geliyor columbia. Özellikle cmp f/p efsane.

• Adamlar 1 saat 2 saat çalışıp alıyor, bizim vatandaş iki hafta çalışıp alabiliyor.

Ne diyelim, eşek olana semer vurulur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kıstası lcw olanlar için çok kraldır columbia. Fakat söz konusu outdoor ise çok ekmek yemesi gerekir. Para sizin keyif sizin. Gönlünüzce harcayın. Ama hayatında salomon, asolo, millet, mammut, vaude, icebug, spyder, cmp vs giymemiş adam columbia övmesin. Amazon almnyada özellikle cmp montlarına bakın.

• quote:

Üstad elimden tam 7 tane mont geçti. Eşime ve krndime aldığım. İnan cmp gibi spyder gbi markalardan sonra çok vasat geliyor columbia. Özellikle cmp f/p efsane.

Cmp'nin hangi modeli?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.