Şimdi Ara

Columbia,North Face mont tavsiyesi kis icin!! (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
149
Cevap
14
Favori
34.160
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 54 pound tan 27 pound a düşmüş karrimor mont beyler saldırın.Benim olşturduğum sepet 96 pound tuttu 15 pound kargo.TL olarak ortalama 500 lira tuttu benim sepet.Sonra almaktan vazgeçtim :D ihtiyacım çok yok idare ederim elimdekilerle
  • mandmdirect uzun süre önce görmüştüm ama maalesef tr göndermiyor
  • Arkadaslar The North Face mont bakiyorum, hangi sitelerden alisveris onerirsiniz Amazon haricinde ( orayi zaten kullaniyorum ). Ne kadar hesapli olursa o kadar isime gelir zira North Face montlarin fiyatlari ucuk kaliyor biraz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SellYourSoul

Arkadaslar The North Face mont bakiyorum, hangi sitelerden alisveris onerirsiniz Amazon haricinde ( orayi zaten kullaniyorum ). Ne kadar hesapli olursa o kadar isime gelir zira North Face montlarin fiyatlari ucuk kaliyor biraz.

• Takip

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: umix353

quote:

Arkadaslar The North Face mont bakiyorum, hangi sitelerden alisveris onerirsiniz Amazon haricinde ( orayi zaten kullaniyorum ). Ne kadar hesapli olursa o kadar isime gelir zira North Face montlarin fiyatlari ucuk kaliyor biraz.

Anlamadim hocam.
  • Ben sportsdirect'den 3in1 mavi mont, bir polar bir de yağmur geçirmez ceket aldım. Hepsi 290 TL tuttu kargo dahil. Niyetim 150-200 TL arasında ama kargoya değsin diye iki ürün daha ekledim. Burada maalesef bulamadım beraber alacağımız bir ekip. Bedenler uyarsa giyerim. Uymazsa da satarım. Hatta kâr bile ederim. 😂
    Gelince yorum da yaparım arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FreeShah -- 28 Ekim 2017; 9:46:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende geçenlerde bu markalardan almayı düşünüyordum orjinal olarak ama Decathlonda çok beğendiğim montlar oldu kayak montu gibi fiyatlarıda bu markalara göre oldukça makul, replika mont en fazla ne kadr kaliteli olabilir ki yanına bekleme süreside eklenince, bir de denemeden alıp bi sürü riski olunca hiç gerek yok diyorum ama yine de siz bilirsiniz abiler

• Bu aralar dışarda bütün kekoların üstünde jack wolfskin görüyorum hepside aynı model. Markadan soğuttular beni.

• quote:

Orijinalden alıntı: FreeShah

Ben sportsdirect'den 3in1 mavi mont, bir polar bir de yağmur geçirmez ceket aldım. Hepsi 290 TL tuttu kargo dahil. Niyetim 150-200 TL arasında ama kargoya değsin diye iki ürün daha ekledim. Burada maalesef bulamadım beraber alacağımız bir ekip. Bedenler uyarsa giyerim. Uymazsa da satarım. Hatta kâr bile ederim. 😂

karrimor mont bende almayı düşünüyorum, kargo ücretsiz mi oluyor? veya bir limit varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Perturbator

Bu aralar dışarda bütün kekoların üstünde jack wolfskin görüyorum hepside aynı model. Markadan soğuttular beni.

