Şimdi Ara

COLUMBİA MONT 299,90 TL. METRO MARKET (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
219
Cevap
7
Favori
66.510
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ne tarz bir şey önerirsiniz peki hocam örnek verebilir misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cmea06

Ne tarz bir şey önerirsiniz peki hocam örnek verebilir misiniz?

polar üstü su geçirmeyen yağmurluk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yenerbalcı -- 24 Aralık 2016; 7:36:4 >
  • renk seçenegi var mı acaba mont da ?
  • Alan varmı fiyat iyiymiş
  • Colombia polar montu bile 200 lira

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Colombia mağazasına gittim turuncu mont 629tl idi 275e akiniyir metro dan bence makul fiyat

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok indirim yok. İnternet mağaza fiyatlarına göre 50 tl daha ucuza geliyor. 6-7 model var aradım öğrendim model numaralarını internette araştırdım çok da aman aman indirim göremedim.
    Ben de kaliteli uzun ömürlü mont bakıyorum. Sanırım amazondan vs. alacağım ya da yurt dışına giden bir tanıdığıma aldıracağım. Türkiye'de kazıklanmaya gerek yok. Hele north face falan komple kolpa. 1000 liraya sanki uzay teknolojisi satıyor herif.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 07kubi07

quote:

Orijinalden alıntı: Onurcan91

Hocam o omni heat olan şu şekilde..
    http://www.boyner.com.tr/urun/columbia-mont-2796087-520326656-100000134-200401.html

evet hocam bunlardan.
    ben bi kere denemiştim de hayran olmuştum

tüy kadar hafif ama bir kürk kadar ısıtıcı...

içine baktığındada uzaylı teknolojisine benziyor

Aynen hocam baya iyi ama 830 TL hayli fazla,yurtdışı fiyatına bakamadım...

• quote:

Orijinalden alıntı: cboy60

quote:

Orijinalden alıntı: SchmuTzReqaL

COLUMBİA MONT 299,90 TL. METRO MARKET

bu ne kadardı acaba 300 mü buda

249.90 dı hocam ben bunun kahverengi olanını almaya gitmiştim ama kalmamıştı

• Hani kriz vardı ya la
  • Bana beden olma galiba 3xl veya 4xl si var mı bunların? Peki bunda beden bulamazsam decacthlondan hangi ürünü almalıyım? F/p dediğiniz modeller hangileri tabi ırda sa benden varsa:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekdellal

Hani kriz vardı ya la

İp7 sıcak fırsatlar ve amazon ana konuyu hiç takip etmiyorsun sanırım

Para var huzur var siyaseti.

• quote:

Orijinalden alıntı: ucandeve

Bana beden olma galiba 3xl veya 4xl si var mı bunların? Peki bunda beden bulamazsam decacthlondan hangi ürünü almalıyım? F/p dediğiniz modeller hangileri tabi ırda sa benden varsa:)

Amazon konusuna bak.

S beden ürün almış , adamın boy 1.82 / 78 kg

Bedenler TR için çokkkkk büyük

Tabi sağlık sorunun yoksa , bence sağlığına dikkat etmelisin.

1.74/75 Kg ve %90 L beden alıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: yenerbalcı

quote:

Orijinalden alıntı: Skins

Kaz tüyü mü? Dolum oranı nedir?

kaz tüylü mont beş para etmez

1 - zamanla tüylerin dışarı çıkması
    2 - kesinlikle sıcak tutmuyor
    3 - yağmurlu havada %99 hastalanıyorsun

Foruma ciddi haftalardır birşey yazmadım ama size yazıyorum. İnsanları outdoor hakkında yalan yanlış bilgilendirmeyin. "Kaztüyü mont beş para etmez" ne demek? Kesinlikle sıcak tutmuyor ne demek? Hiç mi kış spor malzemeleriyle, dağcılık ekipmanlarıyla bir işiniz olmadı? Olmaması da normal fakat eğer bu alanda bilginiz yoksa neden yalan yanlış bilgiler veriyorsunuz insanlara? Şuanda kullanılan en kaliteli kış malzemeleri %100 kaz tüyü doldurmadır. Kendi tecrübelerimle de bunu onaylayabilirim fakat anlaşılan "tüyleri dışarı çıkıyor" dediğinize göre kalitesiz malzemeden üretilmiş sözde kaz tüyü montları denediniz, yada hiç denemediniz tamamen kulaktan dolma yorum yapıyorsunuz.