Aynen öyle özellikle markası sarı renkliler, 130 tl ye satılıyor herkesin üstünde

• Kargo 12 sterlin 60 lira yani bide gümrükte vergi alıyorlar . Ama burdakilerden gene ucuza gelio

• quote:

Orijinalden alıntı: hasanulasli

Kargo 12 sterlin 60 lira yani bide gümrükte vergi alıyorlar . Ama burdakilerden gene ucuza gelio

350-400 Tl yapıyor sanırım toplamda. Kargo ücretsiz durumu oluyor mu sportdirect sitesinde
  • Karrimor 3in1 montu Atlas kamp sitesinden geçen sene 250 TL'ye almıştım kampanya yapmışlardı.
    gerçekten çok güzel su geçirmiyor. gayette sıcak tutuyor. almayı düşünüyorsanız tavsiye ederim.
  • quote:

İçi kaz tüyü, dışı gore tex olarak takip ettiğim mont var. TR fiyatı ortalama 1600 tl civarında, yurtdışında 350$. Vergisiyle beraber 1550 ye denk geliyor. Çek indirim vs denk getirip 250-300 tl daha ucuza almaya çalışacağım. Kurdan dolayı tr-yurtdışı farkıda kalmadı pek bazı ürünlerde.
  • quote:

quote:

Ben sportsdirect'den 3in1 mavi mont, bir polar bir de yağmur geçirmez ceket aldım. Hepsi 290 TL tuttu kargo dahil. Niyetim 150-200 TL arasında ama kargoya değsin diye iki ürün daha ekledim. Burada maalesef bulamadım beraber alacağımız bir ekip. Bedenler uyarsa giyerim. Uymazsa da satarım. Hatta kâr bile ederim. 😂

karrimor mont bende almayı düşünüyorum, kargo ücretsiz mi oluyor? veya bir limit varmı?

Kargo 12 sterlin. Standart sanırım. DHL ile geliyor galiba. Ben de bekliyorum bakalım. Vergi konusunda da bir fikrim yok. Kesin bir de vergi alacaklar. 30 Euro üstü aldım diye..

• quote:

quote:

quote:

Kargo 12 sterlin. Standart sanırım. DHL ile geliyor galiba. Ben de bekliyorum bakalım. Vergi konusunda da bir fikrim yok. Kesin bir de vergi alacaklar. 30 Euro üstü aldım diye..

Kargo ücretsiz kampanyası falan oluyor mu sitede? Bilginiz var mı

• quote:

quote:

quote:

quote:

Kargo ücretsiz kampanyası falan oluyor mu sitede? Bilginiz var mı

Black Friday ve yılbaşı arasında mutlaka oluyor takip edin.

• Bu konuya sonradan yazan kişiler yine mont eleştirileriyle konuyu saptırmaya başlamış her zamanki gibi. Arkadaşlar mümkün olduğu kadar birebir replika ve en ucuz şekilde the north face, under armour, columbia, mammot ve arcteryx gibi markaları satın alıp getirtebileceğimiz veya önceden alış-veriş yaptığımız siteleri birbirimizle paylaşalım. Şimdi ben bir iki şey ekleyeceğim.
    1_ Jaingstrade güvenilmez ve çok geç dönüşler yapan bir satıcı, pek tavsiye etmem.
    2_ stonezheng.v.yupoo sitesinde yeni bulduğum bir satıcı. Whatsapp:+8613799650947 numarası mevcut. Özellikle başta adidas, nike ve özellikle de Under Armour 1400-1500 tle ye satılan spor ayakkabılarını buradan 65 USD ye getirtebiliyorsunuz ben bir tane aliexpres üzerinden UA aldım. Ayrıca QİQİFASHİONs üzerinden sectiğiniz thne north face mont veya columbia montunun screenshot'ını yukarıdaki watsap numarasına mesaj attığınızda satıcı dönüş yapıyor, ilgili müşteriyle. Yalnız şu ana kadar the north face veya columbia dan hangi montu almak istediysem bana hep stok dışı olduğunu söyledi

Güvenilir satıcıların paylaşımlarını sizlerden de bekliyoruz, takiteyiz, sağlıcakla kalın..

• Bu arada en çok merak ettiğim ioffer sitesinden alışveriş yapanınız var mı? Ürünlerin ülkemize getirilmesinde yani kargolanmada bir sıkıntı oluyor mu?Ve ortalama kaç günde geliyor?
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.