Eğer bu alanda tecrübeli biriyseniz beni de bilgilendirin. Outdoor sporları ve malzemeleriyle yakından ilgiliyim, yararlanmak isterim.

• #berk # kullanıcısına yanıt
    Wm1154 modelini araştırabilir misiniz ? Şu anda metroda satılan bir ürün ve en uygun ne kadar fiyata bulacaksınız merak ediyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Onurcan91

Hocam o omni heat olan şu şekilde..
    http://www.boyner.com.tr/urun/columbia-mont-2796087-520326656-100000134-200401.html

baya iyiymiş bu mont amazonda bulamadım yada gözümden kaçtı
  • jack wolfskin için mont şeklinde kalın bir öneriniz var mı
  • 1:1 dir ama anlaşılmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: metehan_bera

jack wolfskin için mont şeklinde kalın bir öneriniz var mı

Hangi koşullar alında kullanacağınızı bilemediğimden hiçbir tavsiyede bulunamayacağım. Kalın kelimesi çok göreceli olmakla birlikte kalın olmayan ama performanslı ürünler de mevcut. -40 derecelik jeketler de kalın 0 derece olanlar da kalındır. Bunların su geirmez olması, hava geçirgenliği, GORE-TEX, NeoShell vs vs türlü türlü kumaşlardan üretileni vardır. Kaz tüyü vardır, elyafı vardır. Bunların içinde de binbir türlü ürün vardır.

Outdoor malzemelerinde yukarıda saydığım gibi kriterlere göre tercih yapılır. Marka model spesifik bir tavsiye çok profesyonel kullanım olmayacaksa pek de önemli değil. "Mont" dediğinize göre günlük kullanım yapacağınızı düşünerekten görsel olarak hoşunuza giden bir modeli tercih edin derim. %90 fiyatına göre olur zaten. Jack Wolfskin de sıradan bir tekstil firmasıdır aynı Columbia ve The North Face gibi. Bu tarz firmaların üst seviye modelleri de bulunur(TNF Summit, Columbia Titanium vs). Bu modelleri de kullanan kesim %1'i geçmez. Kısaca %99 günlük tekstil ürünü üretir ve satar bu firmalar. Kısaca fazla bir beklentiniz olmasın.

Şahsi tercihim patagonia olurdu günlük kullanım için fakat dediğim gibi 200-300 dolarlık = 600-1000 TL'lik montlardan aşırı beklentiniz olmasın. Bu firmalara türkiyede abartılı reklamlar sonucu olduklarından fazla değer veriliyor. 1000tl outdoor amaçlı bir mont için çok da fazla değil. Jack Wolfskin'in "kalın" bir montu da 1000tl'nin altında bulunması imkansız. Her modelini bilmemekle beraber "kalın" denebilecek montlar zaten outdoor dağcılık faaliyetleri için üretilir günlük şehir içinde "kalın" mont giyilmez. Bu dağcılık ürünlerinin de fiyatları tuzludur. 1000$ civarı başlar marka modele göre yükselir. Eğer şehir içinde kullanacaksanız görsel açıdan hoş duranı(yukarıdaki kriterleri değerlendirerek), şehir dışında kamp&gezi yapmak gibi bir planınız varsa da mağazaya gidip görün deneyin, giyin üstünüze. İnternetten alınmaz böyle şeyler. Alacaksanız da mağazada denedikten sonra alın. Yukarıda yazdığım kriterleri araştırın.

• bursa metroya bugün gittim baktım, hepsinden baya bi vardı. ayrıca the north face montları falan da vardı. dikkatimi çekti orda sealand gibi bi markanın polarları vardı, columbianın polarına 5 basar ve fiyatı yarısı kadar
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.